Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scania

Poznam ciepla dziewczyne gotowa wyjechac na stale do Szwecji

Polecane posty

Gość lostka
Myslisz, ze jak napiszesz, ze mieszkasz w Szwecji, to nagle laski rzuca sie na ciebie?:O To juz nie te czasy kiedy takie cos robi wrazenie:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lostka.... Proponuje abys dokladnie przeczytala moj pierwszy wpis ok? Wg mnie imponowac mozna inteligencja a nie miejscem zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamanammmilena
a moim zdaniem to nie miało robić wrażenia, ale po prostu szczerze powiedział gdzie mieszka i co być może w przyszłości okaże się i JEJ miejscem zamieszkania. A powiesz nam coś więcej o przyczynach rozwodu? Nam oczywiście nie musisz, ale ta Twoja jedyna raczej będzie chciała wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lostka- ale przyznaj,że to cenna informacja dla potencjalnej zainteresowanej kobiety.Nie sadze,aby Autor napisał te informacje w celu "zwabienia" kogokolwiek. Zwyczajnie poinformował gdzie żyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamanammmilena
dokładnie - założe się, że większość kobiet właśnie przez zamieszkanie poza Polską zrezygnowałaby z takiej propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie;-) Powodem mojego rozwodu byla chorobliwa zazdrosc ze strony mojej ex. Cyrki ktore przezylem sa nie do opisania:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj zazdrosc - to brzydka cecha:) i jest oznaką niestety własnych słabości i co ut dużo gadac braku pewnosci siebie:( a czasami bywa tak, ze zazrosc wynika z tego,ze innych osądzamy przez pryzmat tego jak sami postepujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafilas w samo sedno droga Predatorko ! W skrocie powiem ze pod koniec naszego zwiazku bylem podejzewany o romans z zona wspolnych znajomych. Co z tego wyniklo? Na dzien dzisiejszy moja ex mieszka z juz bylym mezej owej pani z ktora pseudo romansowalem:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scnia- no wlasnie takie sa najczesciej przyczyny zazdrosci- wlasne grzeszki na sumieniu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko ehmmm nie nie jestem z Krakowa:-) Fajna babka z Ciebie Predatorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja bywam w Krakowie? Wiesz ...mmoge praktycznie zawitac gdzie tylko zechce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka,jestem w pracy dostepu do gg stad nie mam Jesli chcesz mozemy zagadac na "tlenie" Predatorko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide po kawe;-) Chetnie bym wszystkie Panie zaprosil,ale nie mam jak :-( No chyba ze wirtualna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj laskaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o widze ze robi sie ciekawie
Tak czytam i czytam sobie od początku i wyrabiam sobie zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle22
Przystojny, inteligentny i sympatyczny facet nie musi szukac dziewczyny przez internet, moze wybierac do woli "na zywo". Ale ty dla Szwedek pewnie nie istniejesz, dla Polek w Szwecji takze, wiec trzeba uciekac sie do takich sposobow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no odezwała sie wyrocznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juleczka hahah :) w oko? kurcze to moze byc klopot bo ciało obce w oku strasznie zawadza w postrzeganiu swiata... ja zazwyczaj usuwam takie obce ciala chusteczka;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×