Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scania

Poznam ciepla dziewczyne gotowa wyjechac na stale do Szwecji

Polecane posty

Gość baju baj
Może znudzona jak wiele innych? Ale tu było pare "julek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornellia
Nie mam szans z taką zaciekłą rywalką :) Baj baj scania, powodzenia życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornellio za szybko rezygnujesz:-( Skrobnij cos na maila jesli jestej naprawde zainteresowana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baju baj
Kornelio nie rezygnuj...tak szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten topic to jeden z moich ulubionych :) humorek mi się poprawia jak Was czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynkaaa76
Czesc Scania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Scania, załóż sobie konto na gmailu, szwankuje bardzo rzadko i ma fajny czat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie sądzisz Panie Scania że sam wpadniesz w sidła natrętnej kobiety a ta która jest faktycznie miła,szczera itd da sobie na luz widząc faceta który traktuje kobiety jak towar?Napisałam do Ciebie prywatną wiadomość ale wydaje się to błędem.No cóż szkoda że takie sprawy trzeba wywlekać na forum.A niecierpliwych ludzi jest cała masa tylko zależy kto przez to do czego dąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scania na serio zadna z
tych kobiet nie jest na tyle interesująca by przejśc na priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta cala julka zdaje sie byc
najbardziej popierniczona:] :P i nachalna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwyraźniej dziewczyna dokładnie wie czego chce :) ja bym jej to zaliczyła in plus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt sprawia wrażenie
osoby majacej problem z emocjami, pewnie nadrabia wygladem, a cała reszta to smoki wawelskie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe, doprawdy życzyłabym każdej pani żeby była smokiem takim jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxyyyyyyyyyyyy
a zaprosiles Ty kogos scania na priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam Scania że miałam w końcu chwile żeby poczytać sobie spokojnie i chyba troszke zmieniam zdanie:))Jakoś cicho się tu zrobiło,chyba wszystkie Panie na priv poszły:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baju baj
oj" juleczka71" coś ty narobiła wszystkie panie wystraszyłaś ależ tu się bałagan zrobił i wywiało wszem i wobec ooo SCANIA ...czyż byś ty był temu winnny? Ale dobrze ci z "oczu" patrzy ...wiec już sama nie wiem ..... wszystkie Basie, Anie ,Juleczki i Martynki serdecznie pozdrawiam i życzę ..............dobrych ło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baju baj
.....toć to Męszczyzna ponoć...!(?) tak pisał...ten wasz Scania....przynajmniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baju baj
...SCANIA uważaj ....bo tu jakieś niecne plany (chyba) sie szykują ... ale jak by co to pamietaj "baju baj" cie obroni przed mysliwymi-mysliwkami!!!! zaraz pekne ze smiechu.......hahahahahahahahahahahahhahahhahahahahhhhhahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baju baj ale to od Ciebie wyszło ......dobrych ło..... chyba za długi ten dzień był ?więc Ci piszę baju baj Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baju baj
ooooo kochana ło...można tłumaczyć na rożne sposoby ...ale kto tu kogo łowi ...? ale dziekuje za dobranocke choc jeszcze sie nie wybieram do spania ...troszke tutaj sobie popatrze choc pusto tu...ale calkiem smiesznie...i nawet lepiej niż w TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po dluzszej przerwie.....przeczytalam wszystko i chyba faktycznie musze stwierdzic ze dziewczyny sie az bija o scanie.......a on jednak caly czas niedostepny :)...oj faceci tak maja lubia sie podroczyc :) A rozmowy na priv sa faktycznie zarezerwowane chyba tylko dla juleczki bo do mnie to nawet slowa nie napiales scania...oj nie ladnie nie ladnie , jestem oburzona :) :) :) :P milo czyta sie ten topic...napewno bede jeszcze do was wracac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Życzę wszystkim baaardzo miłego dnia ;) U mnie znowu śnieg... niestety :O heh wiosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×