Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cleonia5555

jak to jest z chlebem na diecie?

Polecane posty

Prawie grubaska -> zrób sobie to co ja zrobiłam. Szczery bilans tygodnia bez pomijania czegokolwiek co wypiłaś, zjadłaś, jaką miałaś aktywność i przeanalizuj. Może to np. być banał - może używasz za dużo soli (zatrzymuje wodę i nie lecą kg), może podjadasz? Może np. słodzisz herbatę? Niektóre osoby mogą mieć mniej restrykcyjną dietę, mogą sobie pozwolić na więcej, inne na mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlebofita
podzielam zdanie na temat chleba. jedzenie go jest calkowicie zbednym przyzwyczajeniem a u niektorych nalogiem. Ja jem sporadycznie a kiedy wracam do codziennych kanapek tyje praktycznie od reki. oczywiscie jesli ktos nie ma problemow z szybkim tyciem to zapewne go ten porblem nie dotyczy. A swoja droga pieczywo sklepowe naszpikowane chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terterta
A co nie jest naszpikowane chemia w dzisiejszych czadach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to o czym myślę........
jak już chcecie jeść chleb to nie za dużo i najlepiej żytni razowy i upieczony w domu , obecne pieczywo to sam syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze da sie schudnac jedzac chleb..jest mnie mniej juz o 15kg a codziennie na sniadanie jem dwie kromki pieczywa razowego. Najwazniejsze zeby nie zjadać całego bochenka na raz :P chociaz wiem ze ciezko sie oprzec..szczegolnie jak sie je dobre, swieze pieczywo...takie jak z Rąby...:3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitowaa
ja tam jem razowy z Rąby i chudnę ;) wszystko zależy od tego czy faktycznie trzymamy się diety..jeżeli tak to 2 kromki chleba nam nie zaszkodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... Na diecie trzeba jeść wszystko, tylko z umiarem :). Uwierzcie mi, schudłam kiedyś 22 kilogramy w ciągu roku, a chleb jadłam! Ba, nawet na pizzę sobie od czasu do czasu pozwalałam :)) Najważniejsze jest, żeby się nie głodzić, ale jeść sensowne porcje- tak, aby nie być głodnym, ale też nie przejedzonym. Cuda zdziałać może również jedzenie o tych samych porach każdego dnia. Ostatni posiłek o 18:00, trochę cierpliwości, ćwiczeń i dieta działa :). Przy okazji zostawiam Wam kod na rabat 20% do MK Cafe: JDWXLL. Możecie wykorzystać go tu: http://leadmy.pl/p/N9n3/7H4w/0i0a Smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mattiaas
Nawet i na diecie jadlem cheleb z Rąby i chudłem. Trzeba mieć wyliczone kcal a wtedy nie da sie nie chudnąć . Nawet jedząc pieczywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jem ciemne pieczywko z Rąby i nic mi nie jest bo kilogramy spadają ale najważniejsze to pamiętać że grunt by nie jeść całego bochenka i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że można jeść chlebek tylko trzeba uważać na jego ilość bo chleb ma to do siebie że bardzo zapycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisielowo
mozna jest w rozsadnych ilosciach i tyle a jak chcesz dobra piekarnie to odwiedz piekarnie Rąbe - tam masz spory wybor tego bardziej i tego mniej zdrowego chleba ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomelozjablkiem
na dietę polecam chleb z ziarnami z Rąby..zreszta widze ze nie tylko ja - u mnie sprawdzal sie na diecie a raczej nie kolidowal z nia a bardzo lubie pieczywo i mialabym problem aby z niego od tak zrezygnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ki nia
Zapraszam do fajnej grupy gdzie wspieramy się w temacie odchudzania,zdrowego jedzenia oraz aktywności.Tam też omawiamy jedzenie pieczywa,ziemniaków i itd na diecie.A może Wy macie jakieś metody wspomagające odchudzanie?Może chcecie się podzielić zdrowymi przepisami? Grupa na FB nazywa się Jedz z głową!Porady i wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest dozwolone zrozumcie. Liczy się umiar i normalne porcje a nie odnawianie sobie wszystkiego bo to albo tamto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

U mnie odstawienie chleba zupełnie, dało efekt ale na chwilę... Nie mam niestety tyle silnej wole, żeby kontrolować się na dłuższą metę, ale staram się to robić.... Postawiałam na "pudełka" i wreszcie jem regularnie, dostaję zróżnicowane produkty, często również pełnoziarniste pieczywo. Efekty, widoczne już po kilku dniach. WygodnaDieta mnie nie zwiodła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 15.08.2019 o 21:39, Gość Zosia napisał:

U mnie odstawienie chleba zupełnie, dało efekt ale na chwilę... Nie mam niestety tyle silnej wole, żeby kontrolować się na dłuższą metę, ale staram się to robić.... Postawiałam na "pudełka" i wreszcie jem regularnie, dostaję zróżnicowane produkty, często również pełnoziarniste pieczywo. Efekty, widoczne już po kilku dniach. WygodnaDieta mnie nie zwiodła.

TEZ SIĘ ZASTANAWIAM NA WYGODNA DIETĄ, BO NIE MAM POMYSŁÓW JUZ NA DIETETYCZNE DANIA, ACHĘTNIE POJADŁABYM COS INNEGO NIZ SAŁATKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wszystkim którzy się zastanawiają nad wygodnadieta, goraco ich polecam. swietne dania, dobrze dosmakowane, i je się absolutnie wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

W wygodniej mają różne warianty diet, warto się dobrze zastanowić którą dietę wybrać na początek, tak żeby się nie zrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja zaczęłam w wygodnej diecie od 1800kcal i po miesiącu zmieniłam na 1500kcal, efekty są, ja mam już 6kg na minusie i bardzo się ciesze, bo to mnie motywuje, tym bardziej, że nie czuję się głodna wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryczka

Właśnie u mnie w pracy zamawiają taki catering i tez się zaczynam zastanawiam, tylko może podpowiedzcie od czego warto zacząć? Jaką dietę na początek wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 21.09.2019 o 13:55, Gość Henryczka napisał:

Właśnie u mnie w pracy zamawiają taki catering i tez się zaczynam zastanawiam, tylko może podpowiedzcie od czego warto zacząć? Jaką dietę na początek wybrać?

masz na stronie wygodnej diety numer podany do dietetyka, nie placisz za taka konsultację a on Ci dobiera dietę pod Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuka88

ja na swojej diecie - pudelka od wygodna dieta - dieta niskokaloryczna jem pieczywo, zazwyczaj sa to bulki grahamki swoja droga bardzo smaczne 🙂 ale fakt pieczywo to udreka chyba kazdego, uwielbiam chleb i swieze buleczki. jak to kiedys ktos madry powiedzial: wszystko jest dla wszystkich tylko z glowa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja jem jedynie to co zamawiam z WygodnaDieta.pl, bardzo smaczne jedzenie, zdarza się jakieś pieczywko, ale myślę, że jest to wliczone w dietę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×