Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

eeee przeciez my tu do 10 liczyc potrafimy :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze raz kawa c{_) c{_} c{_} cos jedna nie podzialala:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze jest sie wyspac:classic_cool: Desznik b pytales wczoraj, co ja na to-i nie wiem na co:P ehh piekny poranek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Jaśnie panującą Królewnę. co ty na to????????----------> o to mi biega setunia.pytam ciebie pytasz mnie pytam też:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMMM tak nawde to nie mam jakihs tam szzegolnyh wielkih powodow do radoscipo prostu mma dobry humorek padac chyba bedzie trza sie brac za obiad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ciemnica:D mam nadzieje, ze zaraz porzadnie przyleje:D p.s. juz zem po obiedzie mniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) czesc wszystkim ratunku usypiam! rece mnie juz bola od przekladania tych papierkow ;) alez tu kolorowo ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka--------------> było i się skończyło zostałem uświadomiony przez setunie i mam teraz cma i piwo.jutro będzie filipińska choroba uuuuuuuchuuuuchhhhhhhhhhhhuuuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubiś---------------> nie ma sprawy podpiszesz cyrograf i w razie czego bierzesz za mnie bana.oki.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D ale koloruj tylko nie rob tych dywanow takih dlugasnych:) mozna dac przy kazdym wpisie kolorku ale z umiarem:) ja tez chce piwko:( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubiś-------------> taka krystaliczna mogłabyś raz się poświęcić dla wyższej sprawy:classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti ale niezbyt tu tych kolorków albo zbyt jaskrawe az zanadto krzyczące albo mdłe.trudny wybór.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×