Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Gość nic na siłe
KAŻDY kto to czyta zna twoje zwyczaje:D:D:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oł darling
to znaczy ze jutro bedziesz ciagle na kafeterii 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic na siłe
pozdrów ich od nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kazdy zna te zwyczaje tak dobrze jak ja, bo o wszystkich tu Rewq nie pisze:D Rewq zrozumielam przekaz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOROWO :D ludziska mnie znają ewidentnie do samego końca :D chociaż imię im się ciągle pierdoli :D ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic na sile
setunia to jednak puściutka jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oł darling
rowq nie badz wulgarny ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz Marianek :D ( bu he he ) mówi ładnie PAPA i pokazując pionowy uśmiech żegna się pięknie jak mawiał poeta by poznać człowieka to trza z nim beczkę soli zjeść :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaprzeczaj zaprzeczaj
aż sam w to uwierzysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oł darling
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia te wszystkie "wypierdy " ni przypiął ni przyłatał możesz śmiało olać . Siedzi sobie takie gówno :D i jedyne w życiu co ma do zrobienia to wydać z siebie posta raz na jakiś czas z którego niby ma coś wynikać a w rzeczywistości wiele mówi o stanie zdrowia autora . :D smętne to jak rozwolnienie kloszarda po tanim winie ale muszę ci się Setka przyznać że zaczynam rozumieć sedno słowa IDIOTA :D ... czekam na jakiś komentarz :D zapewne pójdzie mi w pięty jak zwykle :D ( fajnie się was podjudza nie ma co , zero refleksji ....) szkoda mojego polotu na takie smęty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oł darling
bez nerw rewq bez nerw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spo Rewq przeciez nie biore tego do siebie:D ale myslalam , ze chociaż dowiem sie dlaczego ten ktos tak mysli ale chyba tak naprawdę, to po prostu ten ktos juz nie mial co napisac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oł darling
szkoda nie polotu,ale szkoda,że nie masz polotu rewq:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle
mizdrzecie się do siebie i ciekawe jak długo takie pierdoły będą pisane idziecie w ilość rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oł darling
14:26 podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oł darling
rewq👄czekam na jakiś komentarz,który zapewne pójdzie mi w pięty jak zwykle ;-) fajnie się ciebie podjudza nie ma co , zero refleksji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oł darling
14:33 kolejny podszyw zmuszacie mnie do zmiany barw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marYjanek majeranek
tak jak mówiłem :D pierd, pierd ... kup kup kup :D smrodek się ciągnie za takim :D i wszyscy czują tylko nie on :D ktoś musi tu nie mieć życia poza wpisaniem się w kierunku obcej osoby na kafe :-( jako chrześcijanin wybaczam i nadstawiam drugi policzek :D mogę obiecać że zawsze jakiś tekścik tu walnę ... żeby było do czego się odnieść i żebyś miał po co żyć :D skoro tak cię to kręci uracjonalnij sobie teraz własną głupotę i uznaj że jestem sprowokowany :D tak będzie ci łatwiej zniesc moją wzgardę :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podzielić się muszę
Mimo że jestem facetem, a nie gejem, najbardziej lubię robić to w damskiej bieliźnie. Już samo zakładanie stanika, pończoch, takich prawdziwych, do paska z podwiązkami i halki, sprawia mi niesamowitą przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he ale se teraz komenta dam
niektórzy rodzą się po to by gnębić innych :D dlaczego ? oto prawdopodobna diagnoza : 1. siedzi takie w brudnej bieliźnie przy kompie od rana nawet japy nie umyło :D bo po co - trza posta wkleić ! 2. osiąga wyzsze stany emocji tylko jak komuś ANONIMOWO dosra 3. nie ma zbyt wielu znajomych , jeśli jest facetem to pewnie cierpi na przedwczesny ...no wiecie co :D , a jeśli kobietą to pewnie ma juz jakieś 50 lat i nigdy parówki nie spożyła :-( 4. ma głębokie przeświadczenie o tym że jest wytrawnym obserwatorem innych , taki domorosły psycholog forumowy, niestety w rzeczywistości biedna bezsensownie powołana do zycia kupa frustracji i kompleksów :-( 5. żal jest rodziny takiego smutnego ludziska , kiedy widzą że dziecko realizuje się na forum pisząc smętne bzdety do nieznajomych :-( od czasu do czasu chrumkając coś pod noskiem w stylu " ale mu dowaliłem he he " :-( Nie miałem pojęcia o rozmiarach ludzkiej głupoty dopóki nie wszedłem do internetu - S.LEM :-) ❤️ 🌼 nio ty moje darling może czas wyjść z domu do ludzi ? Całuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypisz wymaluj
tak właśnie rewqa widzę:D:D:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd to rzecz ludzka
może dlatego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he ale se teraz komenta dam
Przepraszam ale mój komentarz i jego niska wartość stylistyczna dostosowana jest do odbiorcy . Którego ? Sam odbiorca dobrze wie o kogo chodzi nie ? darling :D dzięki za poprawę humoru :D jednak co net to net :D ps. nie musita się rzucać na każdy tekst jaki publikuję ( :D ) bo to już nawet nie jest śmieszne , może raczej śmiszne a WY a może TY już nawet nie głupi a po prostu GUPI :D tak tak wim wim UDANA prowokacja :D tak sobie mów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×