Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scania

Poznam ciepla dziewczyne gotowa wyjechac na stale do Szwecji

Polecane posty

Malo 28 nie poddawaj sie- Madusia tu czesto zagaduje do panow poszukujacych - ale bezskutecznie- mlode dziewcze i niedoswiadczone:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malmö-28 Nie wyciagaj pochopnych wnioskow;-) 28 lat -wiek wlasnie w sam raz:-) Z 18 ni USILUJE nawiazywac kontaktu bo nie zamiezam sie spotykac ani wiazac z kims o polowe mlodszym. Jesli masz ochote to odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwiszyn
malmo28 lat i nie po przejsciach?Stara panna albo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Predatorko.. Czy otrzymalas juz odpowiedz na Twoje pytanie w stopce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malmo28
No faktycznie,bije z Ciebie entuzjazm....... piszac ...."jak masz ochotę,to odezwij się " :-D :-D Wiesz ,moze i mialam.....ale po tych słowch .....tak jak by osłabła :-P Co szukasz dziewczyny zdesperowanej,która natychmiast bedzie chciala sie z Tobą skontaktować a ty łaskawie z nia pogadasz.nie pisze tego zlosliwie,bo jeżeli naprawde kogos szukasz....to uważaj na każde słowo.Wypowiedziane slowa ,swiadczą o człowieku ............ Ale na niezobowiązujaca kawkę...kiedys mozemy się umowić. Ale w tej chwili,nie rozpraszaj sie ....szukaj dalej ;-)) I weż sobie moją radę do serducha......bo z miojego s.plynela. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiekszosc facetow (podkreslam nie mowie tu o sobie)boja sie zarowno inteligentnych jak i wysokich kobiet. Niestety jedne i drugie sa wg. za malo doceniane. Dlaczego wiekszosc facetow woli cicho malutka troche pusta kobietke? Boja sie, ze okaze sie ze tak kobieta przewyszy jego inteligencja i nie daj Boze bedzie robila kariere i zarabiala wiecej.To dla tkzw.bushmena masakra... to tak krotko mowiac bo nie chce przynudzac:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malmo28 No faktycznie,bije z Ciebie entuzjazm....... piszac ...."jak masz ochotę,to odezwij się " Wiesz ,moze i mialam.....ale po tych słowch .....tak jak by osłabła Co szukasz dziewczyny zdesperowanej,która natychmiast bedzie chciala sie z Tobą skontaktować a ty łaskawie z nia pogadasz.nie pisze tego zlosliwie,bo jeżeli naprawde kogos szukasz....to uważaj na każde słowo.Wypowiedziane slowa ,swiadczą o człowieku ............ Ale na niezobowiązujaca kawkę...kiedys mozemy się umowić. Ale w tej chwili,nie rozpraszaj sie ....szukaj dalej I weż sobie moją radę do serducha......bo z miojego s.plynela. Malmo, no to sie zdecyduj , bo raz go ganisz za to,że malo entuzjastycznie zaprosił cie do rozmowy i sugerujesz aby uwazal na kazde slowo.. a po chwili piszesz,ze na kawke umowic sie mimo tego jestes sklonna.. no to wkoncu jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Droga Malmö 28 napisalem tak bo myslalem ze po pierwszym wpisie nie odezwiesz sie. Nie wydaje mi sie zebym pisal gdzies o deperatkach ani ze laskawie sie odezwe:-O Dziekuje za rade z Twego serduszka P.S Usmiechnij sie:-) bo to nigdy nie zaszkodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam Mariusza
ze Sztokholmu, to taki sympatyczny konus z 3 dzieci (chłopcy, 2 starszych, jeden 14-15 latek), bardzo często poluje w sieci na naiwne kobietki, gdy odwiedza rodzinkę w Warszawie, to robi sobie rundę po wszystkich, które zbajerował. A! Druga żonka zostawiła go i odeszła do kobiety, niestety chyba zeżarł ją carcinomek. W sumie facet pięknie kłamie, a groźny nie jest bo ma problemy ze wzwodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malmo28
Bo intuicja mi mowi ,ze mieszkamy blisko siebie.To przeciez ....taka kawka o niczym nie swiadczy.nawet jak znajdzie te dziewczyne...to mogę sie z nimi umowić .......Polacy daleko od domu.....zawsze maja o czym pogadac.Co ,żle myslę,albo mowię.A ja mysle o kawce ....bez podtekstów :-))........rozumiesz już teraz :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nie znam Mariusza z Sthlm ale co mi tam :-D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scania Wiekszosc facetow (podkreslam nie mowie tu o sobie)boja sie zarowno inteligentnych jak i wysokich kobiet. Niestety jedne i drugie sa wg. za malo doceniane. Dlaczego wiekszosc facetow woli cicho malutka troche pusta kobietke? Boja sie, ze okaze sie ze tak kobieta przewyszy jego inteligencja i nie daj Boze bedzie robila kariere i zarabiala wiecej.To dla tkzw.bushmena masakra... to tak krotko mowiac bo nie chce przynudzac hmmm powiadasz ze jak inteligentna i wysoka - to niedoceniona. Ciekawe.. kurcze to ja powinnam miec juz w ogole przegwizdane jak w ruskim czolgu... bom wysokie dziewcze:) ale.... nie zauwazylam abym nie byla doceniana:):) zwyczajnie nalezy umiec dobierac sobie przyjaciół i znac swoja wartosc;) ale wiesz co, madry facet bedzie dumny ze ma u boku piekna i madra kobiete:) a chlopczyk, coz owszem moze wpasc w kompleksy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak predatorko masz racje :-) Tak madry facet napewno bedzie z Ciebie dumny i szczycil sie Toba:-) BTW ile masz wzrostu jesli mozna spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scania- kobieta znajaca swoja wartosc nie potrzebuje ciaglego, pernamentnego utwierdzania jej w przekonaniu o tym ze jest wyjatkowa. Wystarczy,że bedzie mila okazywany nalezyty szacunek i zaufanie- a napewno odwdzieczy sie tym samym:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malmo28
Predatorka :-)) Miłej rozmowy Ci życzę :-D ja niestety moge zajrzeć tu do Was wieczorkiem--teraz gonia mnie różne zajecia.....juz pisałam....że jestem jak wiatr...w miejscu usiedziec nie mogę...szkoda zycia :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snickers Baton
Predatorko kobieta prawdziwie inteligentna nie obnosi się wszem i wobec ze swoim IQ. Ono samo bije z jej lotnych wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madeleine powiatowa...
Wydaje mi sie ,ze jestes sympatycznym facetem :D no cóż ale ja już zajeta jestem i to 8 lat ...:P Ale jesteśmy równolatkami myslę ,ze jednak nie zostaniesz samotny...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała (mi_mala@poczta.fm) " ooo, Predatorka znalazła amatorka ze Szwecji " mi mala- "amatorka" co ty pleciesz- uspokoj skołatane nerwy i napisz poprawnie;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorze....
czy przypadkiem nie miałeś konta randkowego na ilove.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mala- czytaj wiec dalej:) powiesci o inspektorze Wallander:) ale tam o ile pamietam nie ma rymow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×