Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scania

Poznam ciepla dziewczyne gotowa wyjechac na stale do Szwecji

Polecane posty

mi- no nie,brak mi slow- dalas mi plusa:) ze szcescia juz rwie wlosy z glowy:O co za zaszczyt... teraz to ja juz na niczym sie nie bede potrafiła skupic z tej radosci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah mi mala co ty z tym amatorem- znasz chyba znaczenie tego slowa... widzisz to jest forum i nalezy baczyc na to co sie stuka na klawiaturze:) amator, a amant, adorator- to jakby dwa rozne pojecia( przynajmniej dotad tak myslalam):O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N ale tworczosc wlasna malej mi - moze zaskoczyc;):) hahah gdzie sie nie pojawi tam rozbawi:):) jaki to urocze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mi... coz jestes kolejna dziewczyna dzis , ktorej musze pogratulowac intuicji:) alez to forum jest opanowane przez kobiety z 6 zmyslem:) choc liczyłam ,z mnie czyms bardziej zaskoczysz... a tu nic:O ta sama co zawsze mala mi- taka jakas nijaka- ojj popracuj nad soba bardziej kochana:) "nijakosc" nie jest trendy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scania- a tak na powaznie, dlaczego postanowiłes szukac kobiety na jakims dziwnym forum? uwazasz,ze to jest odpowiednie miejsce na nawiazanie ciekawej znajomosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Predatorko,czytam to forum od kilku dni ;-) Rozne wpisy ,rozne tematy,duzo bzdur i glupot. Jednak chce sprobowac poznac kogos w tak "inny sposob" dodaje to takiej nutki hmmm sam nie wiem;-) W kazdym razie zobaczymy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lachonnnnn
A furke masz? Czym sie bujasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scania- furmanki tez sa fajne , czlowiek po takiej przejażdżce jest bardzo dotleniony:):) i jakby nie patrzec to ekologiczny srodek transpotru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu szukasz miłości w ten sposób? Nie do końca rozumiem Twoje pobudki... nie znasz osoby, ona Ciebie i chcesz ją wywozić za granicę... przyznaj że to trochę szemrane... kafeteria z tego co mi wiadomo nie jest profilem randkowym. Trochę mnie to zastanawia.... choć nie powiem, gdyby nie studia i fakt że Cię nie znam, od razu bym pojechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skila Czemu szukasz miłości w ten sposób? Nie do końca rozumiem Twoje pobudki... nie znasz osoby, ona Ciebie i chcesz ją wywozić za granicę... przyznaj że to trochę szemrane... kafeteria z tego co mi wiadomo nie jest profilem randkowym. Trochę mnie to zastanawia.... choć nie powiem, gdyby nie studia i fakt że Cię nie znam, od razu bym pojechała no nie a to dopiero jedna wielka sprzecznosc.. to co napisałas skila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skila... Nikt do mnie nie bedzie przyjezdzal aby tu zamieszkac od razu. Ja chetnie bede latal do PL co weekend jesli zajdzie taka potrzeba,chetnie zaprosze na poczatek na kilka dni etc To oczywiste,ze trzeba sie poznac pospotykac.... Moze i kafeteria nie jest portalem randkowym;-)ale czy ja cos zlego wg Ciebie czynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Predatorka- sprzeczność zdrowego rozsądku, odgórnie naddanych wartości z wysoce romantyczną wizją świata, pojmowaną przez pryzmat dziecięcego spojrzenia.... mogę za to winić jedynie Mickiewicza i Słowackiego...cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scania tylko pamiętaj
nie zacznij znowu pisać na swoim temacie pod kilkoma nickami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm tak sobie czytam i czytam
i jesli to nie jest żadna podpucha i w rzeczywistości nie jesteś jakimś erotomanem, gwałcicielem i innym zbokiem to aż zacznę żałować, że się nigdy nie poznamy :-( Wydajesz się bardzo sympatyczny i ja też mam intuicję, no ale jesli to podpucha to... :-O W każdym bądź razie szczerze życzę Ci, abyś nigdy nie był samotny i abyś znalazł taką kobietę, która da CI radość i szczęście i na odwrót :-) bo coś czuję w kościach, ze zasługujesz ;-) super topik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skila (odom07@interia.pl) Predatorka- sprzeczność zdrowego rozsądku, odgórnie naddanych wartości z wysoce romantyczną wizją świata, pojmowaną przez pryzmat dziecięcego spojrzenia.... mogę za to winić jedynie Mickiewicza i Słowackiego...cóż przeczytaj to sobie na glos i sie zastanow .. wieszowie nasi narodowi sie chyba w grobach przewracaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm tak sobie czytam i czytam ---- Jak milo :-) Serdecznie Ci dziekuje.. Jestem jak najbardziej normalnym facetem. Dziewczyny dziwicie sie nadal ze tutaj szukam? Fajnie sie z Wami pisze wiec kto wie? Moze od pisania do "mailowania" i spotkania nie jest az taaaak daleko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×