Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubie czekolade

schudnac ok 10 kg, kto ze mna? jakies doswiadczenia?

Polecane posty

Gość
no napewno łatwo nie będzie, tym bardziej, że paliłam b.dużo i paczka starczała mi na 1,5 dnia. Przynajmniej jak zaoszczędze na papierosach to kupię sobie nowe ubrania, bo teraz jak schudłam to powyrzucałam wszystkie za duże ubrania i w szafie się prawie pusto zrobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nestee
ale ladnie schudłaś jak tego dokonałaś,możesz sie podzielić-startuje z takiej wagi jak ty-jeśteś dla mnie wzorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
myślałam, że od śniadania dam radę nic nie jeść, ale nie wytrzymałam i zjadłam sobie na obiad płatki kukurydziane na mleku, wiem że one też tłuczą ale napewno to jest lepsze niż bym miała jeść ten sam tłusty obiad co wczoraj... wcześniej 77kg/162 wzr 28.12.2008 / 75 20.01.2009 /72 26.01.2009 /71 31.01.2009 /70 7.02.2009 /69 25.02.2009 /68 4.03.2009 /67 12.03.2009 /66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
co tu dzisiaj taka cisza? :> gdzie się kobiety podziałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie podziała się \"lubię czekolade\"??Ja napewno będę pisać .Dziś zjadłam 3 posiłki i poćwiczyłam troche.A teraz czuję jakby mnie brzuch bolał z przejedzenia-chyba mam już skurczony żołądek i za dużo na kolacje zjadłam(o 17).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no właśnie coś nie widać właścicielki :> a ja dzisiaj zjadłam tylko 2 posiłki czyli śniadanie i obiad, a przed chwileczką zgrzeszyłam i zjadłam wafelka :/ po wczorajszych ćwiczeniach mam zakwasy i nie mogę się schylać bo mnie brzuch boli, a to dlatego, że już od 3 lat nie robiłam brzuszków. Jak uśpię moją dzidzię to sobie jeszcze dzisiaj pojeżdżę na rowerku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem! tylko mialam dzisisaj ciezki dzien i dopiero do kompa siadlam:) wiec tak, ja dzisiaj w sumie to co wczoraj: -sniadanie: 3kromeczki ciemnego chlebka -2 sniadanie: jogurt(malutki( -obiad: schabowy ;( z surowka ( kiszona kapusta+marchew+jablko) -po obiedzie: jablko mysle ze to nawet sporo, ale ja przedtem duzo jadlam i musze teraz stopniowo chudnac. obiad zjadlam ok 16.30 wiec do teraz glodna nie jestem. mialam bardzo pracowity dzien i mysle ze jakos spalilam kilka kalorii. ogolnie nie chce mi sie cwiczyc bo jestem za bardzo zmeczona. a jak tam wy dajecie sobie rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje! bylyscie kiedykolwiek na jakiejs konkretnej diecie? tzn. south beach czy innej? ja bylam kiedys na kopenhaskiej. pamietam ze wytrzymalam az do przedostatniego dnia. stanelam na wadze i gdy zobaczylam ze nie ma rezultatow poprostu ostatniego dnia juz nie dietowalam. na tej diecie czulam sie strasznie;/ nie mialam ochoty na nic. na brokuly do teraz patrzec nie moge;/ z 60kg schudlam do 58.2. jeden wielki bezsens! tyle dni sie katowac i schudnac niecale 2kg. a wy stosowalyscie te diete? macie jakies spostrzezenia? pisac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja nigdy tak naprawdę sie nie odchudzałam,to znaczy zaczynałam ale po pierwszym dniu mi się odechciewało:o Na konkretnej diecie też nie byłam,nawet teraz nie jestem,w sumie sama sobie wymyślam ale opieram się na diecie niełączenia. Lubie czekolade a ile trwała ta kopenhaska że tak się zniechęciłaś? Ja wolę powoli chudnąć ale w jakimś stopniu zdrowo-czyli muszę jadać 3-4 posiłki dziennie(ale mniejsze porcje)aby organizm nie spowolnił metabolizmu.Jak narazie jest dobrze 3-4 kg mniej w 2 tygodnie w zupełności mi wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jakas tam 3 ja mam synka Bartusia i w maju będzie mieć 1,5 roczku :) a Ty co masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja tak samo, nigdy tak na poważnie się nie odchudzałam. Zawsze mówiłam sobie " od jutra się odchudzam" a na następny dzień już się objadałam. Później już było za późno na odchudzanie bo zaszłam w ciążę, ale teraz wziełam się na poważnie i nie poddam się! Muszę osiągnąć swój cel :) A tak wogóle to dzisiaj weszłam na wagę i nie mogłam uwierzyć... znów mam kg mniej :) czy to normalne, że w tak szybkim tępie chudnę? Zapomniałabym dodać, że wczoraj 30 min pojeździłam na rowerze, a dzisiaj mam jeszcze gorsze zakwasy niż wczoraj, miałam problemy wstać z łóżka bo mnie cały brzuch boli i nogi... wcześniej 77kg/162 wzr 28.12.2008 / 75 20.01.2009 /72 26.01.2009 /71 31.01.2009 /70 7.02.2009 /69 25.02.2009 /68 4.03.2009 /67 12.03.2009 /66 18.03.2009 /65 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski Ja tak samo jak Ty Daria23 tez tak mówiłam,że dieta od jutra itd itd i tak się zapuścilam na WIELORYBA 81 PRZY WZROSCIE 164 przestalam juz jesc fastfood slodycze wegle i jakos leci wiem ze zzawsze musze uważac na to co je bo bede tyc;-(a ja dzisiaj 2 dzien 3 dzien glodowki zatanawiam sie czy nie pzrerwac i dietka 300-500kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nestee po co masz głodować? Wystarczy, że będziesz mniej jeść. Gdybym ja robiła sobie głodówki, to bym się bała wychodzić z domu bo jeszcze by mnie musieli zbierać na ulicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria ja też mam synka:) Ma na imie Igor i 1 kwietnia skończy 5 lat.A co do chudnięcia to wydaje mi się że dobrze chudniesz-nie za szybko,nie za wolno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ile wogóle może mieć kcal skibka chleba białego np obłożona margaryną i pasztetem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia56
cześć dziewczyny, z mila checia dolacze do Was poniewaz podobnie jak Wy zaczelam sie odchudzac. od poniedzialku zaczelam stosowac swoja dietke :) czyli ograniczam jedzenie, staram sie nie jesc pieczywa a jak juz to tylko ciemne i wszystkie posilki gotuje na parze... zobaczymy jak wyjdzie, pozdrawiam wszystkie i wytrwalosci w odchudzaniu zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopenhaska trwa 13 dni. i jest okropna ;/ ja dzisiaj standardowo na sniadanie 3kromeczki czarnego chlebka, -jogurt -pozniej troszke platkow z mlekiem -bardzo malutko zupki zacierkowej:) mam zamiar nic juz nie jesc:) jutro rano staje na wage! jak mi nie zejdzie nic z tego 61.1 bedzie wielkie rozczarowanie. to est 6 dzien mojej diety. ostatni raz wazylam sie w niedziele. ciekawe ile ubylo mi przez te 4 dni. jutro sie przekonam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Iwcia 56!!!Z jakiej wagi startujesz,ile masz wzrostu i ile chcesz schudnąć? Lubie czekolade powodzenia na wadze;) ja dzis zjadłam jogurt z musli(1 na 2 posiłki podzielony),troszke zupy pomidorowej z ryżem(może szklanke) i za niedługo na kolacje zjem serek wiejskii to na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia56
mam 164 cm wzrostu a moja waga startowa (na dzien 15.03) to 61,5 kg :( , chce osiagnac na poczatek 54 kg a pozniej jak sie uda to 49 kg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia56 to podobnie jak ja:),mój cel to narazie 55 a jak to osiągne to będę happy:d A później to zobaczę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas tam 3 - to malo dzisiaj zjadlas. podziwiam cie! ja tak powolutku rezygnuje z jedzenia. zobaczymy jutro rano. jak malo schudlam to radykalna dieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas tam 3
Może mało zjadłam ale zawsze wieczorem czuję że brzuch mam taki pełny że az mnie boli-nie wiem czemu tak się dzieje.I to nie jest napewno ból z głodu.Dziś muszę chyba rano więcej zjeść a kolacje malutką i najpóźniej do 16:30-zobacze czy znów będzie mnie bolał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO DO TYCH OBLICZEŃ CHODZI O DIETĘ NISKOKALORYCZNĄ np.1000kcal Często po pierwszych dniach odchudzania jesteśmy zachwyceni efektami, nie zdając sobie sprawy, że pozbywamy się zapasów wody, a nie tłuszczu. O spalaniu tłuszczu możemy mówić dopiero po 11 dniach diety. A tak wygląda rozkład spalania: Etap 1: Przez pierwsze 3 dni diety tracimy 70% wody, 5% białka, 25% tłuszczu Etap 2: Do 13 dnia diety tracimy 19% wody, 12% białka, 69% tłuszczu Etap 3: Między 21 a 24 dniem diety tracimy 15% białka, 85% tłuszczu Etap 4: Od 24 dnia diety tracimy 25% białka, 75% tłuszczu Do zrzucenia wagi potrzeba więc wytrwałości i konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam! na śniadanko dzisiaj zjadłam 3 małe skibki chleba z polskich zbóż, obłożone twarogiem półtłustym,. Przed chwileczką zjadłam obiad, zupę pomidorową ( nie zabielaną) z ryżem i do tego 1 skrzydełko. To już koniec jeśli chodzi o jedzenie, chyba że mocno mnie zassie to zjem sobie jabłko albo marchewkę :P a jak u Was Kochane kobietki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie waga pokazala 60.4. czyli przez 4dni schudlam 0.7kg. hmmm wiadomo ze chcialoby sie miec jak najlepszy wynik ale coz. nie jestem ani zachwycona ani rozdrazniona... zobaczymy co bedzie w poniedzialek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wrażenie że nic nie chudę:( Dzis zjadłam jajko,wypiłam duży kefir owocowy,kawałek ciasta:o i na kolacje zjem jajko. lubie czekolade-nie jest źle,moim zdaniem to i tak dobrze na 4 dni.Czasem szybko się chudnie a czasem wolniej-ja chyba wolno i dlatego staram się mniej jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj: -3kromeczki czarnego chleba -jablko -goracy kubek(taki jakis bez klusek i bez niczego) ;) -zupa zacierkowa -jablko jak juz zejde ponizej 60 bede zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×