Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdalenkaaajestem

czy tylko ja nie umiem sie przyzwyczaic do zycia w polsce po powrocie?

Polecane posty

Gość lightcamember
ja tez urzmuje sie za nei duza kase, ale wiadomo nie po to czlowiek studiuje 5 lat, a potem oferta pracy za 1000zl??? w pelni zaanagazowac sie za taka pensje??/:O nei ma sensu ja mam ciezkie studia i jak nei znajde normalnej pracy po nich to mnie szlaq jasny trafi😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkaaajestem
mozliwosc powrotu mam ale trzyma mnie wpl rodzina:O nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronisiax
Wracaj do Uk -dziwie sie ,ze wrocilas-ale domyslam sie ,ze tesknota do rodziny tez jest silna....W Polsce,zero perspektyw czy jest kryzys gospodarczy czy go nie ma i tak jest zle czy jest sie po studiach czy nie i tak jest zle:( Kto madry to siedzi za granica i zyje godnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkaaajestem
ewkacewka a co robiesz w UK? wlasnie te ogladanie kazdej zlotowki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronisiax
Moj brat pracuje w Dublinie prawie 4 lata i jest caly czas sam-ma kolegow,znajomych ale poza tym zero rodziny....Sama nie wiem czy bym na jego miejscu wytrzymala....Zaluje ,ze tak ciezko jest teraz z praca w uk i Irlandii z checia bym wyjechala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lightcamember
w uk nei musisz ogladac kazdego rosza, za pensje przecietnego pracownika stac na mieszkanie, rachunki,na jedzenie, na ciuchy , komsetyki, na wyjsci e do restauracji, a wycieczki i wiele wiele innych, w dodatku mozna spopro zaoszczedzic:) takze zlotowki 2 razy ogladac nie trzeba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effkajhgtuytjhght
idiotki jebane. zapieprzalam ciezej niz wam sie wydaje. musialam zapierdalac bardziej niz wy pasozyty bez ambicji. mieszkam w uk od pieciu lat ale mialam na tyle w glowie poukladane ze pielam sie od zwylkego robola, pracowalam za dwoje i konczylam wszelkie dowolne kierunki...w UK tluki a nie czekalam od wyplaty do wyplaty, zrobilam dzieciaka i teraz pasozytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedza w tej biednej Polsce
i mowia ze sa szczesliwe ze im niewiele potrzeba... :D przeciez to nieprawda!! kto raz pozyl w normalnych europejskich warunkach nigdy tak nie powie bo poziom zycia w UK a w Polsce to jak niebo a ziemia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole w polsce zarabiac
te 2,5 tysiaca i miec mozliwość rozwoju niz zarabiac trzy razy tyle siedząc na zmywaku. kazdy ma inne priorytety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wscibskaaaaaaaaaaa
wole te 2500:D:D ale sie kurwa usmialam wiekszosc nawet za 1000 nic nie moze znalezc a 2500 to rarytasy juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grillowanie
co tez ty opwiadasz ? dlaczego uwazasz ze w Anglii nie masz mozliwosci rozwoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole w polsce zarabiac
no sorry, ale 2500 to pensja w mojej pierwszej pracy po studiach. nie wiem jak szukaliście, moze kiepsko, a może nie umiecie przejść przez sito rekrutacji. 1000 zl po studiach to jacys najgorsi nieudacznicy dostaja w tesco na kasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeeeeeeeheehehhe
myslisz ze w UK same zmywaki:D hehhehe, widac zes nigdzie z Polandu nosa nie wystawila. takie to zawsze swoje wiedza lepiej. Wole polskie gowno w polu niz fiolki w Neapolu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole w polsce zarabiac
bo w mojej obecnje pracy zdobywam DOSWIADCZENIE I ucze sie wciaz nowych rzeczy, nie potrzebuje doswiadczenia jako kelnerka lub na zmywaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostraaaaaaaaa
dokaldnie dupy ze stolka nie ruszyla samolot w tv widziala i co mozesz paniusiu wiedziec jak wyglada zycie dalej od pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grillowanie
no prosze , A W ANGLII BYS SOBIE ZE SWOJA INTELIGENCJA NIE PORADZILA ? myslisz ze ludzie tu nie awansuja ? nie ucza sie , nie maja mozliwosci rozwoju.MYLISZ SIE!! i to bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole w polsce zarabiac
dlaczego mnie tak atakujecie? zagranica byłam, ale zwiedzać ,a nie pracować. tu mi jest dobrze, uwielbaim swoją pracę ,swoje miasto i ogolnie jest ok, tak bardzo wam to przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grillowanie
CHYBA SIE NAOGLADALA "LONDYNCZYKOW" Doswiadczenie nabywa sie w swiecie a nie siedzac na d** w Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostraaaaaaaaa
zwiedzac:D:D to to w chuj zobaczylas i zapewne wiesz jak zycie wyglada w Uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole w polsce zarabiac
nie miałabym szans na tę prace zagranicą ,niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole w polsce zarabiac
heh, ale sfrustrowane jesteście. pozostaje mi pogratulowac wam waszej głębokiej wiedzy o całym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wscibskaaaaaaaaaaa
ty z pewnoscia masz wieksza? lubie swoje miasto i prace heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkacewka
pracuje jako biurwa, mam przeciez ukonczone studia i za to niezle pieniadze. :D jak mozesz to wracaj, tu nic dobrego Cie nie spotka, tam masz mozliwosc rozwoju, mozesz przeciez zrobic nostryfikacje dyplomu i podjac inna prace. do rodziny mozesz przyjezdzac co pol roku, wtedy, kiedy bedziesz miala urlop. wiem jak sie teskni za bliskimi, ale i im mozesz pomoc dzieki swojej pracy tam. nie zastanawiaj sie. ja tez mam te dylematy, ale wiem, ze to jedyne rozwiazanie, przynajmniej narazie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grillowanie
wolisz pracowac w polcse- ok . powiedz tylko po co weszlas na ten topik? dop** komus ze na zmywaku w UK siedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjjsjs
Autorko, no to faktycznie karierę zrobiłaś, pracując po studiach w fabryce. I dziwsz się, że teraz w Polsce nie możesz znaleźć pracy? Poszukaj na produkcji, masz przecież odpowiednie doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnaaa
sama bym wrocila do uk bylam 3 lata pracowalam przy zbiorach mam tam rodzine ale wiecie jak jest z rodzina nie chca mi zalatwic lepszej pracy a praca przyz biorach znowu ? jaki moge miec rozwoj? mam licencjat ang znam ..doradzcie mi plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole w polsce zarabiac
czy ja dopierdalam ? to na mnie naskoczyłyście jak stado hien . ja tylko wyraziłam swoje subiektywne zdanie, ze wole te dziadowskie pieniadze tu, ale w zawodzie jaki sobie wymarzyłam , niz wieksza kase zagranica, ale w jakims innym ( bo na ten nie mialabym szans ) . chyba mam do tego prawo ? czy kazdy ma mowic ,ze marzy o zyciu w anglii? jesli tak, to przepraszam,ze ja o tym nie marzę. jesli juz to wolałabym basen morza sródziemnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grillowanie
widzicie w UK nie trzeba miec magistra zeby miec dobrze platna , ciekawa prace ...i nie trzeba wcale zapieprzac , gonic za pieniadzem, mozna miec czas na hobby , na zwiedzanie trzeba tylko umiec sie odpowiednio ustawic. wy w Polsce takiej mozliwosci nie macie bo musicie pracowac 5 razy tyle, zeby miec to samo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grillowanie
Kazdy moze zdobyc doswiadzczenie w UK . mam kolezanke po studiach , przyjechala tu tez mowila ze pracy w swoim zawodzie nie znajdzie..i znalazla! pracuje z dziecmi w szkole ( jest terapeutka) i jest wreszcie szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy ma prawo do dziadostwa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×