Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Gość fghhjhkj
setunia len nie z tej ziemi jeczala jak szukala pracy teraz jeczy ze nie chce sie jej kurwa co za baba , tylko spierdalać od takiej jak najdalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry pomaranczo ale chby taka kolej rzeczy?:P kazdy ma prawo czasem ponarzekac po prostu nei chce mi sie tak wczas wstawac😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec --> to ty musisz miec ze 100 lat :-P a moze pamietasz New Kids On The Block :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz wiecej jak 17 lat co widac po stylu wypowiedzi ( wiec dają ci 12 ? ) :-P nie no żartuje tylko sie nie obraź ...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko tylko ja miałem cywilną odwagę podac swój wiek :-P jutro trza wstac rano do pracy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na kobietke pomiędzy 20-30 rokiem życia jesteś bardzo miła i ani troszku w Tobie jadu :-P :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och łaskawość twa z rana nie zna granic a skoro to jest ta druga połówka tych 20-30 czyli pewnie jakieś 27 to tym bardziej mi miło bo masz bliżej do mnie wiekowo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienajmłodsza? a co to jest przedział 25 - 30 albo nawet nieco ponad 30 ... toż to młodość Leniwiec tyle że troszkę bardziej dojrzała młodośc :-P to najlepszy wiek , nie za stara nie za młoda taka w sam raz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli idziesz nad Wisłę z wiaderem , nabierosz wody na kawe i wracasz do biura :-P ja nie mam takich atrakcji ja mam kranik z którego woda ciurkiem płynie oraz elektroniczny czajniczek mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie.. moje imię to : Mohammed Amur El Nabizi i pochodzę z Maroka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano w taki że przecie ja tu byłem przed Tobą :-) więc wypadałoby sie odezwac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×