Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Stara już jestem, mam początki sklerozy więc mogę nie pamiętać, ale chyba faktycznie byłam przed 2006 rokiem. Myślę, że trafiłam tu gdzieś tak w 2005 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewq - Zdarza się, że jest :D Tylko nie na ogólnym, wybieram głównie uczuciowy. I czytam sobie o tych wszystkich problemach forumowiczów. Przynajmniej popołudnia mi szybciej mijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj deszniku vel. finezja i polot vel. porananiec nie z tej ziemi itp. itd. :D :D :D zawsze uderzam w sedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba powinnam sobie wpisać w profilu wiek, bo zdaje się, że każdy myśli iż mam równo 30 lat :O Jak zakładałam ten nick, to owszem miałam, teraz już postarzałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet 40 lat to młody jak dla mnie ... starośc to wg mnie tak powyżej 60-tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duch - Ty lepiej przyznaj się od razu do wszystkich nicków, bo i tak prędzej czy później wyda się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu nie obrażaj mnie nie jestem księdzem :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trafilam na cafe dokladnie w swieta wielkanocne w 2005roku:P ogladlaam fajny film "szare ogrody":) teraz ide smazyc kotlety, zebym jutro nei musiala Duchu dzieki za zajaca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to nie lubie wilkanocnych swiat ale zaw3sze duzszy weekend i chociaz ten plus:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMMMMM tez sie trzymaj cieplo🌻 ja juz po snaidaniu a schabik wyszedl przepysznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaloma
:-) słowik 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Jak tam po świątecznym ucztowaniu? Mówiłam wam wcześniej, że byłam u siostrzenicy i spędziłam z nią piątkowe przedpołudnie ... od soboty jest chora na ospę :D Jako, że nigdy nie chorowałam, to prawdopodobieństwo, że mnie zaraziła jest spore. Także wczoraj już nawet nie próbowałam jej unikać ;) I weź tu zadawaj się z dzieckiem ;) wszystkie choroby po kolei przytaszczy z zerówki i mi odda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×