Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onfacet

uwielbiam małe piersi

Polecane posty

Gość onfacet

denerwuje mnie ten cały stereotyp dużego biustu, "nagonka" na jego powiększanie i żałuję, że kobiety z małymi piersiami przeważnie się ich wstydzą... Otóż mnie taki mały jędrny biust podnieca najbardziej!! Te delikatne suteczki na łagodnych wzgórkach... Nagie, lub skryte za bardzo "skromnym" strojem kompielowym... Naprawdę SEXY!! uwielbiam patrzeć na takie piersi, a gdybym miał z takimi do czynienia to bym szalał na ich punkcie! Moja narzeczona ma piękne, pełne piersi, bardzo je lubię, ale "niestety" w rozmiarze większym-standardowym. Czy ktoś podziela moje zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mała sugestia...
Zaraz pewnie na Ciebie najadą,że jesteś pedofilem :O Szczególnie Jarek_84 krytykuje pasjonatów i wielbicieli małych piersi...Ich posiadaczki z resztą też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Nena24
ta babka wygląda jak dziecko!i nie chodzi już nawet o jej piersi (a może ich brak??) ale o chłopięcą figure i cipkę wygoloną na zero...to już faktycznie pod pedofilię podchodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onfacet
Nena24 -> to prawda, że 'kobieta' ta fogury specjalnie nie ma z resztą się z Tobą zgadzam, ale jeśli chodzi o same piersi - to tak, takie też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onfacet
doNena24 -> wziąłem Ciebie za Nena24, stąd nieporozumienie w poprzedniej mojej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onfacet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wypowiadajcie się
mężczyźni, wypowiadajcie, moze pozbędę się kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roccom
Uwielbiam takie nieduze są takie twarde i zmysłowe . Z biegiem lat nie beda wisiały do pasa Przedstawina wczesniej Keira jest według mnie za chuda piresi ma faneale tyłeczek zdecydowanie za suchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakaaa
ja mam takie,sa okraglutkie,jedrne,sterczace,typowe jabuszka,fajnie wygladaja w bluzce z dekoldem ale nie mam z powodu nich zadnych kompleksow bardzo sie podobaja facetom,moze to chodzi o ksztalt i ze nie sa takimi wypryskami,kazdy z moich facetow je lubil,gdyby tak nie bylo nie prawiliby mi komplementow:) i mi jako kobiecie tez nie podobaja sie duze piersi u kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhhhhhhh
a ja mam małe piersi, tez nigdy nie słyszałam zeby ktokolwiek miał do nich zastrzeżenia, ale źle sie z nimi czuję, marzy mi się operacja i pewnie się na nią kiedyś zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onfacet
asiakaaa -> super, szkoda, że tak mało jest kobiet zadowolonych ze swojego małego biustu i eksponujących go :) takie piersi są cudowne.. pięknie też wyglądają w prześwitujących bluzkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakaaa
pomylilam sie,ale widze,ze ubodlo jakiegos psychola haha,ktory nie trzyma sie nawet tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiat wisni
onfacet - przede wszystkim są bardzo estetyczne, a Ty jak czytam znasz się na pieknie, estetyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onfacet
Kwiat wisni -> to prawdwa, że są estetyczne, i to bardzo :) dziękuję, miło mi, że ktoś tak uważa, bo spodziewałem się raczej niezrozumienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiat wiśni
onfacet - myślę, ze takich ludzi istnieje więcej.;) również sama mam mniejszy biust:) i nigdy nie stanowiło to dla mnie żadnego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiat wiśni
też zauważyłam, że lubisz szczupłe i zgrabne kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strasznie chudy facet
Ja też szaleje za małym biustem. Takie małe, delikatne piersi to po prostu cudeńka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiat wiśni
Czyli w gruncie rzeczy nie jest nas wcale tak mało:). Mam wielu znajomych w tym facetów, którym też się podoba mały biust- pięknie wyglada jeśli kobieta jest zgrabna i proporcjonalna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dydaktyczny ucisk
Pan Bóg stworzył Was dla hecy, z tyłu plecy, z przodu plecy :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do asiakaaa
"ja mam takie,sa okraglutkie,jedrne,sterczace,typowe jabuszka,fajnie wygladaja w bluzce z dekoldem" Pomijając ten "dekold" to "jabuszka" też chyba nie za bardzo Ci wyszły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepiękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy lubi inne piersi! Skoro promuje się wychudzone modelki to pewnie "promocja" dużych biustów jest odpowiedzią na takie właśnie działania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koorwajegomaciek
ja tez uwielbiam male piersi,male pupy..... duze cyce i te duze dupy kojarza mi sie z moja matka i czarnymi dupami....feeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bee bee
Są gusta i guściki. Ja tez jestem posiadaczką małego biustu (tylko 11 cm różnicy), ale no cóż, facet mi je ciągle komplementuje, jemu się podobają i mi też zaczynają się nawet podobac... Aczkolwiek nie krytykuję dużych piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×