Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dscdc

blagam pomocy!!! czy istnieje dita sprawdzona, doradzona przez lekarza ?

Polecane posty

Gość dscdc

musze stracic 30kg, blagam pomozcie, ja juz nie mooge dalej tak zyc, jesli ktoras z wsz mila diete ustalana przez lekardza dietetyka i schudla bardzo duzo blagam o pomoc... jestem za granica i nie moge sobie pozwolic na pojscie do takiego specjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dscdc
upppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orangina
sprobuj diety Montignaca, ja schudlam 7kg (tyle potrzebowalam :)) bez glodzenia, liczeni kalorii itp. szczegoly znajdziesz tu http://montignac.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7777 666 997 69 01 33
podstawa jest samokontrola i zdrowy rozsadek, musisz poznac swoje mozliwosci. dietami sie nie katuj i nie traktuj ich powaznie. trza rozwazyc swoje modus operandi (dietowe, a nie sadowe). duzo wody (mniej slodzonych sokow i herbat) suszona jarzebinna i glog nie pomoze jezeli nie rozpracujesz diety racjonalnie w miare swoich mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dscdc
dziekuje!! ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dscdc
ja mam ten ptroblem ze mam 182 cm i 105 kg, musze schudnac ze 30, najgorsze jest to ze moje powilki wygladaja tak: sniadanie: jablko, jogurt naturalny 0% zielnoa cherbata bez cukru obiad: piers z kurczaka zalatka warzywna cherbata zielona lub woda kolacja ok 6h30: jajko,minisalatka jourt naturalny0% i cherbatka nie jem slodyczy i meso robieale na parze nie uzywam tluszczu i nie chudne!!! Dodam ze nie moge za bardzo cwiczyc i sie meczyc bo grozi mi odwarstwienie siatkowki mimo to staram sie duzo chodzic robic brzuski itp.ALE NIE CHUDNE!!! RATUNKUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HMM SPROBUJ DIETE KOPENHASKĄ ONA DZIAŁA BO JEJ SKLADNIKI WSPOLPRACUJA ZE SOBA I WSPOMAGAJA METABOLIZM.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dscdc
JEJ PROBOWALAM STRACILAM SZYBKO ALE JESZCZE SZYBCIEJ WROCILO ZE ZDWOJAONA SILA, DO TEGO NON STOP BYLO MI SLABO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh... to nie wiem musisz pogadac z jakims lekarzem ew. skontaktuj sie telefonicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dscdc
bede musiala sprobowac :( dajcie jednak na wszelki wypadek diety tske dosc normalne na ktorych naprade schudlscie i to sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiufiu......
a probowalas diety np 800kcal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dscdc
a na czym ona polega? masz moze rozpiske?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiufiu......
hmm nie rozpisek sie tu nie stosuje... chyba juz wiem na czym polega twoj problem stosowalas tylko diety typu kopenhaska lub inne kilku skladnikowe i trwajace okolo dwoch tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dscdc
tzn probowalam takich diet ale bylam tez na dluzszych ditach kilkumiesiecznych rozpiskowych, proteinowych ale waga leciala bardzo wolno po 1-2 kg miesiecznie a ja musze sie pozbyc 30 kg!!! chce zajsc w cize za rok, musze wystartowac z dobrej wagi bo jak teraz przytyje 2okg to 125 to jest juz duoz za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dscdc
do tego jestem bardzo proporcjonalnie zbudowana i wiekszosc osob mowi mi ze wygladam na 85-90kg ale to moze wina tego ze jestem bardzo wysoka i czesc wagi poszla w cycki ale no nie moge sobie pozwolic na wyzsza wage niz teraz, pozatym z moimi problemami z oczami bedzie ciezko zrzucic wage nie mogac cwiczyc :/ zycie jest do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiufiu......
Rozumiem... wiem cos o tym zaraz ci napisze co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dscdc
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta dziesieciodniowa
Dieta 10 dniowa.Ja schudla niewiele bo 5 kg,ale po tej diecie wprowadzalam do menu 100kcl tygodniowo i dalej chudlam.Moim zdaniem suteczna dieta musisz poszukac jej w necie jest bo ija ja tak znalazlam. pierwsze 2 czy 3 dni tylko kefir za to do oporu:)potem tak samo twrog,potem warzywa itp.10 dni to malo a mi pomogla,zapoczatkowala rownomierny spadek wagi.DUUUUUUUZO wody niegazowanej!!!!POlecam szczerez czerwona herbate,ale trzeba wypic ok 5 filizanek dziennie aby byla skuteczna,spala tluszcz.NIe mozesz chodzic glodna bo nie dasz rady i wreszcie dopadniesz lodowe i pochloniesz wszystko,zanm to z autosji. Badz cierpliwa i nie poddawaj sie a efekty beda!!!!!!!Nie ma innej mozliwosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiufiu......
Wiec tak po pierwsze musisz pic duzo plynow, wody minerlanej niegazowanej... jesli ci nie smakuje mozesz dodac odrobine soku z cytryny, herbety- zielona lub pu_erh (bllee:P) ale pomaga mozesz tez dostac w sklepach te z lini vita slim. Powinnas jesc 5 posiklow dziennie malych, na obiad gotowac zupy bez tluszczu, czlyi na wywarach warzywnych, nie na miesie, gotowac chudne mieso na parze, indyk lub kurczak jak dobrze przyprawisz bedzie ok :D Jesli nie mozesz cwiczyc..hmmm chodz chociazby na spacery zacznij od takich krotkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dscdc
dzieki dziewczyny zasosuje sie do waszych rad moze wkoncu cos ruszy bo juz nie moge, a pozatym strasznie chcemy dziecko ale sie boje ze po nim zostane potrworem na cale zcycie,wiec dalismy sobie z mezem rok zebym schudla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem w czym problem
Jedz do syta 5 posiłków dziennie zaczynaj od sporego śniadania w którym znajdą się węglowodany a kończ dzień posiłkiem białkowym (węgle dają kopa energii na szybko ale spalisz je w ciągu dnia natomiast białko nie obciąży żołądka. Jedz co 2 3 godziny dziennie między posiłkami pij zieloną herbatę i czerwoną. Dzień zaczynaj od połowy szklanki ciepłej wody ze sporą ilością cytryny. Przede wszystkim nie jadaj jogurtów owocowych i nie pijaj soków. Ale nie chce mi się wierzyć że odżywiasz się tak jak to opisałaś. Czy byłaś u lekarza czy sprawdzałaś czy nie masz niedoczynności tarczycy np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiufiu......
diety dwu trzy tyg koncza sie jojo i dobrze o tym wiesz... barkuje w nich skladnikow odzywczych ktore po skonczonej diecie organim bedzie magazynowal przygotowujac sie na twoja nastepna "diete" a wiec dlaej.... teraz juz prawie wszedzie jest podana wartosc kaloryczna danych produktow jesli nie ma tu masz link http://tabelekaloryczne.w.interia.pl/ Pamietaj aby jesc duzo warzyw i owocow musisz tez przyjmowac vitaminy oraz magnez... i nie jesc po 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta dziesieciodniowa
Coraz cieplej sie robi to i spacerkow bedziemy wiecej zazywac:) Jesli masz napady na slodycze to kup w aptece chrom,on skutecznie powstrzyma przed napadem na czekoladke:) I naprawde nie mozesz sie glodzic.Jest mnoswto przepisow na fajne salatki dietetyczne,mieska i rybki. Ja nie jem wogle bialego pieczywa tylko razowe,z soja,chrupkie,chleb razowy ze sliwka polecam:)z dynia jest mniam:) zero masla,zamiast tego znalazlam takie fajne smarowidlo dietetyczne.. dasz rade!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bedziesz sie lepiej czula w nowym ciele:)a i dzidzius bedzie mial fajna mamuske:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dscdc
dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dscdc
odlat nie jem chleba makarkownow ziemnaikow uwielbiam saltki zazwyczaj robie sobie 1pomodor may ogorek salata zielona 1 jajko i polowa piersi z kurcaka i mieszam wszytko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem w czym problem
generalnie to albo oszukujesz samą siebie albo jesteś na coś chora nikt nie tyle z powietrza czy badałaś się kiedyś w kierunku niedoczynności tarczycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta dziesieciodniowa
Pamietaj ,ze w ciazy nie potzrbujemy wiele wiecej kalori.W pierwszym trymestrze zapotrzebowanie na kcl to tylko 200kcl wiecej!!wiec jakas salatka czy dobra kanapeczka:) Ja przytylam w ciazy 14 kg.A jadlam jedna przekaske wiecej niz normalnie.Zreszta sama sie zorientujesz.Jesli teraz schudniesz i w ciazy bedziesz jadla jak nalezy to zapomnij o po ciazowych kilogramach:)POwodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta dziesieciodniowa
a ile posilkow dziennie jadasz??jadasz sniadania?? Moze dla pewnosci zglos sie do lekarza,bo jesli odzywiasz sie prawidlowo to waga powinna ci spadac pieknie.A moze jakies leki przyjmujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja schudlam ponad 23 kg. z tego co pamietam to nie stosowalam jednej scislej diety.chyba zmienialam.trwalo wszystko prawie 2 lata,ale bylo warto.z rozmiaru 42, a czasem nawet 44 przeszlam na 36. i sama jestem w szoku jak o tym pomysle.ale udalo sie.i jest to mozliwe.podstawa u mnie to dieta i cwiczenia.codziennie min 45 min.calkowicie zmienilam odzywianie i bardzo sie pilnuje.wiem, ze bede juz tak do konca zycia,ale bardzo mi z tym przyjemnie :) znam diete, ktora daje duze efekty w krotkim czasie.to dieta oparta na zupie z kapusty.znajdziesz ja bez problemu w internecie, bo gdzie nie wejde tam wlasnie jest ona opisana.jednak trzeba uwazac na jo-jo.wiadmomo,jak w kazdej takiej diecie. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×