Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Gość
Mam jednego, jest kapryśny, jeśli chodzi o jedzenie. Tylko dobre mięso jadłby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
Tylko dobre mięso jadłby. SLOWICZKA ---to tak jak ja :) stawiam wyzej wolowine nad zeberkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
setunia :) uczcimy to minuta ciszy :classic_cool: ja tez zaraz spadam,zmiennik czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
Śpiący Leniwiec-----sam Ci kiedys powiem :) no i odbore sobie buziaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
skad pomysl ze bedziesz ostatnia ? :D znasz powiedzenie? : ostatni beda pierwszymi :) i tak moze sie zdarzyc a natura ? jest taka jak na kobiete przystalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem pomaranczo to ktoś od Desznika np bliźniak brat :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
Leniwcu-- nie robie tego specjalnie rewq---- pisalem kilka razy de jest z innej czesci kraju on sam myslal ze jestem sasiadem bo gilka razy baknalem czyms podobnym do gwary jaka sie posluguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
juz wiem !!!!!!!! rewq=desznik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem !!!!!!!! rewq=desznik :-O twoje riposty obniżyły loty :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
staram sie upodobnic do ciebie :) skoro ty mozesz mnie porownywac z de ,to ja tez moge :P znam swoje prawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoje prawa są w pełni respektowane tyle że u mnie jest zerowe podobieństwo do desznika zaś u ciebie sposób rozmawiania z kobietami wykazuje podobieństwo do karminadli :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
staram sie nie "latac wysoko :) upadki sa bolesniejsze w sposob w jaki rozmawiam z kobietami jest jak najbardziej normalny dla faceta wiec takich jak ja, desznik sa miliony jest cos co jednak nas rozni i to bardzo ! desznik uzywa z kazda wypowiedzia innego nicka :D ja jestem na to za leniwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
czas mi zamilknac :) milego dnia :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są faceci i faceci jedni bardziej " caluję rączki i padam do stóp jaśnie Pani" inni mniej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
calawanie w raczke to nic zlego :) choc preferuje w usta ale nie lezalem jeszcze u stop i juz pewnie nie bede :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja lubię się spierać z nim :-P swoją drogą podkreślanie na kazdym kroku swojej płciowości jest dla mnie ciekawym obiektem obserwacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
leniewiec ---wcale nie lubie :O czuje sie tu jak intruz ktory wtargnal na teren rewq !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
rewq---- to szukaj mnie jesli jestem takim ciekawym obiektem :) tu juz mnie nie znajdziesz .... zabawne jest to, ze pamietam co pisze i jakos nie widze tego podkreslania a to co ty widzisz to nadinterpretacja papa leniwiec :) ale jestes kobieta a to wiele zmienia :) rewq ---harem jest twoj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" w sposob w jaki rozmawiam z kobietami jest jak najbardziej normalny dla faceta " " a natura ? jest taka jak na kobiete przystalo " tu kurat nie o sobie "wrecz przeciwnie mieszcza sie, dlatego zwrocilem na to uwage przecietny facet nie zwrocilby " " o tym rozmawiaja faceci gdy jest na kobiecie " " powinna dac ci sygnal ze nie wierze ze jestes facetem " " jestes kobieta wiec odwolania wszelkie nie powinny ci robic zadnych trudnosci " " my faceci musimy kombinowac " " takich slow jak "szarmancki" faceci rzadko uzywaja " ....... itp. itd . wszędzie FACET :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanko
wybacz ze nie do konca staralem sie byc podobny tobie moglibysmy podagac o stanikach szkoda ze juz nie bedzie okazji nie bylem konkurencja dla ciebie , a rola intruza mi nie odpowiada :) widocznie az taki meski nie jestem dlatego ustepuje tobie 🖐️ ps poniewaz to byl ostatni moj post ,pozwole sobie zostawic jeszcze buziaczka dla setuni 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś obrażalscy ci kafeteriusze bez dystansu do siebie :-) koleżanko/kolego , mam nadzieję że wpadniesz jeszcze tutaj bo nikomu nie przeszkadzasz a wręcz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazdy
lubia byc traktowany jak "obiekt" obserwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałem że kobiety strzelają fochy :-P co do obserwacji : wiekszość rzeczy jakie tu piszę jest z przymrużeniem oka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie się
wszyscy podziali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×