Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żeton A

coraz częściej słyszę hasło Bądź mężczyzną, załóż spódnicę

Polecane posty

Bardzo dobrze i o to chodzi, by chodzić w spódnicy każdemu, kto ma ma na to ochotę. Moim zdaniem wszelkie spódnice jeansowe powinni ubierać też faceci, tak samo jak takie spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeton A
Jestem pojebanym tranzwestą szukającym akceptacji otoczenia dla moich dewiacji. Ale trudno mi się dziwić, moją matką jest pan Edzio listonosz, a ojcem owca szkocka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy w życiu, żaden prawdziwy mężczyzna nie założy spódnicy. Chyba, że będzie to Her Flick z gestapo wykonujący misję zwiadowczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to jest zakamuwlowane
Bądź mężczyzną, załóż spódnicę bądź ciota odaj władze kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałek zapewniam, że za 5 lat sam będziesz chodził w spódnicy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariawol
Bimbałek, domyślam się,że jesteś mężczyzną. W czasach,gdy pierwsze kobiety w spodniach wyrzucane były z lokali publicznych (ok. 100 lat temu), to ty będąc kobietą - powiedziałabyś,że prawdziwa kobieta nigdy nie założyłaby spodni.I jeszcze jedno- kobiety wyzwalają się ze stereotypów obyczajowych a mężczyźni,nad czym ubolewam,nie. Panie Bimbałek,niech pan się odważy na myślenie i przeprogramuje swój mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
Mariawol, nie przebieram się za Szkota. Tym bardziej, ze ostatnio na Obscene Extreme pomimo kiltu mnie za Niemca wzieli. :D Kilt wcale w Szkocji nie powstał, dawniej był w Europie dość rozpowszechniony (Macedonia, Grecja, Galia, Wikingów też w kiltach spotykano, zwłaszcza, że to oni nadali temu strojowi nazwę), wszyscy mamy prawo go nosić. A jest bardziej praktyczny od zwykłych spódnic, bo ma z przodu 2 aprony. To naprawdę pomaga, bo nie trzeba kombinować przy siadaniu na przykład. Siedzi się tak samo, jak w spodniach. "Bardzo dobrze i o to chodzi, by chodzić w spódnicy każdemu, kto ma ma na to ochotę. Moim zdaniem wszelkie spódnice jeansowe powinni ubierać też faceci, tak samo jak takie spodnie." Zwłaszcza jeansowy kilt. :) Problem w tym, że takowe występują tylko w szkockich cenach, czyli liczonych w setkach Funtów, wolę sobie z USA sprowadzić kilt w kratę. "Nigdy w życiu, żaden prawdziwy mężczyzna nie założy spódnicy." Kilt to też spódnica, myślisz, ze w Sszkocji nie ma prawdziwych mężczyzn? "Bądź mężczyzną, załóż spódnicę bądź ciota odaj władze kobietom" W starożytnej Grecji wszyscy mężczyźni nosili spódnice albo szaty (czyli coś w rodzaju sukni), kobiety za to zaczęły nosić spodnie, a kobiety miały tam status niższy od niewolników. To haso istnieje tylko w Twojej głowie. Kilt to strój wojownika, prawdziwego twardziela. -- Kilt - środek ochrony osobistej przed upałem http://strikemaster.blog.interia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
Kto to jest ten każdy i dlaczego ten każdy nie pójdzie zwyczajnie do szkoły, żeby się nauczyć, na czym polega zjawisko zwane zboczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w autobusie zboczenie inaczej dewiacja seksualna na tle damskich ciuchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
Kilt nie jest damskim ciuchem i nie ma nic wspólnego z seksualnością, a geometrycznie jest spódnicą. Dla mnie kilt oznacza wygodę i, w pewnym sensie nawiązanie do tradycji dawnych wojowników, w końcu jestem metalowym wojownikiem. Poza tym, nie wyobrażam sobie już, zeby na kilkudniowy festiwal open-air czy jakąś dłuższą letnią wycieczkę jechać w spodniach, to masakra. Ostatnio na OEF współczułem tym biedakom w spodniach. Kilka dni, 30 stopni przez cały czas, koncerty od 10 rano i żadnego cienia. Niektórzy mogą się pwenie obrazic, ale uważam, że ktoś, kto w takich warunkach zakłada spodnie musi być chyba idiotą. Wychodzi na to, ze ci z autobusu uważają mnie za z zboczeńca, bo do szkoły mieli pod górkę, albo też spóźnili się jak rozum rozdawano. Poza tym, jeden gość z autobusu, naet gdy jest tym każdym, nie jest reprezentatywny, kumple ostatio zbiorowo i publicznie, do tego kilka razy ogłaszali, że mi zazdroszczą kiltu. Może niedługo zazdrość przemienią w czyn konstruktywny i sobie cały klan metalowy założymy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema zboki :D🖐️ Zachowajcie swoje tępe wywody dla innych zboków i nie przekonujcie zdrowych samców na siłę do swoich dewiacji, tak jak to robią pedały. Zróbcie jeszcze paradę transwestytów :D NIe wyobrażam sobie, żeby w autobusie usiadł na siedzeniu jakiś obleśny, spocony zbok w spódnicy z rozkraczonymi, owłosionymi nogami i wszystkim pokazywał swoje spocone jaja :O Banda chorych dewiantów na tym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
Bimbałek, widać, ze do szkoły miałeś bardzo pod górkę. Mylisz podstawowe pojęcia. Nie bój się, nikt ci jaj pokazywać nie będzie, do końca życia nie będziesz wiedział jak jaja wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Totalna bzdura, ale już trzecia strona leci. :D Oczywiście jak ktoś chce niech sobie chodzi i w worze pokutnym. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
No i niech strony lecą, bo to nie jest bzdura, gdybyś przeczytała to byś wiedziała dlaczego. No i z wygody kiltu nie zrezygnuję niezależnie od tego, ile osób postanowi się tu pochwalić swoimi lukami w edukacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
No właśnie, spodnie to taki wór pokutny, bo w porównaniu z prawdziwym męskim strojem, czyli kiltem są bardzo niewygodne. Ciekawe za co nas na tą pokutę skazano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym tam tych zboków zagonił do ciężkiej pracy fizycznej. Odechciałoby im się głupot. Mają za dużo czasu i w dupach im się przewraca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
Żal ci, że musisz zapindalać łopatą? Trzeba się było uczyć, mógłbyś przy kompie pracować i do tego wiedziałbyś, jak wyglada kilt. Wiedziałbyś np. że jest tak sprytnie skonstruowany, że nie pokazuje się jaj i dzieki temu umrzesz nie wiedząc, jak te organy wygladają. Przy okazji, nie wiesz może dlaczego mężczyźni tacy, jak ja jaja maja na zewnątrz? To ci powiem, to dlatego, że musza one mieć temperaturę niższą od reszty ciała, muszą być chłodzone powietrzem. Jak projektowałem wymienniki ciepła, to często wieszało sie na nich tabliczki dla idiotów z napisem "nie zasłaniać", natura idiotom płci męskiej takiej tabliczki na jajach nie zawiesiła, więc idioci sobie jaja zasłonili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
"hmm.. męskość jest coraz bardziej zatracana.. przykre.." Wiem, dlatego walczę o powrót tradycyjnych męskich strojów, takich jak kilt. Nie mam zamiaru z powodu noszenia jakichś wymyślonych dla kobiet, a dla mężczyzn szkodliwych spodni swojej męskości zatracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujyur
Żeton to ten pedziu co ciagle pisze, ze lubi nosic rajstopy damskie! I uwaza ze to normaln, teraz namawia facetow zeby nosili spudnice...chory czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
Nie wiem, kto to Żeton, rajstop nosić nie będę, to też są spodnie, szkodzą jak spodnie albo jeszcze bardziej. Nie po to sie wyrywam z tyranii spodni, żeby sie na inne, jeszcze gorsze spodnie przerzucać. Za to powrót męskich spódnic to bardzo potrzebna sprawa, dość już zmuszania nas do noszenia niewygodnych ciuchów tylk odlatego, ze jakiś debil zapomniał, że spódnice oryginalnie były strojem męskim, kobiety w Eurpoie aż do XIXw. spódnic nie nosiły. Precz z tyranią spodni i kretynami którzy narażają nasze zdrowie i wygodę! Niech żyje kiltowa rewolucja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strikemaster Żal ci, że musisz zapindalać łopatą? Trzeba się było uczyć, mógłbyś przy kompie pracować i do tego wiedziałbyś Do mnie pijesz frajerzyno? Jestem właścicielem firmy informatycznej. Prawdziwi mężczyźni osiągają sukces :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strikemaster Żal ci, że musisz zapindalać łopatą? Trzeba się było uczyć, mógłbyś przy kompie pracować i do tego wiedziałbyś, jak wyglada kilt. Wiedziałbyś np. że jest tak sprytnie skonstruowany, że nie pokazuje się jaj i dzieki temu umrzesz nie wiedząc, jak te organy wygladają. Przy okazji, nie wiesz może dlaczego mężczyźni tacy, jak ja jaja maja na zewnątrz? To ci powiem, to dlatego, że musza one mieć temperaturę niższą od reszty ciała, muszą być chłodzone powietrzem. Jak projektowałem wymienniki ciepła, to często wieszało sie na nich tabliczki dla idiotów z napisem "nie zasłaniać", natura idiotom płci męskiej takiej tabliczki na jajach nie zawiesiła, więc idioci sobie jaja zasłonili. Sugerujesz, że ekshibicjoniści w parku chłodzą sobie jaja? Twoje wywody są na pozomie dziecka i zdecydowanie nieprzekonujące. Chodzę w spodniach i mam zdrowe jaja i zdrowe dziecko prawiczku, albo geju. Rozumiem, że ty wiesz jak wyglądają inne jaja pasywny transie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
Nie do ciebie, z debilami nie pijam bo nie ma z nimi o czym gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"... zmuszania nas do noszenia niewygodnych ciuchów tylk odlatego, ze jakiś debil zapomniał, że spódnice oryginalnie były strojem męskim, kobiety w Eurpoie aż do XIXw. spódnic nie nosiły." Tylko dlatego głąbie większość kobiet nosiła długie suknie, że pokazywanie nóg było niemoralne. Kobiety na wsi nosiły spódnice ośle, a nie spodnie. Spódnica od zawsze była elementem kobiecej garderoby. W 18 wieku z francji przyszła moda na cioty i transwestytów. Zanim mężczyźni zaczęli nosić kilty i spódnice, wpierw nosili spodnie nieuku. Na dworze francuskim nosili peruki, malowali usta, doklejali sobie pieprzyki i nosili pończochy zboku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
"Sugerujesz, że ekshibicjoniści w parku chłodzą sobie jaja?" Nie, przedstawiam fakt, że blokowanie przewiewu przy pomocy spodni to najgorsze z możliwych rozwiązań w dziedzinie męskiego ubioru. No i po co mieszasz kilt z ekshibicjonizmem? Po co w ogóle na tym forum bez przerwy dzielisz się z nami swoimi fantazjami erotycznymi? "Twoje wywody są na pozomie dziecka i zdecydowanie nieprzekonujące." Nie mam konta na Kafe wiec linków ci podrzucić nie mogę, są za to na Tlenie, mozesz przeczytać (o ile umiesz czytać?). "Chodzę w spodniach i mam zdrowe jaja i zdrowe dziecko" To się ciesz, wielu nie ma tego szczęścia. Bezpłodność wśród mężczyzn jest dość rozpowszechniona (wpływ spodni na męską bezpłodność jest bezsprzeczny i wielokrotnie udowodniony), a ilość zachorowań na raka jąder i prostaty rośnie (część naukowców też uważa spodnie za czynnik ryzyka w przypadku tych chorób. "prawiczku, albo geju." Jeszcze raz zapytam, uważasz, że Szkocję i Indie zamieszkują same prawiczki i geje? "Rozumiem, że ty wiesz jak wyglądają inne jaja pasywny transie?" 1. Co to jest pasywny trans? Z tego, co sie orientuję transy sa aktywne, bo ich aktywność polega na zmianie płci, no ale ja nie jestem właścicielem firmy informatycznej. :P 2. Jak u innych nie wiem, wiem jak wyglądają moje, ty chyba tyle szczęścia nie dostapiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strikemaster
"Tylko dlatego głąbie większość kobiet nosiła długie suknie, że pokazywanie nóg było niemoralne. Kobiety na wsi nosiły spódnice ośle, a nie spodnie. Spódnica od zawsze była elementem kobiecej garderoby. W 18 wieku z francji przyszła moda na cioty i transwestytów. Zanim mężczyźni zaczęli nosić kilty i spódnice, wpierw nosili spodnie nieuku. Na dworze francuskim nosili peruki, malowali usta, doklejali sobie pieprzyki i nosili pończochy zboku." Ale pieprzysz. :D Chce ci się tak? Możebredząc na forum osiągasz satysfakcję seksualną? Jak się to twoje zboczenie nazywa? No to do rzeczy: "Tylko dlatego głąbie większość kobiet nosiła długie suknie, że pokazywanie nóg było niemoralne." W czasach przedchrześcijańskich? "Kobiety na wsi nosiły spódnice ośle, a nie spodnie" Podaj źródło tych rewelacji. Polskie stroje ludowe to nie jest wiarygodne źródło, bo nie są oryginalne, powstały w XIXw. "Zanim mężczyźni zaczęli nosić kilty i spódnice, wpierw nosili spodnie nieuku" Spodnie to nowy wynalazek i pojawił się w starożytnej Grecji jako strój kobiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Szkocji, też nikt nie chodzi w kilcie. To jest historyczny strój ludowy i zakładany tylko na jakieś uroczystośći. Przeczytaj matołku Wikipedię. Hasło Kilt: ..Tak kilt wygląda obecnie, jednak jeżeli chodzi o historię, to kiedyś strój Szkotów wyglądał nieco inaczej. Pierwszy raz szkocki strój opisano w XVI stuleciu, składał się on wtedy z długiej lnianej koszuli, krótkiej kurteczki oraz wełnianego pledu. W zimie Szkoci zakładali wełniane obcisłe spodnie, a w lecie wełniane skarpetki pod kolana. Za obuwie służyły im lekkie kierpce z surowej skóry, chociaż zazwyczaj chodzili boso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×