Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam granicccccccccc

tesciowa a wasze dziecko - gdzie postawic granice???????????

Polecane posty

Gość DOMI tez sie nie zgadza, bo
skoro juz jestescie malenstwem macie dziecko wiec to Wy we troje jestescie rodzina!!! jezeli macie swoj wlasny dom i tylko wy w nim mieszkacie to do jasnej ciasnej ty jestes w nim gospodynia i ty bedziesz decydowac o tym kto moze przychodzic do twojego domu i kiedy.ja jeszcze nie mam wlasnego domu w polsce ale podobno bede miala i to 500 metrow od tesciowej, i co moge ci poradzic to poprostu skoro ona przychodzi niezapowiedzianie to jej nie otwieraj dzwi, ani nie odbieraj telefonow, tak jak ja nieraz robilam. mnie tez tesciowa wkur**** i to zdrowo, nienawidze jak mowi przy mnie do mojego meza jaki to jest jej najukochanszy synus zawsze byl i bedzie, wiecznie mu d***cie podciera. poza tym co ja mam mowic na taka tesciowa ktora mi powiedziala przed wyjazdem zebym zostawila swojego 5-cio miesiecznego synka a ja wracala do domu za granice???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście mam spokój z teściową, bo kompletnie nie interesuje się małym. Syn ma 5 miesięcy i dla niego druga babcia jest obcą osobą. Widuje go co 2-3 tyg. a mieszka od nas jakieś 800m. Jest na emeryturze i wypełnia sobie czas chodzeniem po sklepach, Nordic Walkingiem z pozostałymi kobietkami, opalanie itp. Mi to pasuje bo też nie trawię jej,ale szkoda mi dziecka, które mogło by mieć dwie babcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kmw

Ciekawe jak Malgoska sie zachowa, jestem jeszcze w ciazy. Napewno bedzie batalia ... Juz w ciazy mam zamiar pokazac ze to ja jestem matka a nie ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×