Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

setunia 🌻 lubiś 🌻 anette123 🌻 deko 🌻 oraz meny :classic_cool: czy szykować poduszki i kołderki do spania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm.......................
setunia 🌻 dlaczego Ci sie nic nie chce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ,że nie mogę obejrzeć.muł sie zacina. Te nagrania mam na płytach DVD jeszcze mi zostało z 300godzin 28 godz.Reszta znalazła wygodne miejsce w ............śmietniku.Nagrywarka za 2500 zł oddałem po trzech wymianach gwarancyjnych.Teraz tylko ostał odtwarzacz DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia ------------> najszczersze gratulacje:classic_cool: już mamy króla:classic_cool: Będą jakieś księżniczątka/tki.??????????:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto jest królem? - chciałam napsiac tylko Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawałem ci fory a ty się szwendasz nie wiadomo gdzie.:P Trudno znów :classic_cool:ZŁOTO:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak was te mozaiki męcza to wystarczy jeden głos sprzeciwu i 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[knatychmiast przejdę do swoich topów.wiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak głosów sprzeciwu oznaczać będzie aprobatę.:classic_cool: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 jestem załatwiony na 3-y tygodnie odezwała się kontuzja powypadkowa.mam szynę na prawej nodze 3-y tygodnie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co załozyłem to jest prowizorka.ale juz nie tak silny ból.Od jutra laptopik od siory i hajda cały dzień.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, Ty przeprowadziłaś się? Z tego co pamiętam kiedyś mieszkałaś w miejscowości K...... a teraz A........ ( czy ja coś zmyślam? ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia będzie wiedziała i to wystarczy :P Ciekawski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia została Królową kafeterii więc rano pobiegła zakupić super elegancką kreacje żeby do tronu pasowała ;) a teraz spędza czas u kosmetyczki i fryzjera coby okazale prezentować się w okresie panowania ;) dlatego Jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wczoraj byla impresa :D a rano helikopter:P dobze, ze ten weekend dobiega konca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP Ty podgladaczko:D k jest 5km ode mnie, i jest taka glowniejsza miejscowoscia to se wpisalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×