Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubie czekolade

schudnac ok 10 kg, kto ze mna? jakies doswiadczenia?

Polecane posty

Gość
Mirabella, z tego co widzę, to idzie Ci bardzo dobrze z dietą, więc ze spokojem powinnaś mieć mniej na wadze :) :D A ja dzisiaj obiadu nie jadłam. O 16 zjadłam tylko 3 małe kromeczki chleba tostowego, ale bez obkładu, bo chlebek był świeżutki i bardzo smaczny :) koło 19 zjadłam jeszcze 4 łyżki gziku ze szczypiorkiem, a teraz właśnie piję 3 herbatkę zieloną i na szczęście nie czuję głodu :) A gdzie reszta dziewczyn?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Daria, Twoje dietowe osiagniecia bardzo mnie motywuja:) Ehhh, mam nadzieje, ze u mnie tez to jakos pojdzie:) Tez sie zastanawialam gdzie reszta dziewczyn sie podziala. Tak jakos pusto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM,mogę dołaczyć?od miesiaca staram sie cos zrzucic a jest tego troche:(myslę ,że z wami się to uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM,mogę dołaczyć?od miesiaca staram sie cos zrzucic a jest tego troche:(myslę ,że z wami się to uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj nawet nie pytaj ,w ciagu 4 miesiecy przytyłam 26 kg i muszę sie tego pozbyc niemam pojecia jak warzę obecnie (az mi wstyd 90kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mirabella, jeśli będziesz jeść tak jak teraz, to jestem pewna, że już niedługo osiągniesz swój I cel :D:D Wierzę w Ciebie ;) Ja również Witam Cię Aneta! Czym nas więcej tym lepiej :) Napisz coś o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem bardzooo ubita i tak jakos smiesznie to wyglada,wzrost:1,72 cm..i nie wiem od czego zaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wstyd sie przyznac do wagi, wiekszym wstydem byloby nie robienie nic zeby to zrzucic:) Zobaczysz, napewno Ci sie uda osiagnac wymarzona wage:) Moze chcesz zrobic stopke? Bedzie latwiej widziec postepy w diecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aneta, jedz wszystko tylko w małych ilościach, ja tak schudłam koło 18 kg :) więc Tobie też się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz isc do PREFERENCJE, pozniej trzeba sie zalogowac i tam bedzie takie pole do wypelnienia- stopka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria 23 i tak tez zrobię,przytyłam prawdopodobnie od rzucenia palenia.i chyba tez od zmiany trubu życia ,od roku jestem w UK i to jedzenie tutaj ..myslę ,ze to przez to..i mam tez nadzieję i wkońcu wsparcie wiec myslę ,ze teraz się uda:)dzieki wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja też bym chciała rzucić palenie, ale niestety nie potrafię. Najwięcej udało mi się nie palić przez miesiąc, ale 2 miesiące temu byłam na weselu i tam było pełno osób palących i niestety nie wytrzymałam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aneta pisz tu codziennie co jesz, przynajmniej będziesz wiedzieć co robisz źle :] to też mobilizuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja też już idę spać :) do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj anetko, i wy dziewczyny. Nie bylo mnie wczoraj, bo po tak ciezkim tygodniu cos mi sie od zycia nalezało. Z moją wspollokatorką zrobilysmy sobie po kilku drinach... siedziałysmy, pilysmy i gadalysmy :D Mirabella jak po tygodniu nia bedzie widac efektów to sie nie przejmuj, U mnie waga długo stała. Ale ja sie wazyłam codziennie jakos nie umiem inaczej. Az tu kiedys pieknego dnia pokazala 1kg mniej a po okresie az 3kg mniej. Matko przez ten tydzien nauki tak sobie rozlegulowałam sen ze juz o 5 codzinnie wstaje...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po sniadaniu: 2jajka na miekko kromka razowca z twarozkiem i rzodkiewkami, czyli to co wczoraj... wyjadłam resztki z lodówki musze isc dzis na jakies zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:)🌻 Ja tez jestem juz po sniadaniu: 2 kanapki z twarozkiem, rzodkiewka i szczypiorkiem. A teraz popijam sobie herbatke:) Ania, no pewnie, ze nalezalo Ci sie troche rozrywki:) Jak (w sumie jeszcze nie tak dawno temu) mieszkalam z dziewczynami w takim \"studenckim mieszkaniu\";) to tez robilysmy sobie takie babskie wieczory;) Zawsze milo je wspominam:D A teraz jestem taka \"powazna\", ustatkowana zona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh :] Ale takie zycie tez ma swoje plusy. Ja 100 bardziej wolalabym mieszkac z ukochanymm niz z dziewczynami (chociaż mam super dziewczyny na mieszkaniu) no ale nie ma narazie mozliwosci... Chociaz pewnie sporo bym wtedy przytyla :p Bo jak do mnie przyjezdza to objadamy sie jak głupi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze przyznac, ze chwale sobie zycie z moim mezem pod jednym dachem, ale ma chyba jeden minus- on strasznie lubi slodycze, dlatego ciagle w mieszkaniu mamy cos slodkiego. Caly czas na stole sa cukierki, albo batoniki:O A ja sobie kolo nich chodze i mowie sobie, ze nie wolno mi tego jesc- taki trening silnej woli:P Poza tym on proponuje mi np lody i wez tu odmow:( Jak do tej pory, to mi sie udaje, ale jest ciezko... I tak kocham mojego D.❤️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo Cie u nas widziec🌻:) Chcesz sprobowac odchudac sie z nami?:) Mysle, ze warto:) Moze nasze dieta nie przynosi efektow tak szybko jak "diety cud", ale napewno efekt jest trwalszy i nie odbija sie zle na organizmie:) I co najwazniejsze nie glodujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie zostanę przy swojej zostało mi jeszcze 7dni, a później pomyśle jeszcze o innych, bo mam dużo do zrzucenia:( a czy ktoś z was brał redulix?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry dziewczynki:):) moje sniadanko to..kawa:( tylko kawa,nie lubię sniadań niewiem dlaczego ale jak spróbuje cos rano zjejść to rosnie mi w ustach ,rozumiecie?nic tylko kawa..aż do obiadu,u mnie minusem jest tez chyba to ,ze ja nie prAcuję ,siedzię z dzieciaczkem w domku,zawsze coś się podjada,no ale juz wiem że z wami jestem silniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×