Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Gość hehhheeeeeehhhee
setunia Sama nie wiem pochelbiasz mi tymi postami razem z innymi pomaranczami właśnie,że nie Seti:) starasz się usmiechac do wszystkich bez wzgledu na to co piszą i mówią,i do rewwqa co ci dobrze życzy i do obleśnych pomarańczy co kpią z twojej seksualności.nie przeszkadzają ci te obleśne wpisy,ważne że w ogóle piszą a jak piszą to już nie jest istotne.ty się temu nie sprzeciwisz bo boisz się konfrontacji.nawet jak ktoś jeżdzi po kimś innym to piszesz 'nie jestem w temacie' .owszem ,nie zawsze jesteśmy w temacie,ale ty ciagle nie jesteś w temacie i chowasz głowę w piasek. Setuna trzeba mieć ambicje,to oczywiste,ale ty na siłe tych ambicji szukasz,niestety to miałem na myśli pisząc żeś pusciutka i wybacz nie odpisałem od razu bo ja całego swojego dnia nie poświęcam temu forum ani tym bardziej nabijaniu postów. ambicje setunia ambicje🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambicje setuni
1.jak najwiecej postów na kaffe ( nie liczy się jakość tylko ilość) 2.wszyscy mają mnie lubić 3.najlepiej udawać ,że się nie jest w temacie,byc neutralną 4.wszystkim przytakiwać 5.rżnąć głupa jakby co;-) 6.no przecież jestem KRULOWĄ!!!!!!!!!!! :D:D:D puste dziewcze ,które potwierdza teorię,że mgr to nie wszystko🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krulowa jest naga
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka krulowa jakie krulestwo
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem kim jesteś ale
zgadzam się z Tobą, to fakt, nic swojego, tylko durny uśmieszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicka nie podam
PIĘKNE, tak ładnie skrócone, poprostu piękne "1.jak najwiecej postów na kaffe ( nie liczy się jakość tylko ilość) 2.wszyscy mają mnie lubić 3.najlepiej udawać ,że się nie jest w temacie,byc neutralną 4.wszystkim przytakiwać 5.rżnąć głupa jakby co 6.no przecież jestem KRULOWĄ!!!!!!!!!!!" :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie ciekawe
gdzie Królewna, napewno marzy.... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :-) widzę że co poniektórzy by się zesrali gdyby odpuścili sobie wpisa na tym topiku :D tak jakby "dosranie" Setuni czy komuś innemu miało cokolwiek dla kogokolwiek znaczyc :D ale jak się ma te 15 latek to faktycznie priorytety w życiu mogą byc wątpliwe :D " nicka nie podam PIĘKNE, tak ładnie skrócone, poprostu piękne "1.jak najwiecej postów na kaffe ( nie liczy się jakość tylko ilość) 2.wszyscy mają mnie lubić 3.najlepiej udawać ,że się nie jest w temacie,byc neutralną 4.wszystkim przytakiwać 5.rżnąć głupa jakby co 6.no przecież jestem KRULOWĄ!!!!!!!!!!!" " Weź się tak nie podniecaj i nie przeżywaj chłopino / chłopko :D bo widac poza analizą topika na kafe nie masz celu w życiu :D Poza tym patałachu pisze się KRÓLOWĄ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już najbardziej smutne :D są te riposty TROLLA . Napisac takiemu " NIE CZYTAM JUŻ TWOICH wPISÓW " to mało . Taki przypadek cięzkiego pieniactwa nie zrozumie że ktoś może omijac wzrokiem jego wpisy i mimo to sili się na jakiś tekst :-( Setunia ----> miłego dnia 🌻 dziś zaczyna się weekend , dla mnie już się właściwie zaczął :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorowi zapewne
chodziło o to,że KRÓLOWA jest jedna i na imię ma Elżbieta;-) a tu to tylko KRULEWNY gospodarzą bo ten szajs trudno jest nazwać królestwem;-) Co do reszty to nie wnikam,ale po przeczytaniu kilku ostatnich stron dochodzę do wniosku,że nastolatki nie mają monopolu na pisanie głupot;-) A przyznanie się do własnych błedów i własnej 'omylności umiejętnością bezcenną;-)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorowi zapewne
rewq na pieniacza to raczej Ty wygladasz.Trolle zrobiły z Tobą co chciały niestety.Nawet jak one dają już sobie spokój to uparcie wracasz to tematu.Nie nakrecaj siebie,nie nakrecaj innych,bo z boku to wygląda tak jakbyś tylko czekał na pomarańczowy wpis o sobie.A tak naprawdę to wystarczy kilkudniowy ignor i omijanie wzrokiem takich wypowiedzi.Wbrew temu co piszesz jest to możliwe.Kontynuowanie z nimi dyskusji prowadzi do tego,że Tobą manipulują.Jeżeli nie masz do czynienia z psychopatą a tylko z 'dzieciarnią' to szybko im się to znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i się posikałam ze szcześcia
wejdż mu w d.. seti:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rzeczywiścoe
Setunia cieszy się jak dziecko dwuletnie..... ktoś kliknął, może zapalił światło, uśmiecha się, to dobrze Setunia lubi uśmiechy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z was wie ile rocznie nadgodzin może mieć kierowca? Chodzi mi o kierowcę przewożącego ładunki ( nie osoby), samochód powyżej 3,5t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam przywitać się - cześć 🖐️ Jakby ktoś wiedział np Wielbiciel 70B ;) to napiszcie, bo muszę mieć pewność na 100%, a jak na razie to niby wiem, ale wątpliwości spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mp🖐️ kopa lat;) ja neiw eim, moze poszukaj odpowiedzi na jakims specjalistycznym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, dawno nie zaglądałam do was na topik. Ja zadając to pytanie tutaj liczyłam, że jakiś mężczyzna będzie wiedział chociażby dlatego, że gdzieś tam u niego w pracy tego przestrzega się. O ile sobie przypominam, to w ubiegłym roku tez tego nie wiedziałam i zdałam się na: ''na 99% wydaje mi się, że xxx godzin, trudno najwyżej będzie źle''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak ogólnie, to co słychać u Ciebie Setunia? Zakochałaś się w końcu? Jak w pracy? Zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mp u mnei to co widac:) zakochac sie nei zakochalam ale cos czuje , ze juz niedlugo :D a Ty sie zakochalas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×