Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

ja bym musiał uogólnić i powiedzieć ze każda cycata laska ma braki w mózgowiu :-P ale nie bede uogólniał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie zas na razie odechcialo randek Rewq przepraszam ze taka niewychowana jestem:( az sama siebie nei poznaje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ale zazwyczaj w parze z muęśniem idzie powiększeniu biustu " no małe cycki mam :-P " Rewq przepraszam ze taka niewychowana jestem az sama siebie nei poznaje:/ " spoko Setunia , grunt to samokrytyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewq na pewno nosi s[portowy stanik;) Leniwiec tak sie po prostu przesycilam tymi randkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kobieta :-O tylko facet w staniku :-P ps. Setunia się przesyciła bo zmieniała facetów jak rękawiczki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
;) na to nie ma odwyku natury nie oszukasz :P to dobrze ze to nie twoj topik setunia znow parwie zostawilbym buziaki nie w tym miejscu co trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
rewq :) i jak dzis ? juz masz swoja tozsamsc ? czy jeszcze nie wiesz do jakiej bandy sie zapisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
jesli to bylo do mnie setunio ;) to pieprze wszystko i buziaka tu tez zostawie :P 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
rewq :) tak tez mozna :D ale nadal nii nie wiem :) wiec zamiast zapytac czy masz cycki zapytam czy czasem chodzisz w skukienkach :) albo nie zapytam ! klecha tez chodzi w sukni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taki mały stanik :-P ale to wszystko tak poza tym to jestem 100 procent męski , zresztą ja nie muszę się dowartościowywac na forum , robi to za mnie moja Banda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×