Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Gość
Miłego wieczoru.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poimaranczko :) niezla inwigilacja:P strzelam , ze Milena to Slowik;) kurde wszyscy sie zaczynaja "maskowac";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UK SUBS widzialm fote ale nie moj typ;) kiwedys tu sie liczyl bardziej teraz jest mysle jakas tam ikona kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpieg szoguna ...
UK SUBS pisał tak... http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3366367 Łypiąc niespokojnie białkami oczu, niczym Kara Mustafa przed bitwą o Wiedeń w 1683, ściągam przepocone majtki i wkładam je łagodnym ruchem w odbyt mojego chłopaka, który w tym momencie zaczyna cichutko wyć z rozkoszy i śpiewać po persku ludowe pieśni weselne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Setkę z netka to urocza kobietka zawsze jak się pojawi cieszę się jak szczawik Setką być jest fajnie na kafe pisać sobie ładnie czasem orta walnąć czasem gramatykę ominąć ale zawsze miłym być Setuszkiem i popijając piwo ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz setunia romansowanie z Tobą jest niebezpieczne, bo zaczęła się permanentna inwigilacja 😭 mojej skromnej persony, co będzie jak jutro odkryje podsłuch w mojej muszli ustępowej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meska nie peniaj! co to na takeigo pomarancza w czerni jak Ty?:D mysle , ze Tobie nic nie jest straszne i nic nie stanie na przeszkodzie naszemu romansowi:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczo juz mi b. goraco:classic_cool: P.S. ide cos przekasic bo na sama mysl zglodnialam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio oglądałem, niestety casablanca nie była przez mą personę oglądana :classic_cool: A czy staromodny, rzecz gustu w Awatarze chyba nie ma piosenek , tak samo w Terminatorze 4 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei ogladales, to polecam ten filmik:) moze i starszy od Ciebie ale bardzo zabawny i wzruszajacy:P niestety nie potrafie tak slodko spiewac jak Audrey Hepburn :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meska pomaranczo mysle ze mam jeszcze wiecej wspolnego z ta aktoreczka:classic_cool: tak czy siak w glebi du\szy jakos sie z nia utozsamiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się Śniadanie u Tiffaniego podobało, resztę nadrobię poluję na deszczową piosenkę teraz. Jeśli Setiunia jesteś równie delikatną kobietą co Audrey to nic tylko gratulować ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×