Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scania

Poznam ciepla dziewczyne gotowa wyjechac na stale do Szwecji

Polecane posty

Dzien dobry, witam wszystkich i milego dzionka zycze :) .....tak scania nadal szukam , jak bym cos znalazla to bym powiadomila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia - dla normalnego faceta to chyba żadna różnica ;) A Svensk na razie wydaje się byc normalny :D Napisz - przecież to nic nie kosztuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phi tam, 2 lata. Mój ex był ode mnie 3 lata młodszy i nie odczuwałam tego w żaden sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie - w tym wieku to jest nie odczuwalne :) ja tak mówie bo mam słabość do młodszych facetów :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ja tam nie mam nic ani przeciw młodszym, ani przeciw starszym, biorę jak leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, no wiadomo że selekcja być musi, względem wieku nie zwracam uwagi, o ile wiek ten mieści się w rozsądnych granicach. 20-latek i 50 - latek nie dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 20-latek prędzej dla Madusi niż dla nas :D a 50-latek... hmmm... dobry jeśli szuka się ojca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , na tym topiku to raczej nam casting nie wyjdzie............ ale kto wie moze dołaczą do nas kolejni Panowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonora1970
witam wszystkich cieplutko wpadlam tu przypadkiem z nudow....leze w lozeczku jestem chora, tak czytam calosc i sie zastanawiam..... scania ...czy nie robi sobie jajek z Was kochane.... nie odpisuje na maile... zalozyl topik a praktycznie jest nieobecny....pisze tylko z pracy...czyli mozna wysunac wniosek,ze z domku nie moze...a dlaczego nie moze????jak myslicie..hihi nie chce nikogo obrazac,ale jak na moj nosek cos tu smierdzi... posmiac sie i glupio pogadac zawsze mozna....ale mam nadzieje ,ze scania nie chce tego robic kosztem innych.... a tak na marginesie....nie jestem chetna pania.... mam meza i jest ok!!!! mieszkam w sumie niedaleko scani.....mozna tak rzec...hahahaha cos ten krag sie zaciesnia...hihi pozdrawiam wszystkich cieplutko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, na szczęście żadnej z pań nie zdążył zawrócić w głowie, żadna się nie zaangażowała (bo i jak to zrobić, skoro pisze jednego posta dziennie i nie odpowiada na privie), więc nie będzie z tego żadnych ofiar, a my sobie przynajmniej w dziewczyńskim gronie pogadamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonora1970
milo mi ,ze nie wszystkie sa stracone..hahaha, jedna korzysc to wlasnie taka,ze mozna sobie porozmawiac ... ale widzialam tu oznaki szczerego zainteresowania...anonsikiem.... wrecz juz prawie wojne o wzgledy scani..hihi oczywiscie nie chce obrazac tutaj poszukiwacza scani....byc moze jego intencje sa prawdziwe,ale chlop nie ma czasu.... nie jestem tez przeciwniczka zawierania znajomosci przez necik, sama poznalaw w ten sposob duzo fajnych ludzi.... pozdrawiam raz jeszcze z deszczowej i wietrznej krainy, nawet sie ciesze,ze moge polezec sobie w cieplym lozeczku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prestiidiigatore
Madusia18 nie mów,że chcesz sie exportować,taka ekstraśna dżaga🌻szkoda ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzie potrzeby tlumaczenia siè ale ok. Staram sie jak najmniej spedzac czasu przed kompem poza godzinami w pracy.? Czy to takie dziwne? Kazdy oczywiscie ma prawo myslec co mu sie podoba. Napewno nie jestem tutaj aby sobie jaja z kogos robic. Topic jest prawdziwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baju baj
Eleonoro --pozdrawiam cie serdecznie i goraco ..bo jestes jedyna ktora zwrocila uwage na pewne szczegoly ktorych inne niewiasty (niestety) nie widza.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scania - sorki za podejrzenia skoro nie mają potwierdzenia w rzeczywistości, ale wzięło się to chyba stąd, że zapraszasz dziewczyny do korespondencji a później im nie odpisujesz - a mało, że to jest zwyczajnie niegrzeczne, to poniekąd jest to też brak szacunku dla drugiej osoby. Ja absolutnie do Ciebie nic nie mam, ale tak to niestety wyglada z pozycji obserwatora :) Skoro topic jest prawdziwy - szczerze zyczę powodzenia w poszukiwaniach ;) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba być orłem ale może jak temat będzie się rozwijał zajrzy tu kiedyś jakiś fajny miły...:)Niech myślą o nas że jesteśmy słodkie i naiwne:)A te które są ,no cóż receptą jest jedynie nauka na błędach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×