Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubie czekolade

schudnac ok 10 kg, kto ze mna? jakies doswiadczenia?

Polecane posty

Ja też 5 km od Torunia. Wcześniej mieszkałam w domu rodzinnym 20 km. od Torunia i miałam Neta hahahah a 5 km. i nie mam TP się nie opłaca bo tutaj wszyscy już mają telefon tylko bidoki my nie mamy. I im się nie opłaca ciągnąć. A więc zmuszona będę gdzie indziej uderzy. Ale u nas burza wow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam 15 km od Łodzi i naszą okolice w sumie 1 firma obsługuje net-partner z Łodzi jest jeszcze taki euron ale oni nie wszędzie mają swoje anteny , ten net-partner to firma która typowo zajmuje sie usługami internetowymi ale bule u nich 69zł za 512 ale teraz od lipca moge zmienić na lepszy 1Mega na 3 lata umowa za 55/mies lub umowa na 2 lata 69/mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Era teraz też proponuje 2 GB za 79zł. przy umowie 24 m-ce 6 miesięcy za 1 zł. a przy umowie 36 miesięcy 12 m-cy za 1 zł. Chyba jutro pojadę i się dowiem jak i co . To wówczas będę miała lepszy z Wami kontakt. W pracy nie zawsze mam czas żeby pisać i dlatego to tak wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15km od łodzi, ale 5 km od Zgierza :P u nas nie pada ale niebo zasnute chmurakami choć Ci powiem że troche się przejaśnia nawet :) - ale pewnie na chwile , wczoraj wieczorem jaki grat rąbał w 5 min to tyle napadało że niezła powódź sie zrobiła a kałuże łohochoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie ogranicza jedzenie ale trochę kiepsko mi to idzie :( chyba zacznę prowadzi zapiski, bo to realny obraz tego co wyprawiam. Tak będę miała może lepszą mobilizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tam u Ciebie z ćwiczeniami? jaką diete stosujesz przypomnij? MŻ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co kończę zaraz pracę i jadę do domku i znowu będę milczała do poniedziałku.Zakładamy kostkę przed swoim domem, no to już ją założyliśmy jak tak będzie padać to przez miesiąc nie założą. Ja już nie mogę na ten piach co mi wnoszą do domu wrrrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ??? pt. "Wszystko co wpadnie w ręce" :) Tak staram się MŻ lub 1200 kcal. ale to chyba jeszcze w przedbiegach. Ja ćwiczę??? Na razie tylko przy ładowaniu piachu na taczki i zasypywaniu rowów wykopanych przez mojego męża, bo robi odprowadzenie wężami od rynien na trawnik :) Powiem szczerze nie mam siły na wiczenia jak wracam ok. 21 z podwórka. Ale zmienię to , bo muszę, nie mam innego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumikawka ale Ty też masz niezły spadek wagi za sobą. Ja też tak chcę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no papa, na początku jest najgorzej ale później jakoś leci ten czs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pecha!!Nie mogę spotkać tu nikogo on-line:( Aga masz rację byłam na innym topiku z nudów i będę też tam pisać> Daria i Katarina piszcie częściej tutaj!!Bo tylko ja i Aga tu piszemy częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ok, od dzisiaj będę tu codziennie pisać, tak jak wcześniej. Ostatnio zaniedbałam ten topik ale wszystko nadrobie:) Moja szwagierka ma dzisiaj imieniny i będzie sernik na zimno z galaretką poziomkową i kawałkami truskawek i tak się zastanawiam ile taki mały kawałeczek może mieć kcal? Nie wiem czy skusić się na kawałek czy odpuścić. Jak zjem, to później będę mieć wyrzuty sumienia, a tak jak nie zjem, to będę mieć satysfakcję^^ A tak wogóle, to dzisiaj mój synuś ma 1,5 roku. Jezzzzzzuu jak ten czas szybko leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagine
Zachecamy do wyprobowania marokanskich naczyn ceramicznych tagine przeznaczonych do gotowania na ogniu. Poznaj tajniki arabskiej kuchni. www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stosujcie wymyslonych gazetowych diet sa dobre na chwile :) Odchudzam sie od 3 lat i wiem z doswiadczenia ze strata czasu Odchudzam sie teraz wlasna dieta ktora daje efekty i jestem zadowlona :) Pozdrawiam i zycze powodzenia :) Jak co zapraszam na gg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mania2311- A może napisz tu jaką dietę stosujesz ;) A z jakiej wagi startowałaś i ile masz wzrostu? Oglądałam Twój profil na NK i naprawdę świetnie wyglądasz więc myślę, że odchudzaniie nie jest Ci potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam chyba jakąś depresje na kolacje zjadłam tone żarcia i prawie połowe czekolady troche udało mi się oddać :o ale to było ok 18 teraz znów mam napad jedzeniowy :O zjadłam juz 4 koski czekolady i mam ochote na więcej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja dzisiaj tak: śn-5 kromek pieczywa Wasa z gzikiem+1 jabłko ob-1 kromka Wasy z gzikiem,sałatą,pomigorem,rzodkiewką mały talerzyk leczo i kubek gorącej chwili (serowa z grzankami)+ 1 jabłko Agnieszka- myślę, że nie powinnaś zwracać, to co zjadłaś bo chyba wiesz, że to grozi bulimią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziś rano się zważyłam i wyszło 56,1 !!!Nie wiem jak to możliwe ale fakt wczoraj mało zjadłam.Nie mogę uwierzyć że warzę prawie 56 kg -11 kg w dół !!!Jestem naprawdę dumna z siebie:) że wytrzymałam i nadal wytrzymuję tą dietę :) Dzisiaj troszkę sobie dogodziłam ale nie mam stresu!!Teraz piję kawkę i już nic nie jem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gosiu, no to superrrrrrrrr, gratuluję Ci z całego serca :) Ile ja bym dała żeby ważyć już tyle co Ty, ale wiem, że na to potrzeba jeszcze trochę czasu. Ja dzisiaj jeszcze zjadłam 2 wafelki i 1 sernika na zimno bo zostało się jeszcze od wczoraj, ale już więcej dzisiaj nic nie zjem. Dzisiaj mam zamiar jeszcze trochę poćwiczyć, a jak tam u Was z ćwiczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria ja mam zastój totalny z ćwiczeniami :(Nie chce mi się w ogóle!!!Może niedługo najdzie mnie ochota;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zjadłam na śniadanie 2 kromki ciemnego chleba z ogórkiem i pomidorem,obiad warzywa z filetem(duża porcja),potem trochę paluszków i już nie zamierzam nic jeść .A na ćwiczenia nie mogę się skusić nadal:( Gdzie jesteście dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja jak na razie od 2 dni nie ćwiczyłam, ale mam zamiar trochę poćwiczyć wieczorem o ile wogóle mi się nie odechce :P Dzisiaj się zmierzyłam i w pasie mam 83, w biodrach 89, udo 51, talia 82 i biust 92, a waga jak na razie bez zmian :( Dzisiaj zjadłam: śn-3 kromki wasy z sałatą, gzikiem, ogórkiem, pomidorem, jajkiem i rzodkiewką+1 jabłko ob-4 ziemniaki + łopatka+surówka z kapusty pekińskiej w śmietanie na słodko-kwaśno przed godz 18 2 kromki wasy z gikiem, sałatą+pomidorem i kiełbasą \"polską surową\" wypiłam 3 herbaty zielone, 1 kawę czarną i 1 cappoccino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie poćwiczyłam ale tylko 20 minut;) Daria chciałabym mieć taki wymiar uda!!Ja napiszę swoje te co mierzę-pas dziś 67 a było 75,udo dziś 55 a było 61 łydka dziś 36 było 38!!!Biodra teraz 88 ale nie wiem ile było!! Daria Dałabyś mi udo a ja Ci pas i jesteśmy już laski:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gosiu, gdyby tylko szło, to z chęcią bym się z Tobą zamieniła :P hihi a najbardziej, to chciałabym mieć Twoją wagę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gosia, a jakie ćiczenia robiłaś? Ja chyba zrobię brzuszki, jak dam radę, to 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×