Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

🖐️ 8 godzin odwale [ że tak brzydko powiem] i laba. A wy tu bądźcie grzeczni jak mnie nie będzie [grozi palcem];)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP nie powiedzialas mi w koncu jak z tym Twoim mieszkaniem jest?:) ale skoro mama w odwiedziny przychodzi to pewnie sie wyprowadzilas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love love love
secia kiedy masz wolne ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam wolne:) a dzis po pracy jazee, troche mi sie nei chce;) ale luzik w pracy posluchalam opowiesci mkolezanki jakiego ma super meza i slodziutkich synkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love love love
mysłałem że się cieszysz z jazd ps. siedzę dziś sam w pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie z jazd tylko mi sie nei chce tak opozno wracac:( doberze, ze chociaz zmiana czasu bylo to dluzej widniej jest, to moze nie bedzie tak zle:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel gosivongosi
a co a co a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlozylysmy sie z dziewczynami i kupilysmy zonkilki [taka kepka] w takim fajnym koszyczku i jak dzis wpadla to jej to dalysmy z zyczeniami a ta taka zaskoczona, mowi ze miala nam pasztet przywiezc bo 5 zrobila ale jeszcze cieple:D i niedawno przyjechala z malymi upominkami wielkanocnymi dla nas:D w tamtym roku tak podobnom nie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizze pizze
a skąd masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - 2 lata temu :) U mnie w pracy żadnych uroczystości nie było. I dobrze, nie lubię takich przedświątecznych, wymuszonych spotkań. Tak właściwie, to po co szef ma mi czy innym życzyć wesołych, spokojnych świąt, jak to tylko słowa, a tak naprawdę to wystarczyłoby, że ''przystopowałby'' trochę w pracy i już każdy miałby spokojniejsze nie tylko święta, ale i normalny dzień tygodnia. Ładna pogoda dzisiaj, ciepło, słonecznie. Duch kafe - A Ty to nie miałeś wcześniej nicka ''Desznik''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnnn
oczywiście że to desznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie śledzę aż tak tego topiku żeby wiedzieć kto, pod jakim nickiem pisał kiedyś a pod jakim pisze teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnnn
a ja śledzę bo tu piszę jako rewq , a desznik ma co najmniej 10 ników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP i nie zaprosilas mnie na parapetowe?:(😭 ;) no to nie bylo zadne oficjalne spotkanie, jak to bywa na przyklad w wigilie pracownicze;) jeszcze godzina i 20min i jazda,,,,,,,,,:classic_cool: kawalek pizzy przyniosly mim kolezanki, bo ja nei chcialam z nimi isc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty opowiadasz on ma już 44
nicków.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do tego co pisałam wczoraj o zakupie na allegro i nieotrzymaniu doładowania. Dostałam :D Nie wiem, ale chyba jestem jedną z niewielu osób, które w ostatnich dniach dostały sądząc po komentarzach jakie dostaje ów sprzedający. Chyba dobrze zrobiłam, że nie wystawiłam negatywa, bo tak pewnie już byłoby po kasie. To nazywa się szczęście. Rewq - Pisz, pisz, nie krępuj się mnie ;) Nabrał was ktoś dzisiaj? Uciekam, zajrzę później. No chyba, że net mi zabierze, co ostatnio często zdarza się, to nie zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''co ty opowiadasz on ma już 44'' Czyli jednak to prawda, że na kafe pisze zaledwie kilka osób ;) tylko każda z tych osób ma po kilka/kilkanaście nicków, stąd wrażenie, że jest nas tu sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty opowiadasz on ma już 44
M-iss P-iękności 30 czyżby ten desznik tak mocno wrył się w pamięć.?Trzeba go zapomnieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m-oja p-erełko 30 dasz się lubieć ,gdziekolwiek się wypowiadasz jesteś konkretna:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłabym to ciasto pokrojone na talerzyku, z tego linka wcześniej. Wstałam dzisiaj o 7h, siostrzenica mnie obudziła telefonicznie. Oczywiście pierwsze pytanie po odebraniu było ''masz dzisiaj wolne, to za ile do mnie przyjdziesz?'' Spokojnych Świąt ode mnie również ;) Nie żebym już miała nie zajrzeć przed świętami, zajrzę jeszcze nie raz, ale jak już tak każdy świąteczny nastrój robi to ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×