Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Świetny dzień mężczyzn

Nie nawidzę warszawy

Polecane posty

Gość Świetny dzień mężczyzn
musztarda (unknownroad1@wp.pl) Jeszcze są mrówki faraona i srające gołębie. Prawda, zupełnie zapomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I jeszcze do karaluchów. Pełno ich w mieszkaniach na Wawrzyszewie" - jeśli nie możesz kogoś pokonać to sie do niego przyłącz. Przypomniało mi się "Autosopem przez galaktykę" Douglasa Adamsa. Na pewnej planecie, na skale, wypisana była wiadomość od Boga. Wszyscy pielgrzymowali na planetę aby odczytać przesłanie. Gdy docierali na miejsce mogli ujrzeć wielki napis: "PRZEPRASZAM Z NIEDOCIĄGNIĘCIA" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny dzień mężczyzn
Na następny raz nie będę jeździł rano po tej zasranej Warszawie :O To wszystko przez te głupie cipy z kadr, że nic nie potrafia załatwić i człowiek musi się wozić prawie do Rembertowa po kilka razy :O To normalnie wyprawa na pół dnia. Mógłbym w tym czasie pociągiem dojechać np. do Krakowa, albo Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny dzień mężczyzn
I jeszcze miałbym kilka kibli w pociągu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kada recepta ważna jest
to trzeba było wsiąść w WKDkę, a nie narzekać teraz :) Kto normalny o takiej porze sprawy urzędowe załatwia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kada recepta ważna jest
a juz żeby cię dobić - słowo NIENAWIDZĘ piszemy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny dzień mężczyzn
kada recepta ważna jest to trzeba było wsiąść w WKDkę, a nie narzekać teraz Kto normalny o takiej porze sprawy urzędowe załatwia??? Nie dawaj rad jeśli nie czytasz. Wszystko było bystrzacho wcześniej wyjasnione. WKD przy Rozdrożu. Puknij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny dzień mężczyzn
kada recepta ważna jest a juz żeby cię dobić - słowo NIENAWIDZĘ piszemy razem Wiem, wiem, na laptopie, różnie dziwnie i z błędami mi się pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie zastanawiałam czemu tak wali na dworze:classic_cool: Do wyboru do koloru.... Jak nie ojszczane to zesrane:o Juz lepiej tyłek przez okno wystawic:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kada recepta ważna jest
sam się puknij, a skąd się wziąłeś na tym Rozdrożu??? Ufo cię tam wysadziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny dzień mężczyzn
kada recepta ważna jest sam się puknij, a skąd się wziąłeś na tym Rozdrożu??? Ufo cię tam wysadziło? Przeczytaj od początku, to się dowiesz. Nie mam ochoty się powtarzać. Jechałem z pracy do kadr, które są na zadupiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kada recepta ważna jest
to ty przeczytaj co tam nabazgrałeś. Jechałem z WARSZAWY.. (hmm pojęcie względne zważając na dość rozległą przestrzeń naszego miasta) ... w okolicy Torwaryui Rozdroża (nie ma czegoś takiego - to tak jak bym napisała na rogu Marszałkowskiej i Pl. Zamkowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był w trudnej sytuacji życiowej. Mógł stracić orientację ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny dzień mężczyzn
kada recepta ważna jest to ty przeczytaj co tam nabazgrałeś. Jechałem z WARSZAWY.. (hmm pojęcie względne zważając na dość rozległą przestrzeń naszego miasta) ... w okolicy Torwaryui Rozdroża (nie ma czegoś takiego - to tak jak bym napisała na rogu Marszałkowskiej i Pl. Zamkowego Lubię rozgarniętych ludzi ;) To jest jeden przystanek autobusowy na Rozbrat i jest wzdłuż ulicy chodnik. Teraz idę spać. Dobranoc :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny dzień mężczyzn Na następny raz nie będę jeździł rano po tej zasranej Warszawie. Jak ma nie być zasrana, skoro zamieszkują ją osobnicy mający problem z perystaltyką jelit i zwieraczami oraz orientacją w terenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateus
W ogole w wielkich miastach nie ma szaletow.Pozniej sie dziwia ze ludzie sikaja i sraja gdzie popadnie.To takie dziwne,ze czlowiek musi sie wyproznic i ze nie sposob tym zarzadzac z precyzja odrzutowca????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Czlowiek musi się wyproznić\" - z takim hsłem można by wygrać wybory samorządowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Pani Prezydent Warszawy, Gronkowiec-Waltz nie wyzywać od szat. :o Jestem zdegustowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldomodor
musztarda (unknownroad1@wp.pl) Świetny dzień mężczyzn Na następny raz nie będę jeździł rano po tej zasranej Warszawie. Jak ma nie być zasrana, skoro zamieszkują ją osobnicy mający problem z perystaltyką jelit i zwieraczami oraz orientacją w terenie. Jakby były Toy Toye, to by Warszawa była o 1/3 mniej zasrana. W sumie i tak psy cymbałów sraja na środku chodnika, potem inni ludzie roznosza to po całym chodniku. jak śnieg topnieje po zimie, to chodniki równo są zasrane :O Propponuje zrobić Happening, żeby wszyscy w określonym dniu przychodzili wysrać się w wejściu do Urzędu Rady Miasta Warszawy. Jakby Gronkowiec musiała w szpilkach brnąć po kostki w kale, i przyjechałaby telewizja, to może by coś ten złodziejski pasożyt zrobił wreszcie dla Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldomodor
Ostatnio Gronkowiec chwaliła się, że zaoszczędziła 12 milionów złotych, a swoim urzednikom za nic przyznała na premie 58 milionów :D :D :D To się nazywa oszczędność w jej wydaniu. Złotówkę zaoszczędzamy, 5 złotych do kieszeni chowamy. I tak jako żydki, majątek zbijamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldomodor
Myrevin Proszę Pani Prezydent Warszawy, Gronkowiec-Waltz nie wyzywać od szat. Jestem zdegustowany. Myrek jak wdepniesz w kupala, to będziesz dopiero zdegustowanhy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeetam
kiedyś mówiono, że takie wdepnięcie to "na szczęście" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny dzień mężczyzn - a ja myslę,ze jestes hipochondrykiem. Robisz awanture o kibel z powodu obsranych gaci zrzucając wine na miasto :o Gentlemen - podobno rodowity warszawiak - nie roztacza obrazu obsranej bielizny w towarzystwie dam. jest ich tu więcej niz nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak twierdze
warszawa to wiocha brud syf i szkoda gadac a pani prezydnet to zlodziej kazdy to wie zreszta jak cale PO ps.jestem bezpartyjny a ten kolega co zalozyl temat ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak twierdze
nacieram krocze elektrolitem z akumulatora Centra, po czym onanizuje sie pod fotki posła Palikota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak twierdze
spotykam sie z kotami dachowcami i opowiadam im o moich problemach gastrycznych popierdując przy tym melodie Trubadurów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak twierdze
Jestem kretynem. Świadczy o tym fakt, że zawsze w podczas samotnie spedzanych w moim kawalerskim M1 weekendów,zakładam moje ulubione kąpielowki z podobizną Jana Rokity na rozporku, rozkładam w lazience koc, smaruje sie olejkiem do opalania faktor 35, zakładam przyciemniane google ala Victoria Beckham, spryskuje łazienkę calym opakowaniem Breese mini spray i udaje ze jestem na pikniku. Rozdepczcie mnie, jestem przegranym gównem.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×