Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w OTCHŁANI depresji ona

JAKI SENS MA WASZYM ZDANIEM ZYCIE?

Polecane posty

Gość w OTCHŁANI depresji ona

Ostatnio tak się zastanawiałam...jaki jest wlaŚciwie cel naszego życia???Rodzimy sie, chodzimy do szkoły, do pracy, przezywamy mnóstwo problemów, potem chorujemy, umieramy, a to, o co staramy sie cale zycie o co walczymy czasem okazuje się że było nadaremne:(ŻYCIE NIE MA SENSU:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCCDDD
JESTEM TEZ TEGO ZDANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCCDDD
CAŁE ŻYCIE JEST DO DUPY,CHOLERA GDYBY NIE SYN TO DAWNO BYM ZE SOBĄ SKOŃCZYŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, że życie nie ma sensu, to już wiadomo od dawna, więc dlatego trzeba , pić , pierdolić i tańcować, bida musi pofolgować.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie życie nie ma sensu. Jeżeli założyć że wszystko jest do dupy to faktycznie iść się zabić:P Tylko życie ma więcej kolorów niż czarny i biały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCCDDD
ŁATWO CI MÓWIĆ DKMG,JAK CI ZABIERAJĄ KREDKI TOJAK QRWA TEN SWIAT POMALOWAC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cccddd kredki to nie wszystko są jeszcze farby mazaki markery i photoshop:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4588888 ehh lolol
Jaki sens ma życie,postaram się troszkę wyjaśnić. Bóg powołuje człowieka do życia aby on wybrał jaką drogą chcę iść przez życie,człowiek musi spełnić swoją misję w życiu.Każdy ma pisane kiedy ma umrzeć,nie liczy się ile pieniędzy będziesz miał,jakie studia skończysz,czy z jaką kobietą się ożenisz.Liczy się człowiek,dusza jego,ciało się starzeje,dusza idzie do piekła albo do nieba.Liczą się czyny,jaki człowiek jest przez całe swoje życie.Człowiek powinien coś robić dobrego w życiu czy pomagać chorym ludziom,a problemy są po to żeby je pokonywać,jak ktoś jest przykładowo brzydki nie atrakcyjny,a jak zrobi coś dobrego w życiu,Bóg może mu to wynagrodzić i wprowadzić człowieka tam gdzie miał by najlepiej przez wieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie,jaki?Od pewnego czasu żyję dla innych,nie dla siebie...to bardzo smutne.Zero radości,automatycznie wykonywane czynności podtrzymujące życie,ciągle w biegu,by nie mieć czasu na rozmyślanie tego co było....Jak długo można żyć pracą...Smutna ta moja egzystencja,nie da się ukryć:(Nawet nie mogę pozwolić sobie na depresję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiołek a kto ci każe tak żyć tylko ty sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslony
zycie jest sensem same w sobie..poprostu zyj i nie zastanawiaj sie nad tym bo to nie ma sensu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w OTCHŁANI depresji ona
Teraz pytanie nr 2:jak się zmotywowac do prowadzenia tego bezsensownego zycia, wykonywania codzień tych samych bezsensownych czynności? za które i tak ci nie podziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestać wykonywać bezsenbsowne czynności i skupić się na tych konstruktywnych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam że żyje się dla przyjemności samego życia. dla jego codziennych radości, dla możliwości kreacji swojego losu, dla możliwości posiadania marzeń i odkrywania dróg do ich realizacji. nie poczuje tego nikt kto żyje \"tak jak wypada\" \"tak jak się powinno\" \"jakie jest życie\", kto nie umie żyć dla siebie samego i odkrywać samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, tak myśląc rzeczywiście życie nie ma sensu.. tzn ma jeden przetrwania gatunku, jestes tu po to aby mieć dzieci:P jednak jeśli chcesz dopatrzeć głębszego sensu życia.. niestety ale to jest daremne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko jakbyśmy żyli tylko dla podtrzymana gatunku to faktycznie nuda ale tak nie jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro życie nie ma sensu
to trzeba życiu nadać sens lub wegetować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro życie nie ma sensu
gwiazdki -:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kury kaczki swinie
moja rada: zyj chwila!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste
żyje się po prostu. dobiera dobrych ludzi dokoła. zmienia się jak się coś nie pasuje. ogląda się piękne filmy. marzy się. realizuje się marzenia. szuka się pasji. znajduje się w niej szczęście. to nie jest gra o coś. to gra dla samej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×