Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dscdc

blagam pomocy!!! czy istnieje dita sprawdzona, doradzona przez lekarza ?

Polecane posty

Gość dscdc
biore tabletki anty tylko i leki na oczy a waga mi drastycznie skoczyla po lekach hormonalnych wlanie na oczy przytylam 36 kg w 2 miesica i teraz mam problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dscdc
jem 5 posilkow dziennie jem sniadania jak opisalam na samej gorze, ewentualnie jak jestem mega glodna to przekasze jablko lub jogurt naturalny miedxy posilkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem w czym problem
Bo tabletkach anty byś tak nie przytyła zgłoś się do internisty i zrób sobie badanie w kierunku chorób tarczycy zanim zaczniesz się odchudzać bo to co opisujesz jest bardzo dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dscdc
jak przyjde do pl to pojde do lekarza a narazie postosuje diety,ale jak wspominalam przytylam strasznie po lekach hormonalnych ktore bralam na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dscdc
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnetha
dscdc ja też przytyłam po diane35:(. Koszmar. Brałam je tylko przez około 0,5 roku, na problemy dermatologiczne związane z nadczynnością hormonów-trądzik hormonalny. Teraz mam w spadku 20kg nadwagi. Proponuję ci dietę South Beach (plaż południowych). Wytrzymałam na niej Ietap wstępny (2 tygodnie) - stosowałam ją krócej i schudłam 6kg. Przerwałam dietę na ok.3 m-ce z powodu przykrych spraw osobistych:(. Ale nie przytyłam.Teraz wróćiłam na dietę , z tymże tym razem na dietę Dr Dukana, opartą na proteinach- też ci ją mogę polecić. Obie wydają się być racjonalne, najważniejsze że na tych dietach nie głodujesz. Poczytaj sobie na temat tych diet na necie. Polecam książkę Dr Dukana "Nie potrafię schudnąć". Na temat diet proteinowej (Dr Dukana) jest wiele wątków na portalach internetowych. Dziewczyny i kobiety schudły na niej 20 kilo w przeciągu zaledwie 3 m-cy. Troszeczkę jest w tych dietach wyrzeczeń, ale cóż coś za coś, skoro chcemy schudnąć musimy pocierpieć;)...Do tego rowerek lub steper. Na początku maiłam zacięcie do codziennej jazdy po 0,5 h, ale teraz różnie to bywa. Na diecie Dukana jestem na 3dniu Ifazy, (trwającej średnio 5 dni), a po dwóch dniach schudłam 2 kg. Wiem, że to utrata tkanki tłuszczowej, bo mam wagę która wskazuje % zawartość łuszczu, wody i mięśni, wszystkie parametry wzrosły, tk. tł. spadła. Zatem utrata wagi nie miała związku z utratą wody z organizmu. pozdrawiam, życząc powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym zbadała na Twoim miejscu hormony tarczycy - WSZYSTKIE - choruje na niedoczynność - wiem co czujesz - u mnie też nic nie działa - ani ruch ani nie jedzenie nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×