Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

sętunia ---> spier.... :D Biedrona !!! gdzie jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest seti
a najdalej jak moze byc od takich bzdur jakie tu sie ostatnio wypisuje i bardzo dobrze ze jej nie ma nudzi sie tu wam wszystkim ( odpierdala ) za slownictwo przepraszam ale jak to inaczej mozna nazwac jak slow brak :o i ciebie rewq tez sie to tyczy :o ale co tam strzepienie daremne jezora jakiejs tam pomaranczy :-( dla setuni tak: 👄 a dla reszty: 🖐️ :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tak konstruktywną krytykę mogę tylko spuscic zasłonę milczenia . (Raz sobie z podszywami popisałem bo mi już na nerwy działają i wyraźnie widac że mam do tego dystans i czynię to z sarkazmem/ironią ) Poza tym nic takiego się tu jeszcze nie wyrabia, widziałem gorsze dialogi , większą zadymę :-) tak więc pomarańczowy wpisie , mogę chętnie porozmawiac ale bądź pod czarnym nikiem następnym razem a jak nie to wybacz ale nie rozmawiam więcej z anonimami :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytat ---- >>>>>> " a dla reszty: :-O " masz na mysli : lubiś męska pomarancza mmm757 wielbiciel70B i inni ? :D :D :D to gratuluje . Oni są wyjątkowo w porządku i kulturalni więc wyróżnienie samej Setuni jest tendencyjne :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w realnym zyciu
tez rozmawiasz TYLKO z ludzmi "jednego koloru" ? na tym zakoncze pisanie i odpowiadanie w strone twojej osoby bo zwyczajnie nie warto :-( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" tez rozmawiasz TYLKO z ludzmi "jednego koloru" ? " coś nadinterpretujesz :-) ale to już nie mój problem , co ma twoja anonimowośc i to że chce wiedziec z kim rozmaiwam ( czarny nik pozwala mi ciebie jakoś mniej lub bardziej udolnie spersonalizowac a na pomaranczowo to się byle kto może wpisac ) do tego z kim ja w REALU rozmawiam ? Bardzo pretensjonalne i emocjonalne rzeczy wypisujesz pod adresem kogoś kogo nie znasz :-( ludzie jednego koloru w realnym życiu :D no mój Boże skoro taki masz problem to ja nic nie poradzę No i nie odniosłaś /eś się do tego co napisałem w 100% najwyraźniej nie masz już co powiedziec oraz wrzucasz do jednego wora wszystkich z tego topika poza Setunią :-( Na tym i ja kończe pisanie i odpowiadanie w stronę twojej osoby bo zwyczajnie nie warto . trzymaj się , pa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamekame zamekame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni
stanczyk jest gupi i ma wszy ,bo mysli ,ze nikt nie wie ,ze tu sie udziela na pomaranczowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubiś -->>> no właśnie Twoje niekulturalne zachowanie przeszło już przysłowiowy RUBIKON , aż strach pomyślec jak pójdzie to dalej :classic_cool: :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE :D Setunia wszystek dobren z okazji imieninów 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marinek dzienkek za "pamiec":P👄 ja tez nie na razie nei ogladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje notowania powoli idą do góry:-) ale do czołówki mi jeszcze daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio :classic_cool: Biedrona jakie plany na niedziele ? jestem w tych planach ... Warta , odbiór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skamlący rewq
żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×