Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubie czekolade

schudnac ok 10 kg, kto ze mna? jakies doswiadczenia?

Polecane posty

Ja bym na twoim miejscu nie rezygnowala z kolacji, po co :] Najwyzej zjedz sobie jajeczko na miekko albo cos w tym stylu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja znów mam chwilowy upadek, ale dziewczynki jak czytam was co tu naklepałyście to aż nabieram na powrót sił :) GRATULUJE ! Gosi i Dari !!! tylko pozazdrościć :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie przypadkiem trafilam na wasz topick, ale musze przyznac, ze narazie przeczytalam tylko 2 ostatnie strony:( Ale nadrobie zaleglosci:) Chyba czesciej bede do Was zagladac:) Gumikawka, wazniejsze jest nie zeby schudnac szybko, tylko skutecznie:) trzymam za Ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też już pozarłam truskawki... ale jak je mam to nie moge sie opanować... wrąbalam poł kilo z kefirem i słodzikiem:p taka dietetyczna wersja truskawek ze smietana i cukrem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miałam nie podjadać ale nie wytrzymałam i zjadłam trochę jaśków (takie do mleka płatki z czekoladą w środku)Ale zaraz potem rower 40 minut-myślę że trochę spaliłam ich;) Aga już się bałam że nie pojawisz się dziś:) Ale narobiłyście mi smaka na truskawki-jutro muszę kupić i z jogurtem sobie zrobię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Świetnie! Widzę, że tu się towarzystwo rozkręciło :D :) Dzisiaj na kolację koło godz 17 zjadłam płatki z mlekiem i przed chwileczką 1 malutkiego pomidora, a teraz piję 3 herbatę zieloną. Gosia, jedak wychodzi na to, że moja waga z lekka zaniża. Byłam dzisiaj się zważyć na wadze elektronicznej lekarskiej i pokazało po odjęciu ląpów (1.200kg) 58.65kg. Trochę się zdenerwowałam jak, to zobaczyłam :( Myślałam, że będę ważyć mniej, a tu się okazuje co innego. Od dzisiaj nie będę już się ważyć na mojej wadze. Ile może kosztować taka waga elektroniczna? lafirynda, to w szybkim tępie zrzuciłaś te 5 kg, nie lepiej chudnąć wolniej i nie martwić się, że może Cię dopaść efekt jo-jo? Ja odchudzam się od ponad 0,5 roku i miesiecznie chudnę 3 kg i jak na razie jeszcze nic nie przytyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria Waga elektroniczna waha sie w przedziale od 30zl do 250 albo i wiecej, poszukaj jakies na allegro tam sa na pewno tansze niz w sklepach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aniu, dzięki za informację :D :) muszę popatrzeć na tym allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki Wstawać Wstawać! :) kolejny piękny dzień zmagań przed nami :P Ja wczoraj miałam dzień obżarstwa. Gosiaczku ja też zajadałam płatki wczoraj wrąbałam z połowę torebki takich czekoladowych z biedronki 😭 nie mogłam się opanować i do tego pare innych rzeczy 😭 ostatnio dość często mam takie wpadyyy :( jak wczoraj wieczorem się zważyłam to dostałam szoku 62 kilosy !!!! o zgrozo !!! i dlatego dziś mam nową siłę !!! na szczęście rano było troszkę ponad 60 kg wiec odrobinkę się uspokoiłam :) jeździłam z 10 min na rowerku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Jestem juz po sniadaniu:) Zjadlam dwie sredniej wielkosci kromki ciemnego chleba z dodatkiem ziaren. Jedna z plastrem szynki i chrzanem, a druda z serkiem wiejskim (1 duza lyzka) i z lyzeczka dzemu jablkowego niskoslodzonego. A teraz pije wode:) Na drugie sniadanie planuje zjesc jablko i jogurt naturalny, a na obiad warzywa na patelnie z kurczakiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Moja waga chyba jakos zle dziala, bo wczoraj wazylam 68 kg, a dzis 67, a przeciez niemozliwe, ze od wczoraj chudlam 1 kg... Tym bardziej, ze wczoraj troche zaszalalam z jedzeniem:/ tylko z kolacji zrezygnowalam, bo za duzo zjadlam w ciagu dnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cześć dziewczyny :* ja też już jestem po śniadaniu. Zjadłam 2 kromki chleba zwykłego z szynką i wypiłam 1 herbatę zieloną, a teraz piję kawkę :) Dzisiaj jest taki jakiś dzień nie do życia :0 chyba jest niskie ciśnienie więc raczej na 1 kawie się nie skończy. Zaraz uciekam do miasta, muszę mojemu małemu kupić buciki :P Będę coś koło godz 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mirabella, a Ty też masz zwykłą wagę? Ja na razie niestety nie dam rady kupić nowej wagi bo brak funduszy :0 ale co jakiś czas będę się ważyć na wadze lekarskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Mirabella ja miałam zwykłą wagę i na niej ważyłam na początku 64kg po 2 miesiącach zważyłam się na elektronicznej i okazało się że waga zaniża aż o 3 kg!!!Czyli przed dietą ważyłam 67!!!A waga miała może 3 lata!!Szok. Ja na razie zjadłam owsianke i kupiłam truskawki:) będę z jogurtem jadła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja własnie wrocilam w uczelni... mialam dzis egzamin- ma sa kra! :/ A na sniadanko zjadłam 2 kromki razowego ze słonecznikiem na to twarozek, pomidorek i ogorek :] +kawa z mlekiem. A teraz własnie zjadłam jabłuszko :] Wczoraj w nocy jak sie uczylam pochłonełam jeszcze peczek rzodkiewek ale lepsze to od jakis słodyczy, no i zdrowe :] Na obiad planuje tak samo jak ty mirabella kurczaka, warzywka na patelnie ale dodam też troszke ryzu. Taka dobra rada dla was, moze wiecie, ale napisze. Pic trzeba najwczesniej/najpozniej pól godziny po/przed posilkem- zeby sie dobrze trawiło :] W ogole zauwazylam ze do kibelka biegam juz codziennie albo nawet 2 razy na dzien :p Czyli ogromny postep bo tak to raz na 2 dni srednio bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry Daria doczytałam o wadze:)To jednak te wagi tak już mają-moja wylądowała w koszu!!!A elektroniczna kosztuje ok 40 zł-na internecie najtansza z przesyłką.W Biedronce kiedyś były podobno za ponad 30 zł-taką koleżanka mi pożycza. Także ostrzeżenie dla posiadaczek normalnych wag-oszukują 2-3kg w dół!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jestem już po obiedzie( spaghetti bolognese z potartym serem żółtym) Gosia, nic nie szkodzi :P Na szczęście ta waga nie jest moja tylko mojej szwagierki :) Teraz dopiero pójdę się zważyć na lekarskiej 10 lipca i mam nadzieję, że do tego czasu waga spadnie mi do 56:) Dziewczyny narobiłyście mi apetyt na te truskawki i chyba też dzisiaj pójdę je kupić i zrobię sobie z nich koktajl mniammm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was pytanie moje drogie forumowiczki: czy np. na kolacje lub podwieczorek moge zjesc ok 100g konserwy rybnej (w sosie pomidorowym)? Czy to nadaje sie na kolacje przy naszej dietce? Pozdrawiam cieplo!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mirabella- pewnie, że możesz ;) Tylko nie jedz przed samym snem :P najlepiej zjedz tą konserwę tak koło 17 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×