Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stiudnt

studntka politechniki

Polecane posty

w wieku 28 lat, jest jeszcze studentką polibudy, to całkiem zrozumiałe, przy takich zajęciach poza uczelnianych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale studentka
Ciekawe kiedy studiuje , skoro przyjmuje od poniedziałku do piątku od 9.00 do 22.00. W soboty i niedziele też obsługuje, czyli nie jest zaoczna. A miśki - msturbanci we wszystko wierzą , haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasan salihamidzic
nie wiem kogo to ma niby podniecic ze studiuje ? bmblondyn -----> z tego co mi wiadomo to mozna studiowac kiedy sie chce bez wzgledu na wiek , nie kazdemu jak tobie mamusia dawal papu , prala ciuszki do 25 roku zycia a czasem jeszcze i pozniej a jeszcze komputerek kupila co by synek mogl zwalic gruche i nie wychodzil aby wieczoraami z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hasanku drogi, nie trafiłeś, w niczym. Dom opuściłem w wieku 16 lat i od średniej szkoły sam dbam o siebie. Na politechnice studiowałem 4 lata, na wydziale inżynierskim, bez magisterium, i studia w terminie kończy się w wieku około 25 lat. Jeśli ona ma już 28 lat, to albo miała już ze dwa urlopy dziekańskie, albo ona taka studenka z legitymacją kupioną u ruska za poruchanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Widzę, że z niej taka studentka, jak z chuja młotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vnvnjgjh
a ten piss to ona łyka czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
mało że łyka, wszystko wypija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×