Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scania

Poznam ciepla dziewczyne gotowa wyjechac na stale do Szwecji

Polecane posty

I wzajemnie ;-) U mnie wczoraj byla wiosna,+11 stopni itd. Dzisiaj pada snieg :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj zakaś zadymka normalnie :O a ja musze iść na miasto służbowo .. brrrrrrr.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce słoneczka! Pączków na drzewach... fruwających motyli... hmm... i tych w brzuchu chyba też :D Mimo tego diabelnego śniegu... czuję tą wiosnę - gdybym powiedziała że tak nie jest byłabym podłą kłamczuszką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam byłam w szwecji latem i rano swieciło słonce a popołudniu padał deszcz,a noce w tym casie zaczynały sie chyba o 2 w nocy tak było jasno,ale całkiem miły kraj,jezyk za to tak pokrecony ze masakra ...mimo wszystko wspominam miło tą wyprawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:))Ten tenmat jest owszem ciekawy:) Ale do baju baj-poczytaj sobie moje poprzednie posty,to że tu piszę i pewnie wcinam w czyjś temat nieproszona,no cóż-jest tu całkiem zabawnie.Scania może i fajny facet ale nie dla mnie,również bardzo mi się podobają tamte strony ale nie za wszelką cenę.Wszystko co robię,robię już tylko z myślą o swoim synu-ja już w drugiej kolejnści.może to brzmi dosyć egoistycznie ale czyż faceci nie są egoistami?Nie wykluczam że może kiedys spotkam prawdziwego mężczyznę i miłość ale jakoś na razie nie jest mi to chyba pisane choć mówi się -nie znasz dnia i godziny:))Mam niepełnosprawne dziecko i wiem że w Szwecji takie dzieci maja bardzo dobre możliwości rozwoju,chociaż z moim synem robie bardzo dużo to wiem że kiedy przyjdzie mu pójść do szkoły wiele się skończy i chłopak zamiast się rozwijać to się zatrzyma(niestety wiem to od innych rodziców)itd,itp.kończe.Tak więc Scani mogę tylko życzyć powodzenia,chyba że może ma poważnego kolegę:):):)wiem to nieładnie z mojej strony ale szczera jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAFEe-CAPUCINO
witam was wszystkich czy można? Jeszcze sie dolaczyc do was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich....... ja dopiero po weekendzie usiadłam do komputera, ....ale sie u Was działo..... a i u mnie tez / ale tylko pozytywnie :)/ Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baju baj
....myślałam ze sobie coś nie coś poczytam urozmaicając wieczór a tu taka cisza.....hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynkaaa76
Dzien dobry Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baju baj
dzien doberek ...tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie my Dears :)* Miłego dzionka ;) U mnie zima na całego.. porażka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ania, nic nie mów, dziś do pracy zamiast 30 minut, jechałam 1,5 godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bsjsbasiucuiwhiuwe
chyba zadna mu sie nie podoba:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nic dziwnego że przystojny
(jak wcześniej pisały dziewczyny) facet nie poleci na pierwsza z brzegu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agabe - ja jak zobaczyłam co sie dzieje na zewnątrz to się zastanawiałam czy raki zakładać :D Echh... niech no już będzie ciepło bo ja się nad morze wybieram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baju baj
...jesli faktycznie szuka.....ten ktosik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baju baj
.....jesli faktycznie szuka ten kosik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj rano autko zmiotką odśniezałam, spózniłam sie do pracy..... nie przweidziałam takiego rozwoju sytuacji śniegowej :) ;) Pusto sie tu robi, chyba wszyscy pilnie pracują , łacznie z załozycielem topiku.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, to daj znać kiedy będziesz, zaczaruję pogodę i bryzę, żeby nie wyrywała głów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agabe - dam Ci znać na pewno ;) a od wczoraj chodzi mi po głowie szalony pomysł - żeby przenieść się nad morze na stałe :) na stałe - do następnego razu- kiedy to góry mi się zamarzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Svensk kille
To może i mi dane będzie poznać szałową dziewczynę z Polski?! Svensk kille ze środkowej Szwecji wkracza do akcji. Teraz jest nas dwóch! Co wy na to dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Svensk kille
Witam witam ze słonecznej dziś Szwecji Aniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwinielot
zwiał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Svensk kille
Ciekawy świata, lubiący wyzwania 26 latek. Nie znoszący nudy i monotonii odkrywca. Wiele udało mi się już odkryć, poznać i doświadczyć. Wciąż jednak szukam pełnej pasji dziewczyny, która stanie się moim nowym impulsem. Tej jednej i jedynej!!! Takiej z którą będę mógł dzielić swoje życie i dalej, lecz już wspólnie odkrywać piękno tego świata!!! Pozdrawiam gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×