Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Gość Seta zgłasza co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setka mniej pisze i mniej tu
przebywa i to lepiej dla niej :-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłego wekeendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, nie wiedziałam. Niezbyt często przeglądam forum ogólne więc nie jestem w temacie kto jest, kogo nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziś jest środa, od dziś ma urlop całe 5 dni :D, jeden już dziś zmarnowałam jeszcze 4 i znów kierat się zaczyna, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, biegasz po całym forum i swój topik zaniedbujesz, nie ładnie :P Też u was dzisiaj tak deszczowo i pochmurnie było? Wróciłam z pracy i musiałam zrobić sobie drzemkę, bo oczy same zamykały się. I gdyby nie telefon siostrzenicy, która niecierpliwiła się, że ona pisze do mnie na gg, a ja jej nie chce odpisać, spałabym pewnie do rana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia nie martw sie, brat wroci:) a wolne po to jest zeby robic na co sie ma ochote!;) MP nastepnym razem wycisz tel albo go calkiem wylacz:D co do topicu to po prostun dzis niefortunnie podczas usuwania ciasteczek usunelam tez wszystkie tematy z kafe ulubione:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy czyszczeniu ciasteczek tematy z ulubionych zawsze wylatują, to nie to, że Ty przy czyszczeniu ciasteczek przez przypadek usunęłaś. Tak jest za każdym czyszczeniem. Ja urlop spędziłam w domu, pierwszą część wzięłam wówczas gdy chorowałam - pisałam zresztą tu wówczas, a drugi mój urlop tygodniowy spędziłam jeżdżąc rowerem i ogólnie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP ale mozna uniknac usuniecia tematow! uwierz mi1 tyle ze jest to pracochlonne gdyz wymaga klikania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę, chociaż nie wiem jak to robi się. Ja przed czyszczeniem ciasteczek otwieram tematy, które mam w danym momencie w ulubionych i po wyczyszczeniu dodaje na nowo. Bez szukania, bo mam pootwierane w zakładkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×