Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Gość mam pytanie czy wiecie
kto dał tego długiego komenta , że"w brudnej bieliżnie itd., itp. ...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rewq przecież
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjan taki ostry
się zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to Seta
robi podszywy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rewq przecież
taa i wkręca marjanka :D:D:D słodki jest swoją drogą👄 szkoda,że gej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się wydajeże to Setunia
pisze na pomarańczowo, bo leci na ilość postów. Nie ważne co byle by dużo było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rewq
Kreacjonizm jest jest dla mnie przykładem fanatyzmu (religijnego?). Świadczy o tym kilka rzeczy; wierne trzymanie się swoich przekonań - choćby były nie wiem jak bzdurne i niezgodne z odkryciami nauki, przeinaczanie faktów - najleprzym przykładem mogą być artykuły na stronie Polskiego Towarzystwa Kreacjonistycznego, podpasowywanie faktów do swoich (mętnych przeważnie) argumentów, negowanie lub zwyczajne olewanie argumentów do których nie umieją się ustosunkować lub które burzą ich biblijną wizję swiata. I tak dalej. Jednym słowem - po co mi dowody, po co mi nauka, ja i tak wiem lepiej. Takie jest moje zdanie. Przepraszam za pewne uogólnienia, ale troche mnie czas goni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rewq
a i jescze tylko , twoja durna wypowiedż może ma służyć szerzeniu wolnomyślicielstwa ? Owszem chwalebna to idea jeśli rozumieć przez to rzeczywiście "wolność myśli". Ale niegdyś wolnomyślicielstwo nie oznaczało li tylko pochwały dla obiektywanej nauki i nieskrępowanej myśli lecz było ściśle związane z wolnomularstwem, za którym znowóż kryła się hermetyczna i "magiczna" masoneria Więc może tak określiłbyś się publiczności jasno i wyrażnie, czy jesteś masonem Nikt na tym forum właściwie nie rozumie o co ci się rozchodzi. Ogłoś to wszem i wobec publicznie, żeby publika wiedzieła z kim ma do czynienia i jakaż to misja naprawdę ci przyświeca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah smieszne te wasze intryngi ja sama nie piosze na pomaranczowo a co do ilosci to nei chodzi o ilosc postow na topicku a na indywidualnych kontach forumowiczow;) wiec nie taka jest idea tego topu jak myslicie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darling to ulubiona karma mojego Czeslawa❤️:) najbardziej lubie te wielkie pomaranczowe szescianki:classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq rewqiem
ale co ma piernik do wiatraka? chyba ktoś nadinterpretuje to co się tutaj wypisuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia co ty jeszcze w pracusi?:O:( Nie dziwie się teraz ,ze szaloejaca młodzież jak tyyyyyyyyyyyyle czasu musza kuc:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Różnica między mną a niejednym pomarańczowym wpisem jest prosta ... ja nikogo nie prowokuję to raz . dwa : nikogo bez powodu nie atakuję . trzy: nie latam za kimś po topikach . cztery : nie karmię się chorymi emocjami i nie bawią mnie miałkie akcje w stylu " weź mu dowal zobaczymy co odpisze ", pięc: nigdy z nikogo się nie nabijam i nie robię sobie szydery z drugiego człowieka tylko dlatego że dzieli mnie od niego kilka km kabla i dzięki temu nie muszę się ujawniac , sześc : moją motywacją nie są prymitywne przyjemnosci jak np . sprowokowac kogoś , siedem: nie uważam siebie za znawcę innych ludzi a tym bardziej forum nie jest dla mnie wykładnią prawdy o kimś kogo znam tylko z jego Avatara i kilku wypowiedzi i nawet nie wiem czy nie udaje kogoś innego ..... osiem: piszę na czarno i dzięki temu można mnie znaleźc na topiku i powiedziec cos do mnie , tylko wyjątkowo tchórzliwa gnida pisze na pomaranczowo żeby potem nie można jej było namierzyc na forum ( pomijam normalne pomaranczowe wypowiedzi ) :DTak więc "darling" :-) jeśli jesteś taki inteligencik , taki "ą" i "ę", w swoim przeświadczeniu o trzy kroki przede mną to powiem tylko tak : Szmondak jesteś :-) czyli łajza zwykła bo intelekt to jedno a drugie to bycie przyzwoitym . :D I Z ŁASKI SWOJEJ DZIĘKI Z GÓRY ZA ODPOWIEDŹ ALE JUŻ NIE CZYTAM TWOICH WYPOCIN WIĘC SZKODA PALCÓW I KLAWIATURY. ZRESZTĄ WYSTARCZY CI RZUCIC NIECO TEKSTOWEGO ŁAJNA ŻEBYŚ MIAŁ CO ROBIC . RZUCASZ SIĘ NA TO AŻ MIŁO PATRZEC .MOŻE KTOŚ INNY CI RZUCI , JA JUŻ NIE . ❤️ nara , idź i nie grzesz więcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq czy ty używasz
nicku SZMONDACO?????? przyznaj się skoroś taki prawy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq czy ty używasz
i nie przestrzegasz regulaminu bo używasz DUŻYCH liter a więc na nas KRZYCZYSZ oj Ty niedobry;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem czemu
Setka, a jakie jest Twoje zdanie, oczywiście jeżeli je masz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem ale odnosnie czego mam miec zdanie? szczerze mowiac nie chce mi sie tego wszystkiego czytac neich sobie miedzy soba to zalatwiaja poki co osoba trzecia nie jest tiu potrzebna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś Setunia neutralna
za nikim się nie opowiesz bo się boisz,że ktoś ciebie znielubi:D:D:D mdłe to i nudne😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdłe i nudne
jak cała setunia😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam nie wiem czemu
ale Setka jak zwykle..... mogłabyś powiedzieć coś konkretnego bo to już mdli od Twoich ugrzecznionych i nic nikomu nie mówiących postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem pochelbiasz mi tymi postami razem z innymi pomaranczami:P pisze to co chce napisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dzisś wystarczy Secia
" Myślę , więc jestem " , dlatego najważniejszą dla mnie kwestią jest możliwość [ wolność ] myślenia , oraz jego prawidłowość [ skuteczność , zgodność z rzeczywistością ] czyli logika tegoż myślenia . szkoda mi Ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dzisś wystarczy Secia
a Ty ślesz tylko bużki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dzisś wystarczy Secia
"niestety trzeba mieć ambicje" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi Was nei szkoda:) widze ze juz Was wszystko drazni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnica sprowadza się do kwestii osobowych, choć w potocznej mowie wydaje się, że to nie ma żadnego znaczenia. Inaczej mówiąc, powód wiąże się w jakiś sposób z człowiekiem, natomiast przyczyna jest bardziej bezosobowa. Mozna tez powiedziec, ze powod to umotywowany cel, ktorego skutkiem jest przyszlosc lub terazniejszosc, a przyczyna jest zrodlem, ktore wywolalo skutek, czyli przyczyna to sieganie do przeszlosci. rewq zalazł komuś za skórę, a wybacz Twoje nijakie wpisy są śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×