Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Etapy rozwoju męża W PIERWSZYM ROKU MAŁŻEŃSTWA MĄŻ MÓWI: Och, cukiereczku, to Twoje pociąganie noskiem naprawdę bardzo mnie martwi. Nie przyjmuję do wiadomości, że w domu tyle do zrobienia. Równie dobrze ja się mogę wszystkim zająć. Najrozsądniej będzie położyć Cię na kilka dni do szpitala. Odpoczniesz sobie. Wiem, że jedzenie tam jest nędzne, więc będę przynosił Ci do szpitala jedzenie na wynos z tej Twojej ulubionej włoskiej restauracji. Załatwię wszystko z oddziałową. DRUGI ROK: Posłuchaj, kochanie, nie podoba mi się dźwięk Twego kaszlu. Zawołam lekarza, niech wpadnie tutaj i obejrzy Twoje gardło. Dlaczego nie położysz się do łóżka i nie odpoczniesz? TRZECI ROK: Może lepiej byś się położyła. Kiedy czujesz, że choroba atakuje, na pewno potrzebujesz odpoczynku. Przyniosę Ci coś - mamy gdzieś w domu jakąś zupkę w puszce? CZWARTY ROK: Bez sensu, żebyś gdziekolwiek wychodziła skoro jesteś przeziębiona. Kiedy skończysz mycie naczyń, wykąpiesz dzieci i położysz je spać, powinnaś też się położyć! PIĄTY ROK: Dlaczego nie weźmiesz aspiryny? SZÓSTY ROK: Powinnaś przepłukać gardło jakimś płynem, zamiast siedzieć tak i szczekać jak pies! SIÓDMY ROK: Do jasnej cholery, przestań kichać i kaszleć! Chcesz żebym się zaraził i dostał zapalenia płuc? Ruszyłabyś tyłek i przyniosła z apteki jakieś leki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do biuralistka40 do spadku wagi przyczyniło się trochę więcej rzeczy: 1. Mocne postanowienie poprawy 2. wyeliminowanie całkowicie z jadłospisu słodyczy i ograniczenie pieczywa ziemniaków sosów i takich tam zbędnych tłuszczów i niejedzenie od godziny 16.00 3. siłowania 3 razy w tygodniu przez prawie 1,5 miesiąca regularnie i to chyba wszystko apropo krytyki to nie odbrałam tego źle poprostu przyjmuję krytykę i zastanawiam się może zastanowiłam się nad tym co mi napisałaś- idziękuję bo bardzo ważne jest żeby nie wpaść w skrajność. Pozdrawiam śiwetny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zelę 15 brałam przez 30 dni teraz czekam żeby zobaczyć jak organizm zareaguje na funkcjonowanie bez zeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekcja religii w szkole. Ksiądz mówi dzieciom o małżeństwie. - Wiecie, że Arabowie mogą mieć kilka żon? To się nazywa poligamia. Natomiast chrześcijanie mają tylko jedną żonę. A to się nazywa... Może ktoś z Was wie? W klasie cisza, nikt nie podnosi ręki. - To się nazywa - podpowiada ksiądz - mono... mono... Jaś podnosi w górę rączkę: - Monotonia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tata z 6-letnim synkiem robi zakupy w supermarkecie. Kiedy przechodzą obok półki z prezerwatywami, synek pyta: - Tato, a co to jest? - To są prezerwatywy, synu - odpowiada ojciec. - A po co one są? - kontynuuje malec. - Prezerwatywy są po to, żeby mężczyzna miał bezpieczny seks z kobietą - odpowiada ojciec. - Tato, tato, a dlaczego w tym opakowaniu są 3 sztuki? - nie daje za wygrana chłopczyk. - Widzisz synu, bo to jest zestaw dla młodzieży uczącej się: raz w piątek, raz w sobotę, raz w niedziele. - Tato, tato, a dlaczego w tym opakowaniu jest 6 sztuk? - pyta synek. - Widzisz synu, to jest zestaw dla studentów: dwa razy w piątek, dwa razy w sobotę, dwa razy w niedziele - mówi ojciec. - Tata, tato, a dlaczego w tym opakowaniu jest 12 sztuk? - kontynuuje malec. - Hmmm... widzisz synu, bo to jest zestaw dla dojrzałych, żonatych mężczyzn: raz w ...styczniu, raz w lutym, raz w marcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 WITAJCIE;-) ❤️Agixa ❤️kasiek30 ❤️ruda102 ❤️biuraliskta40 ❤️gucia77 ❤️bambooshek ❤️bernardynek ❤️Gosik39 ❤️kajair ❤️iwcia73 ❤️Paczulek ❤️Winiolka ❤️caterpillar ❤️edytusia ❤️Pączuszek84 ❤️men21 ❤️Julia Agnieszka ❤️ashtragirl ❤️o.n.k.a. ❤️olus23 ❤️nutella prosto ze słoiczka ❤️moniusia35 ❤️lucia12 ❤️naddia ❤️zielonooka ❤️Ata26 ❤️naturalna27 ❤️kruszka_32 ❤️anula tg ❤️facet 35 lat ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ JEŚLI KOGOŚ ZAPOMNIAŁAM WYMIENIĆ TO PROSSZĘ SIĘ POCZĘSTOWAĆ SERDUSZKIEM;-) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Dziękuję za miłe słowa ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Zdrówka dla dzieciaczków życzę;-) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Zostawiam 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 i życzę milutkiego popołudnia;-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry piekne Panie i przystojni Panowie!!! ja tylko wpadlam sie przywitac i przeslac wszystkim buziaki 👄 👄...oby nasze kilogramki spadaly...a skora byla nadal sprezysta i bez rozstepow heheheheheh Ashtray: ja jeszcze do Ciebe slowko. ja tez mam czasami dziwne bole brzucha i mi sie odbija (nie biore dodatkowo zadnych lekow), ale nie sadze zeby to bylo cos bardzo zlego...dodatkowo niestety po zelixie mam mniej swiezy oddech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOMY JUZAŚ WYLICZANKA, U WAS TRAMWAJ – TUKEJ BANKA, KALESONY TO SPODNIOKI, NA SKARPETY GODOSZ ZOKI. MAŁE STRUPKI TO BOLOKI, TAM BUŁCZANKA – TU ŻYMLOKI. MOMY NOWO WYLICZANKA, TU KROSZONKA TAM PISANKA, TANIE WINA TO JABOLE, CHOPY Z POLSKI TO GOROLE. TAM TOREBKA TUKEJ TYTKA, U WAS CZAPKA – U NOS MYCKA. GUZ NA CZOLE TO JEST BUŁA, MIĘKKA PIŁKA – U NOS FUŁA. BUTY Z DREWNA TO HOLCOKI, U WAS ŁYSI TU GLACOKI. WESTA TO JEST KAMIZELKA, WASZA PANNA – NASZO FRELKA. KOCHAM CIĘ TO ZNACZY PSZAJA, ZMYŚLNY BERET TO JEST KAJA. SKRZYNKA Z WĘGLEM TO KOKASTLA, TAM OKRASA – TU OMASTA. U WAS RANDKA – TU ZOLYTY, WASZE KROMKI,NASZE SZNITY. U NOS SIYNIE, WASZE KLATKI, TAM SPODENKI,TUKEJ BATKI. TU GARDINY, TAM FIRANY, NASZ NABITY – WASZ PIJANY. KARMINADLA – PATRZ MIELONY, A GÓRNICY TO BERKMONY MOMY TRZECIO WYLICZANKA, TUKEJ KRAŁZKA,TAM FALBANKA. PODZIAŁ PRACY-FELEZUNEK, U WAS KREDENS TU SZYBUNEK. PRALKA RĘCZNA TO JEST ROMPLA, ZAMIAST WUJKA MOMY ONKLA. TAM WIDELCE,TU WIDOŁKI, W MIEJSCE KRZESEŁ MOMY STOŁKI. U NOS SZAŁOT TAM SAŁATKA, NASZA CHADRA TO JEST SZMATKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Witam po dwóch dniach i wszystkie bardzo serdecznie pozdrawiam.Miałam problem z kompem córka mi się dorwała i wymagał interwencji męża. U mnie ok,biorę tabletki ,stosuję dietę,trochę biegam i staram się ćwiczyć ale narazie słabo mi idzie. Mamy lato tej wiosny prawda? Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Jak ja kocham te kwiatuszki i serduszka :) Szkoda, ze pisze z pracy i nie mogę ich przesłać dla Was - ale robię to mentalnie :) Ja nadal nie grzeszę :) Przynajmniej nie jedzeniem :) Waga ciuteńkę sie ruszyła - dzisiaj było równe 66 kg. Mam nadzieję, że tendencja spadkowa tylko sie wzmocni :) Całuję Was mocni i raz jeszcze gratuluję sukcesów :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambooshek ja czekam az w koncu moja sie ruszy bo od tygodnia rano waze 69,7 i juz sie ciesze, a wieczorem 70,4. i tak dzien w dzien heheheheh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika33
witam wszystkich w te piękne popołudnie.mija 7 dzień na Z i daję radę nie ukrywam,że gdyby nie wy to chyba bym nie dała rady.objawy uboczne ustąpiły oprócz OGROMNEGO pragnienia( 3 litry wody).podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaagoniaaa
Witam. Już od przeszło miesiąca zaglądam na to forum i muszę powiedzieć, ze całkiem tu sympatycznie :) Zelixe10 brałam przez miesiąc i straciłam 4,5 kg, od poniedziałku biorę Zelixe15, tzn meridie bo akurat była w promocji i dużo tańsza niż zeliaxa. Muszę przyznać, ze wolałam zelixe ze wzg. na wielkość tabletek, bo mam problem z połykaniem :( Ale przemęczę się, oby tylko były efekty. Ogólnie przez cały czas brania zelixy czuję się dobrze, żadnych skutków ubocznych :) Pozdrawiam wszystkich odchudzających :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaagoniaaa witamy i pozdrawiamy :) 🖐️ 🖐️ a skad taki depresyjny nick?? :) jakby to Biuralistka zapytala: standardowo prosimy o wiek wzrost i wage :) hheheheh zgadza sie Biuralistko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caterpilar, ja podaję tylko wagę z rana :) Wiadomo, ze wiczorem będzie wyższa. Zresztą przez ostatnie 3 dni i tak zachowywała sie dziwnie: w poniedziałek pokazała 65,8 kg. I ja w to nie uwierzyłam, ale nie chciała się zmienić, we wtorek 66,5 i juz mi nie było miło, a dziś 66,00 więc jakoś to zniosę ;p Wieczorem mam od kilku dni 66,5. A ostatnio odstawiłam całkowicie chlebek i kanapkę zastąpiłam owockiem, no i warzywka dołączyłam. Ale jem jeszcze mniej niż wcześniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja chleb to moze tak raz gora dwa razy w tygodniu. no wiem ze to oczywiste ze wieczorem waga wieksza, ale u mnie identyczna od tygodnia albo i jeszcze dluzej hehehe...jednak wierze ze to tylko przejsciowe... jednak zaraz swietaa,,,no a w swieta glodzic sie nie bede :) i juz od razu mowie ze troche slodkosci w siebie wepcham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaagoniaaa
hahaha chciałam wpisać Gonia ale nick był zajęty więc dodawałam z literkę "a" tak długo aż się udało, wyszło "aaaaagoniaaa" nie ma to nic wspólnego z agonią :) Mój wzrost 167, początkowa waga 73, teraz 68,5, tzn tyle było w poniedziałek rano, ale czuję, ze chudnę :), a następna waga też w poniedziałek. Mój cel to 63 kg, tyle było przed zimą i nawet nie zauważyłam jak to się stało, ale w pewnym momencie zaczęło brakować mi ubrań...w nic się nie mogłam zmieścić :( postanowiłam to zmienić, znalazłam to forum, poczytałam i pobiegłam do lekarza. Dzisiaj się z tego cieszę i bardzo często zaglądam na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę- 👄 Powiedzieć Wam, że o Was myślę cały dzień 🌻 Niestety teraz nie mam kiedy zasiadać do kompa - tyle się dzieje... Ale jak tylko mogę to czytam i czytam co tu skrobiecie :) U mnie wszystko w normie poza tym, że zatrzymał mi się okres. Ciąża wykluczona (test i lekarz) może to być z powodu tabletek jak też samego odchudzania. Do końca tygodnia będzie bez ingerencji - potem lekarz zdecyduje. Nie jem słodyczy, pieczywa ( chyba, że kromeczkę tego pysznego chlebka ze swojego wypieku :) ) popijam koktajle i staram się wyrobić z ostatnim do 19-stej. Wodę popijam, ale strasznie nie lubię niegazowanej, więc zmuszam się. Zostawiam wieczorne pozdrowionka! i a kysz, kysz od żarełka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich wieczorowo :):):) biuralistka40 🌼❤️ Kasiek30 🌼 biuralistka40 🌼 Renatka3355 🌼 Ruda102 🌼 Kajair 🌼 caterpillar 🌼 nutella prosto ze słoicz 🌼ka Paczulek 🌼 Winiolka 🌼 Zielonooka27 🌼 kruszka_32 🌼 Bambooshek 🌼 Joasia27 🌼 Julia Agnieszka 🌼 Lucia12 🌼 Madziunia88 🌼 Majko 77 🌼 anula tg 🌼 Ashtraygirl 🌼 Ata26 🌼 MONIUSIA35 [kw 🌼iatek] Zuzia78 🌼 dla wszystkich których pominełma przepraszam i dla panów ❤️ dla naszych chorych zdrówka:)🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wreszcie zakonczylam czytac Wasze wpisy...uffff duzo tego a nie bylo mnie tu tylko 2dni. Biuralistko wiem wiem to glupota ale zrobilam to(pol tabletki) i moze czulam sie troche pobudzona.dzis nie bralam a czy jutro tego nie wiem.rano ide na ekg tak z ciekawosci.ogolnie jesc mi sie nie chce.wrocilam dzis do kielc bo ostatnie dni spedzilam w domku na wsi. BOSKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POGODA CUDO dziecko mialo raj pieknie buzia opalona.i co najwazniejsze apetyt sie jej poprawil i od godziny spi jak Aniolek.padla ze zmeczenia.a jaka cisza w domu :-) Swieta tez u dziadkow a lany poniedzialek kierunek Kazimierz Dolny.a potem Turcja.przywioze Wam duzo slonca:-) mam nadzieje ze bede miala dostep do internetu aby z Wami byc w kontakcie.inaczej tydzien nastepny bede czytala Wasze wpisy. Agixa❤️ Kochana wszystko bedzie dobrze a spotkanie jak najbardziej tylko po co czekac az tyle czasu????jestem za wczesniejszym terminem.Jutro slonko znowu dla Ciebie zaswieci :-) dzis zgrzeszylam wypilam zimne piwko:-( ale udzielilam juz sobie rozgrzeszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ biuralistko40 zadałas mi super pytanie \"skąd tyle dodatkowe kg\"a wiec już wyjasniam kochana gdy to pisałam wczoraj nie miałam czasu a bardzo chciałam sie podzielic z Wami moim spadkiem i poprostu odwaliłam spis jaki ostatnio zamieszczałas i szybciuto uzupełniłam a dzis przeleciałam wszystkie stronki juz wiem gdzie błąd ja zaczynałam brac zele 17.01.09 i na str.24,37 taki jest wpis a na str.39 wkradł sie błąd i wyszło że zaczynałam 06.03. i dlatego tyle kg prosze wiec o korektę❤️pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem kwiatki pięknie wyglądają na moich parapetach,bigos się gotuje i czuję święta ,po dzisiejszym bieganiu czuje się jak stara klacz:( po wyścigu ,ale zachciało mi się biegania to muszę trochę pobiegać 🌼 od juta dzieciaki mają wolne ze szkoły więc nie wiem kiedy dostane się do kompa? lecę spalić jeszcze kalorie z mężem :) wlecę do was jutro ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek3
dobrej nocy dziewczynki Agixa👄 i duzo optymizmu!!! co nas nie zabije to nas wzmocni. do jutra zmykam do lozeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki późnym wieczorkiem :) (jeszcze pewnie pojawią się nasze nocne marki 😘) Wpadłam podpisać listę obecności i mykam spać. Zostawiam małe co nieco: ---------OooO--------- Mężczyzna 1/3 życia spędza na spaniu. Pozostałą część poświęca na namawianie kobiet do przespania sie z nim. ---------OooO--------- Dlaczego mężczyźni są jak ślimaki? - Mają rogi, ślinią się i myślą, że dom należy do nich. ---------OooO--------- Jak poznać, że facet miał orgazm? - Chrapie. ---------OooO--------- http://www.golababa.pl/ Miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula tg
czesc dziewczynki,ja jak zwykle o tej porze,no coz...musze sie Wam czyms pochwalic.Z okazji schudniecia 6 kilo kupilam sobie w czoraj ekstra bluzke.Dzisiaj ja zalozylam,zrobilam sobie friz i wybralam sie z dziecmi do szwagierki na urodziny.Po drodze mojej corce zachcialo sie pic,wiec wstapilismy do sklepu,a wsklepie bylo 2 super przystojniakow i nagle jeden z nich powiedzial temu drugiemu ...ale sliczna mamusia weszla...i zrobilo mi sie tak cieplo na sercu,bo daaawnooo nie slyszalam milego komplementu.Wiem,napewno pomyslicie,glupia sie chwali,ale musialam to napisac....Za to moj maz ze mnie sie smieje i ciagle mi mowi zebym czasem z tego odchudzania 3 razy wiecej nie przybrala ,ale mysle sobie ze poprostu zzera go zazdrosc,bo sam wazy 102kilo i nic z tym nie robi.A do Biuralistki-komunie mam 17 maja.wszystkie Was Serdecznie Pozdrawiam i caluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucia🌼- hihihi- jutro to poprawię, bo liczyłam i liczyłam te tygodnie-hehehe, ale teraz to też nie pasuje, ehhh. może gdzieś kwiatuszki mam dać? Kasiek❤️ -Tobie to dobrze ;) wygrzej się za nas w tej Turcji. I jak??? Mężulek pracuje czy się z Wami urlopuje? Nononon, byle tylko nic Ci nie było :-P po tych tabletkach. moniusia35🌼- spal i za mnie :-) Winiolka❤️- normalnie do podziwu ten Twój zapał :-) aaaaagoniaaa- witamy w gronie zwariowanych dziewuszek, które nie tylko o zelixie rozprawiają :-P Jak chcesz to dopisana zostaniesz to tabelki, mam wytłumaczyć co i jak? ❤️Agixa- hejo z wieczora. Ja dzisiaj w szafkach układałam córci najmłodszej. Pół dnia zabawiłam przy tych ciuchach, przegląd co do odstawki i w sumie niewiele. A senna jestem niesamowicie-która to tak się męczyła? już nie chce mi się wracać wstecz i czytać. Ale ja też jestem strasznie spiąca. Może to ta wiosna??? no i... wieku brak :-( caterpillar- po swiętach to się chyba nie będziemy ważyć, co myślicie???hehehe, coby się nie stresować. Co do standardowego pytanka, hehe- to się zgadza-dzięki👄 mika33- hehe- no bo w naszym gronie WSZYSCY dają radę, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×