Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Gość rewq to szpieg
i podgladacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
why ? beacouse only tutaj są w miarę :-P rozsądni ludzie ps. jestem też na Kafe-Praca. tak sledzę Cię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq to szpieg
sledzisz wielu :) lubisz analizowac ludzkie zachowania na podstawie ich wypowiedzi :) i nie do konca jestes szczery ja przygladam sie tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewq pisze w dziale praca:) tam w sumie Go poznalam i mi pomagal:) Rewq nie jest wiec zadnym szpiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq to szpieg
analizowanie ludzkich zachowan nie wyklucza pomocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Analizowanie ludzkich zachowan nie jest przestepstwem:P czasami jest darem, a czasami przeklenstwem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" lubisz analizowac ludzkie zachowania na podstawie ich wypowiedzi i nie do konca jestes szczery" analizowac ludzkie zachowania - Lubie :-) co do szczerości : chyba nadziełeś ( aś ) się kiedyś na moją ironię lub sarkazm i teraz pleciesz takie rzeczy :-) ale wybaczam swoją drogą to co piszesz daje mi plus minus wskazówkę co do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia dzięki za ciepłe słowo :-) Ty wiesz najlepiej czy jestem szczery a nie jakieś pomarańczowe widmo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje seta
to nie przestepstwo nie mniej, dziwnie bym sie czula gdyby ktos biegal za mna po topikach by pozniej cytowac moje wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq to szpieg
rewq mam gdzies twoje wybaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze Rewq przypadkowo natrafil na wpis Leniwca wcale nie musial za nia latac;) Rewq spoko, zawsze mozesz na mnie luiczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie biegam po topikach :-O to był przypadek i zdziwiła mnie ostra wypowiedź Leniwca więc o nią zapytałem. ps. zejdź ze mnie i zajmij się sobą msz widać jakiś problem z interpretacją tego co się tutaj dzieje i wypowiedziami innych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą pisz co chcesz , smarkam na twoje mędzenie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq nie smarkasz
wlasciwie to skladasz sie tylko z ironii i sarkazmu, piepszysz duzo o dystansie a sam go nie masz obrazasz sie o byle co juz schodze z ciebie ale kilka slow nalezalo sie Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" wlasciwie to skladasz sie tylko z ironii i sarkazmu " znasz mnie lepiej niż własna matka koleżanko/kolego " obrazasz sie o byle co " przykłady proszę Jak piszesz o kimś ze jest nieszczery kogo własciwie nie znasz to sam sobie wystawiasz świadectwo :-) A teraz wybacz - spadaj na drzewo :classic_cool: MORALISTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq to szpieg
nie jestem twoja kolezanka ! starannie dobieram towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trala la pfff Dziękuje za poprawienie humoru :-P Jednak na kafe nie brak pieniactwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq nie smarkasz
i kto to mowi ? :D jestes doskonalym przykladem pieniacza ja tez sie ciesze ze moglam poprawic ci humor 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie muszę sobie dawac na wstrzymanie to pomaranczo tupie nózkami i nerwowo przebiera :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" jestes doskonalym przykladem pieniacza " No ja nikogo nie oceniam :-) skoro go tak na prawdę nie znam i nie włażę na topik by kogoś szkalowac i obrazac tak jak ty mnie :classic_cool: więc mam nadzieję że kiedys ci ktoś odmierzy taką miarą jaką ty innym odmierzasz bez odbioru ps. aha i poproszę przykłady mojego obrazania się i pieniactwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ---widocznie Orange ma nowe buciki i dlatego tak tupie " Widocznie Orange jak na pieniaczke przystało musi komus dowalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq nie smarkasz
obrazalabym gdybym pisala nieprawde ! przyklady obrazania sie ? daj spokoj, poczytaj swoje wpisy tylko daruj sobie spiewki o dystansie jesli piszesz bez odboioru to nie pisz juz niczego co zmusza kogos do odpowiedzi spadam zreszta nie wiem po co tu weszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq nie smarkasz
" ---widocznie Orange ma nowe buciki i dlatego tak tupie " Widocznie Orange jak na pieniaczke przystało musi komus dowalic dowalanie na czarno juz pieniactwem nie jest ? przeciez robisz to caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taki spokoj :-P Setunia , Leniwiec tez macie tyle pracy co ja dzisiaj>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" przyklady obrazania sie ? daj spokoj, poczytaj swoje wpisy " w ostatnich miesiacach na tym topiku ( bo praktycznie tutaj pisze w 99 % ) obraziłem się tylko raz i wlasciwie było to nieporozumienie . więc skąd to ciągłe obrazanie sie? " dowalanie na czarno juz pieniactwem nie jest ? przeciez robisz to caly czas " A kto mowi że tylko na pomaranczowo.Masz pomieszanie pojec i problemy z interpretacją cudzych wypowiedzi . do nikogo sie nie dowalam " zreszta nie wiem po co tu weszlam" A wiesz czego chcesz poza tym że wchodzisz obrzucic swoim gówienkiem obcą ci osobe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiś ---> kocioł garnkowi by był gdybym Ja był taki sam :-) a nie jestem No właśnie co tak z doskoku sie pojawiasz zostań na dłuzej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyt ze zrozumieniem
komus ! dowalic a nie do kogos dowalac "Jeżeli coś dotyka cię,znaczy- dotyczy cię. Gdyby nie dotyczyłoby cię, nie dotykałoby cię, nie kłuło, nie raniło. Jeżeli bronisz się, znaczy- czujesz się atakowany. Jeżeli czujesz się atakowany, znaczy- jesteś celnie trafiony. Miej to na uwadze..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" czyt ze zrozumieniem komus ! dowalic a nie do kogos dowalac "Jeżeli coś dotyka cię,znaczy- dotyczy cię. Gdyby nie dotyczyłoby cię, nie dotykałoby cię, nie kłuło, nie raniło. Jeżeli bronisz się, znaczy- czujesz się atakowany. Jeżeli czujesz się atakowany, znaczy- jesteś celnie trafiony. Miej to na uwadze..." JEST COŚ TAKIEGO JAK POCZUCIE SIĘ URAZONYM KIEDY KTOŚ NIESPRAWIEDLIWIE CIĘ ATAKUJE I NIE OZNACZA TO ŻE CZUJĘ SIĘ WINNYM A RACZEJ NIESPRAWIEDLIWIE POMÓWIONYM. DYSTANS TO JEDNO ALE JAK KTOŚ PRZEGINA TAK JAK TY - :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i z łaski swojej przestań zanieczyszczać powietrze na tym topiku Lumpeterio :-) tym razem na 100 % bez odbioru idź popierdywac gdzie indziej NARA czekam na twoje ostatnie zdanie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×