Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubie czekolade

schudnac ok 10 kg, kto ze mna? jakies doswiadczenia?

Polecane posty

a ja wiem czy po mnie widac ze schudlam...ja jak narazie to ok 3kg(moze troche ponad) to roznicy zbytniej nie ma. ja to podziwiam was za te wasze 15kg! normalnie szok! trzymajcie tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski.. boże jak tu milo, przyjmiecie mnie?:) mam 21 lat 19 czerwca, wazylam 91 kg a teraz niecałe 76 przy 179 cm, moim celem jest miec 71 kg do urodzin i 68 do konca lipca:) naprawde podziwiam was tu wszystkie i bardzo chcialabym cieszyc sie razem z wami swoimi sukcesami:) jeśli chodzi o moja diete to jedzonko do 1300 kcal max dziennie i minimum 30 minut aerobow, plus jakis brzuchy czy pompki:) od 4 maja zaczynam chodzic na silownie wiec mam nadzieje ze poleci przez 2 miesiace troszke:) moge wpadac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tfu tam na poczatku jest napisane cos o 19 czerwca, wtedy mam właśnie 21 urodziny i do tego czasu chce miec 71 kg:) hehe ale ze mnie roztrzepaniec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że możesz się przyłączyć !! dziś na śniadanko : 2 chlebki chrupkie sonko- są ciut tańsze od wazy :P i 1 tostowy z jajecznicą z 2 jajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Ja dopiero wstałam a śniadanie dopiero koło 10-11.Na razie piję wodę,potem jakieś ziółka na spalanie i na rower 30 minut i dopiero śniadanko:) Witam nową dziewczynę na forom:):) 2 maja mam mały jubileusz;) DWA MIESIĄCE DIETY :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
podsumowanie dnia: śniadanie- płatki z mlekiem obiad- moje ulubione spaghetti :P po obiedzie zjadłam pół małego zajączka czekoladowego wypiłam 1 herbatę zieloną, 1 kawę cappoccino napewno jeszcze dzisiaj wypiję 1 kawę i 2 herbaty zielone jakaś tam 3- z nogami nigdy nie miałam problemu tylko zawsze z brzuchem no i twarz miałam jak chomik :P gumikawka-acha, widocznie źle Cię zrozumiałam. Myślałam, że jesz 3 porcje zupy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
lokatorka- ja również witam :) widzę, że Tobie też ładnie idzie odchudzanie, gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
lokatorka- widzę, że Ty też mnie oglądałaś na NK :) Szkoda, że tylko 1 zdjęcie masz swoje, fajnie by było gdybyś pokazała się w całości ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś 2 jajka,gorący kubek,warzywa na patelnie,5 wafli ryżowych i 2 ptasie mleczka;) Ciekawe czy coś jeszcze zjem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny chętnie bym się przylączyla choć mam ok4 kg do zrzucenia, razem raźniej ja ostatnio jestem na diecie, w tamtym tyg byla kopenchaska a teraz wsuwam owsianke na oczyszczenie organizmu wiec moja dieta nie jest zdrowa itp. i doskonale o tym wiem ale chce wkoncu zrzucic te kg i po tej owsiance powoli bede dochodzila do zdrowego jedzenia i mysle ze tak ok 1600 kcal to będzie już mój zdrowy sposob odżywiania moze to nie dużo ale mam bardzo niską przemianę materii więc u mnie więcej nie można bo będzie jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was laseczki!!! Jesteście poprostu piękne. Widziałam podgladam z profilu mojego brata :) Nie mam konta na NK, bo nie mam na nią czasu. Ale maila mogę fotki podrzucić. Tylko nie chcę Was wystraszyć. Nie mam obecnych foteczek ale z 61 kg. to by sie znalazły, no i z 56 kg. też mam. A teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
katarina32- witam :) jeśli możesz to wyślij mi :) daria2023@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemsko Laseczki :) Daria 23 świetnie wyglądasz :D Gratuluje!! Widac wielka roznice :) tak trzymac :) Dziewczyny z calego serca polecam Wam jeszcze kosmetyki ujedrniajace, wspomagajace spalanie taknki tluszczowej oraz na rozstepy :) Wyprobowalam juz mase takich kosmetykow ale stwierdzam,ze te tansze sa najlepsze :) Chodzi mi o kosmetyki z Eveline z serii Slim Extreme 3d (nie wszystkie) oraz Dax Cosmetics Perfecta ExtraSlim. One sa na prawde niedrogie a daja duze efekty po regularnym stosowaniu... Nie chce pisac jakie konkretnie...zeby nikt nie pomyslal,ze jakas reklame robie... Pozdrawiam Was cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj: sn: bulka zytnia i sok marchwiowy II sn: bake rolls i milkiway minute- hehe:D obiad: 150g surówki z kiszonej kapusty i ciemna bułka kolacja: 300g surowki z kiszonej kapusty i bulka zytnia cholera ale pieczywa:/ ale do 1300kcal z tego co widze to sie zmieściłam wiec nie jest zle:) dzisiaj wieczor z facetem wiec nie bede na kompie, a takze odpuszczam cwiczenia za to jutro zabiera mnie do aquaparku wiec poszaleje, a potem zakupy z siostra:) buzioly! Daria- dziekuje za gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria - wysłałam nad morzem z 2006r (59kg.) zdjęcia ślubne są z sierpnia 2008 (55kg.) i taką figurę chcę mieć na stałę, Teraz 64 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
katarina32-Dziękuję za zdjęcia :) Na tych ślubnych wyglądasz bosko :) To czyli 9 kg musiałabyś zrzucić aby wyglądać tak jak wcześniej ;] Uda Ci się ;) Pinky_20 Dzięki za miłe słowa :) A tak na marginesie, to mi by się przydało coś ale na ujędrnienie cyców ;P ;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny ja tez polecam kosmetyki ujedrniajace eveline! sa super. a co sie mnie tyczy to dzisiaj sniadanie-3wasy z szynka itp +herbata 2sniadanie-platki fitella obiad-zupa pomidorowa+kluski podwieczorek--jablko zwaze sie w czwartek i uzupelnie sobie stopke, bedzie to motywacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podsumowanie dnia: I śniadanie - 2 chlebki chrupkie 1 tostowy z jajecznica z 2 jajek II śniadanie - 1 kanapka z chleba tostowego z serkiem topionym obiad - 2 kawałki ryby pangi w panierce z 2 ziemniaki papryka konserwowa + ogórek zielony kolacja - taka jak obiad tylko zamiast papryki i ogórka - szklanka maślanki brak ćwiczeń :( + 1 godzina opalania hehe Mi też przydał by się jakiś balsamik ujędrniający (anty celulitowy najlepiej) kiedyś miałam nivea Q10 plus - ujędrniający to po 2 tyg było widać różnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczynki :) w ten przepiękny poranek!!! Daria - dziękuję za miłe słowa. Tak, tak 55 kg. to moje marzenie ale co z tego tylko marzenie, :) Wczoraj byłam u mamy i znowu sie objadłam :( Jak jestem po za domem to koszmar, wszyscy jedzą, częstują i jak tu odmówić. Musze chyba zacząć notować to co zjadam i ile ćwiczę może taki obrazowy sposób pokarze mi co ja wyprawiam. Może to mnie przekona. Już nie wiem co robić , jeszcze POPSUŁ MI SIĘ SAMOCHÓD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ort. pokaże * wybaczcie jeszcze się dobrze nie obudziłam Jak mi się nie chce pracowaaaaaaać!!!!!!!!! Ale niestety czas już zacząć i tak przebimbałam godz. No co długi weekend sie zbliża :) no właśnie to ta siedząca praca mnie tak tuczy! uciekam piszcie a ja zajrzę później Wstawać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) Ja Ci zazdroszczę katarina32, pracujesz , a ja siedzę w domu i jem chyba z nudów. Kiedy się ważysz masz jakiś ustalony dzień tyg.? Moje ważenie przypada na dziś i jest założone 62kg :D ciekawe czy tyle samo waga pokaże wieczorem?. Stopkę będę uzupełniać może co 2 tyg. bo nie chce za dużo miejsca zajmować :P 22.04 - 63kg 29.04 - 62kg mi to jednak pomaga jedzenie do 18 myślę że to sprawia że chudnę Dzięki Daria że mną potrząsnęłaś hehe Dziś śniadanko dość obfite (mam wyrzuty bo nie byłam aż tak głodna) : 2 kromki chleba zwykłego z pasztetową + jako gotowane Dziś też się poopalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarina32 wyślij mi też swoje foty .... flawon@gmail.com też chciałabym Cie zobaczyć :) - jak nie masz nic przeciwko oczywiście :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Ja nie dawno wstałam:) KATARINA32 nie poddawaj się i nie mów że 55 kg to tylko marzenie-TO JEST DO ZROBIENIA!!! Ja też zaczynałam z takiej wagi jak Ty i już jest 57!Najlepiej tak jak piszesz zapisuj co jesz i o której godzinie-Ja tak robię.Przerwy między posiłkami min 2,5 godz.Mi to pomaga,jem o wyznaczonych godzinach.Zapisuję też ile ćwiczyłam:) Gumikawaka to już widzisz chyba że schudłaś,co??62 kg to już coś!!Nie waż się wieczorem bo wiadomo że może być i kg więcej.Ja tak mam bo kiedyś się zważyłam.Ale ja piję bardzo,bardzo dużo wody.Prawie cały czas jak nie jem to piję:):) Wczoraj wieczorem biegałam(nareszcie kogoś znalazłam do towarzystwa):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumikawka ja też uwielbiam się opalać ale czekam aż będzie naprawdę cieplutko żeby do stroju kąpielowego się rozebrać(może już dziś). Bo na razie to taki wiatr wieje że nie rozniorę się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Podsumowanie dnia: śniadanie-5 kromek pieczywa Pano z twarogiem chudym obiad-makaron z sosem i kawałkami kiełbasy \'zwyczajnej\' po obiedzie zjadłam kawałek sernika (wiem nie powinnam ale meża siostra miała urodziny:P ) pół jabłka wypiłam-2 herbaty zielone, 1 cappoccino z mlekiem, kawę czarną z mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś rano rower 30 minut śniadanie-owsianka obiad -warzywa na patelnie teraz kolacja- serek wiejski o 19.00 idę biegać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×