Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Gość duchu załóż temat
dla fanów Twoich :p ja się wpiszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duchu poka fote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten link żeby zadziałał trzeba skopiować, wkleić do paska u góry, usunąć spacje. ''Mam dwa tematy jeden nieczynny drugi na "chodzie".Nieczynny pod tą ksywką, czynny pod inną ksywką oranz'' Jak pod inna ksywą ( pomarańczową) to nie byłoby pod Twoim nickiem ''ilość tematów: 2''. Nie ma tak, że istnieje jakiś mechanizm rozpoznawania, że ta pomarańcza to ma akurat czarny nick ''duch kafe'' i założyła temat więc doda się go do jego nicka ;) Te 2 tematy to muszą być pod tym konkretnym nickiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...***...
zgłosiłam moje posty do usunięcia, bo zaśmieciłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miej i patrzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytam książkę ''Bezwstydna cnota'', wzięłam z biblioteki, bo spodobał mi się krótki opis na okładce. A te co mi podałaś wówczas Setunia, to nie było [albo szanownej pani nie chciało się szukać i wolała powiedzieć ''nie ma''] A i zjadłam drożdżową kurkę przeznaczoną na święta :O jakieś 3 godziny postała i doszłam do wniosku, że co będę czekała do świąt, zjem dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam kodów. No chyba, że wklejam link, to są, ale gdy pisze normalnego posta, to nie muszę wpisywać tego zamazanego, trudnego do rozszyfrowania kodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duch cafe - Nie podsumowało tak jak piszesz, tylko założyłeś 2 tematy pod nickiem ''duch kafe'' :D Jeden to ''naprawiacze cafe na hasiok z wami'' http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4334653&start=270 a drugi to ''--------------OOOOOOOOOOOOO-------------'' http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4314377 dlatego pod nickiem masz ilość tematów 2 :D ten założony pod pomarańczowym nickiem nie wlicza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duch cafe - To Ty wczoraj założyłeś ten topik na redakcji? :D Niezły był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytałam, to ktoś uwierzył w ten żart z okazji prima aprilis i napisał na podaną pocztę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla ducha kafe
100 tematów, 30000 postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stetryczaly Introwertyk
Pozdrawiame duże buzki dla was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie wczoraj tez nadzwyczaj pozno spac poszlam bo po polnocy a o 8mej musialam juz wstawac, zeby sie wyrobic na swieconke schabik ze sliwka pieke, ciekawe czy bedzie dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej chwili przeglądam tematy na forum uczuciowym, czytam co piszą inni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pomijam te topiki, które według mnie są beznadziejne, gdzie kłócą się itp. Wchodzę, czytam post główny, jak są wypowiedzi na ten post to również, jak mnie wciągnie to potrafię przeczytać kilkanaście postów ( strona, dwie, trzy danego topiku) ot tak z czystej ciekawości. Rzadko odzywam się/ odpowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja przyszłam na kafe, a było to bardzo dawno temu, też było inaczej. Przyjemniej.Teraz czasami nie potrafię się tu odnaleźć :O dlatego mniej odzywam się i wolę czytać niż pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×