Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Mnie tez niektóre zaskoczyły,ale to tak jak we wszystkich dietach.Wiesz że moich zaoszczędzonych też jakoś nie widać,muszę się nad tym zastanowić-gdzież to się rozmywają niepostrzeżenie;-) Co do ruchu to popieram,to jednak najważniejsze,sama dieta to połowa drogi w odpowiednim kierunku. Ja idę z malutką do lekarki,jakas paskudna wysypka jej się pojawiła i to tylko na udach,3 dni temu,wczoraj znikła ,dziś rano znów się pojawiła,niech ją lekarka zobaczy bo juz przy dwójce starszych się napatrzałam na przeróżności ale takiej jeszcze nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pozdrawiam wszystkie laseczki ,które tu zaglądają🌼 --->agixa mam nadzieję że jakoś mi pójdzie z tym ogródkiem ,bo jeszcze sporo zostało, ---->renatka3355 ciekawe czy te moje gimnastykowanie wpłynie na moją sylwetkę;) --->kasiek30 czy moherowy beret zabierasz do Turcji? :) ja właśnie szykuję obiadek dla całej rodzinki,i oczywiście PRANIE ;) w sobotę idę dorobić trochę do domowego budżetu -idę obsługiwać wesele i 25 też to samo,mam nadzieję że wypadnę dobrze :) skończę pracę przy tych garach i ruszam do ogródka ,zajrzę wieczorkiem przyjemności na dalszy dzień (u nas słoneczny) aha zgrzeszyłam przed chwilą zjadłam duży kawałek serniczka :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia245
wlasnie tak zaczelam czytac watek i doszlam jak narazie do 15 strony ale w sumie nie wiem czy dam rade dojsc do konca bo to prawie 150 stron!=) heheh=) Tak sie zastanawiam nad tym zeby brac zelixe ale boje sie tego ze moge miec depresje czy jakies leki... bo czytalam ze ludzie po meridii tak miewali ale wlasnie poki co nie doczytalam nic co do zelixy... =( a wiec mam pytanie... Czy moze u Was wystapilo cos takiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek31
AGIXA RUDA102 RENATKA DZIEKI za mile przyjecie ! dzis 2ga tabletka. mniej mam juz zimne lapki aleeee sen mnie morzy niemilosiernie poprosty nie moge dac sobie rady i polozylam sie na 2h -dobrze ze to moj dzien wolny -a co jutro zobaczymy. nie wiem czy dobrze robie ale ZELE biore naczczo 8rano. pozdrawiam i lece na aerobik ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek31
madzia 245 wiem o czym mowisz ,tez sie tego obawialam -zawsze mozesz odstawic i nie mysl o tym za duzo! przy pierwszej prubie z zela ZYLO MI SIE SWIETNIE naprawde -poprostu wiecznie szczesliwa. mam nadzieje ze i teraz tak bedzie -musze przetrwac nieszczesliwe zakochanie-bo narazie natlok mysli i emocji.. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia245- zazwyczaj najważniejsze wiadomości są na początkowych stronach, później to już tylko powielane pytania i odpowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane kobietki Ja po świetach 1 kg mniej czyli 83kg nie wiem jak to sie stało bo nie oszczedzałam sie wcale -tak że świeta były urocze!! Jak tak czytam o waszych pracach na działce to może zorganizujecie mały wypad do mnie ja od dwóch dni siedze od rana do wieczora na polu jarzynki już zasiałam ale zostało mi sporo truskwek do pielenia wiec gimnastyka murowana;) nawet lepsza od siatkówki od poniedz.idę do pracy wiec pomoc potrzebna od zaraz myśle że mnie nie zawiedziecie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek31🌼 Z obserwacji na własnym organiźmie nie polecam brania zelixy na czczo,zjedz wpierw chociaż owoc. Nie jestes głodna późnym wieczorem?Pytam bo ja gdy brałam rano o 7ej czy 8ej -wieczorkiem miałam wilczy apetyt,po zelixie między 10tą a 11tą godziną wytrzymywałam spokojnie cały dzionek na diecie bez podjadania.Ale to już każdy musi według swojego uznania sobie ustalić,generalnie-na czczo nie polecam. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniusia38🌼 wpłynie pozytywnie-to pewne🌼 a obsługa wesela też swoje zrobi;-)bylebyś tam tylko"obsługiwała"hi hi👄w końcu na weselu tyle pyszności;-) lucia12❤️ a zakończyć Święta na minusie(na wadze oczywiście)-BRAWO;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów nie ma nikogo gdy ja mam czas:-( Mała śpi(jakieś uczulenie-clemastin+wapno i powinno być ok) Męża poczęstowałam swoim obiadkiem;-)(ryż+filecik + warzywka-wszystko na parze)pokręcił noskiem że bez sosu ale wszamał wszystko (trzy razy więcej niż ja)i też odpoczywa po pracy. Najstarsza szaleje na rowerze,średnia wymyśliła sobie zajęcia z lepienia gliną(w glinie-jak kto woli) więc ją zapisałam na zajęcia i dwie godzinki z głowy a mamuśce szkoda czasu na leżenie,pobuszuję po internecie,może znajdę jeszcze cos ciekawego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak ogólnie jeśli chodzi o odchudzanie i alkohol(o zeli i alkoholu nawet sie nie wypowiadam-to wybór każdego z nas,zostawię dla siebie komentarz;-) ) http://vitalia.pl/artykul381_Jak_alkohol_wplywa_na_zdrowie.html Wszelkie rodzaje alkoholu są przede wszystkim źródłami „pustych kalorii”. Oznacza to, że podczas picia ich, nie dostarcza się do organizmu praktycznie żadnych wartościowych i niezbędnych mu do prawidłowego funkcjonowania składników poza kaloriami. Wypicie chociażby jednego 0,5 litrowego kufla piwa dostarcza już około 250 kcal. Warto zatem o tym pamiętać, w szczególności jeśli chce Pani zmniejszyć swoją masę ciała, gdyż sięganie po produkty dostarczające „pustych kalorii” (poza alkoholem także słodycze) sprzyja odkładaniu się tkanki tłuszczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdy i mity na temat odchudzania. 1.Owoce można jeść bez ograniczeń, bo mają mało kalorii. Nieprawda. Choć owoce nie mają dużo kalorii, to jednak ich niekontrolowane spożycie może zniweczyć wysiłek, jaki wkładamy w dietę. Jedno jabłko to świetna przekąska, ale już cztery to prawie posiłek. Poza tym niektóre owoce, np. gruszki, winogrona czy banany posiadają sporą ilość cukru, co może prowadzić do wahań glukozy we krwi. W rezultacie po ich spożyciu dość szybko powraca uczucie głodu. Nie chciałabym nikogo zniechęcać do spożywania owoców - są one jak najbardziej wskazane, jednak we właściwych ilościach. A ich wartość odżywcza także powinna być wliczana w ogólną kaloryczność diety. 2.Ziemniaki tuczą. Nieprawda. Ziemniaki składają się głównie ze skrobi. Kaloryczność 100 g ziemniaków to około 80 kcal, czyli dwa razy mniej niż taka sama ilość chleba. Jednak te smaczne warzywa, w połączeniu z tłuszczem przy smażeniu, stają się bombą kaloryczną: porcja frytek to już 400 kcal. 3.Pomijanie śniadań sprzyja odchudzaniu. Nieprawda. Jest to chyba najczęściej popełniany błąd. Badania dawno dowiodły, iż osoby spożywające regularnie, pełnowartościowe śniadania, mają mniejsze skłonności do tycia. Brak odpowiedniej porcji energii po przebudzeniu powoduje, że mamy większą skłonność do nadrabiania zaległości wieczorem. A zaległości te “uzupełniamy”najczęściej cukierkami, ciastkami, paluszkami i innymi - równie kalorycznymi - przekąskami. 4.Świeże warzywa i owoce mają więcej składników odżywczych niż mrożone. Nieprawda. Prawidłowe mrożenie świeżych warzyw i owoców powoduje, że zostają w nich zachowane niemal wszystkie składniki odżywcze i witaminy - czego nie można powiedzieć o warzywach i owocach, leżących długo na straganach lub stoiskach sklepowych. Jeżeli mrożonki są w prawidłowy sposób przygotowywane, przechowywane i rozmrażane, możemy być pewni że ich wartość odżywcza została zachowana. 5.Głodówki to świetny sposób na pozbycie się nadwagi. Nieprawda. Podczas kilkudniowej głodówki, oprócz zbędnej tkanki tłuszczowej, tracimy także mięśnie. Podstawowa przemiana materii obniża się nawet o 25 procent, a nasz metabolizm ulega rozregulowaniu. Brak kontroli lekarza podczas głodówki może powodować niebezpieczne dla zdrowia konsekwencje. Popularne ostatnio głodówki jednodniowe nie mają wpływu na odchudzanie, a powodują jedynie, że nasz organizm staje się osłabiony i zdezorientowany. http://vitalia.pl/artykul52_Dietetyka_-_prawdy_i_mity_na_temat_odchudzania.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powyższe prawdy i mity to wypowiedź dietetyczki;-);-);-) Pod każdą informacją wklejam link🌼żeby nie było........że wyssane z palca itp;-);-);-);-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄👄👄 Kobiety z nadwagą prowadzą intensywniejsze życie erotyczne niż szczupłe - ogłosili amerykańscy naukowcy, łamiąc w ten sposób stereotypy o seksualności kobiet. Mało tego - partnerki z krągłościami wydają się mężczyznom równie atrakcyjne, jak te o nienagannej sylwetce. http://www.dieta.pl/nowosci/sex/duze_kobiety_to_lepsze_kochanki-574.html ❤️❤️👄👄-to dla tych amerykańskich naukowców hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-) http://www.dieta.pl/nowosci/psychologia/7_powodow_do_smiechu-646.html Jesteś pogodna, często śmiejesz się do rozpuku? To wspaniale! Będziesz żyła dłużej i lepiej niż ci, którzy są pesymistami i nie mają za grosz poczucia humoru. 1. Przywraca energię. Kilka minut śmiechu działa jak godzina relaksu. Wystarczy zatem tylko chwila, żebys poczuła sie odprężona i wypoczęta. 2. Dotlenia organizm. Zazwyczaj oddychasz dość płytko, nie wypełniasz całych płuc powietrzem, ale to zmienia się, gdy się śmiejesz. Zaczerpujesz wtedy trzy razy więcej powietrza, bo oddechy stają się bardzo głębokie. Do każdej komórki ciała dociera więc więcej życiodajnego tlenu. 3. Łagodzi stres. Kiedy przebywasz w wesołym towarzystwie, zapominasz o dręczacych cię kłopotach. A wtedy napięcie nerwowe mija, bo zmniejsza się poziom adrenaliny, hormonu stresu. Krótkotrwały wzrost jego stężenia jest pozytywny, bo mobilizuje cię do działania. Długotrwały – przyczynia się do rozwoju wielu chorób. 4. Działa antydepresyjnie. Podczas śmiechu twój organizm produkuje dużo endorfin, zwanych hormonami szczęścia. Poprawiają one nastrój, łagodzą lęk. 5. Uśmierza ból. Endorfiny mają również działanie przeciwbólowe niczym morfina. Śmiech może więc działać doraźnie, równie dobrze jak tabletka przeciwbólowa. Natomiast poczucie humoru, dystans i pogodny nastrój na co dzień sprawią, że rzadziej coś będzie ci dolegać. 6. Poprawia krążenie. Wzmacnia akcję serca, co powoduje, że krew żywiej krąży, a każda komórka ciała jest lepiej odżywiona i szybciej się regeneruje. Powoduje też obniżenie ciśnienia tętniczego krwi. 7. Wspomaga odchudzanie. Zwiększa bowiem spalanie kalorii. Przez kwadrans śmiechu aż do łez zużywasz ich tyle, co podczas przejścia 800 metrów. Ponadto wzmacniasz mięśnie brzucha, bo mocno pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zostawiłam Wam troszkę do poczytania,do pośmiania i zmykam z malutką która już wstala i zajada obiadek(ten sam,niech sie uczy od małego zdrowego jedzonka)na spacerek i plac zabaw i nakarmić kaczki i łabędzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w odpowiedzi na Wasze oficjalne pismo donosze ze zostalo ono rozpatrzone pozytywnie. etam rozgrzeszania rozpoczelam i z przyczyn technicznych potrwa jeszcze 4673280000000000000sekund :-) pozdrawiam z powazaniem kasiek30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlo mi prawie wszystko co napisalam....kurde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Biuralistka----glowa do gory przesylam Ci troche slonca z moich gor :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Mam nadzieję, że rozgrzeszanie biuralistki zakończyło się pozytywnie. Ty nam tu kochana w żadne dołki nie wpadaj i nie zaliczaj żadnych zakrętów...bo przyjedziemy wszystkie i wyciągniemy Cię na prostą. No niestety tak jak przewidziałam dzieciary były dziś okropne, na szczęście dostałam od Agixy jeden uszkodzony kijek i zrobiłam z niego użytek :) :) :) generalnie powinno się zaczynać lać od rodziców i wybić im z głowy to bezstresowe wychowanie....do niczego ono nie prowadzi Wzięłyśmy z koleżanką całą bandę do parku i zrobiłyśmy im biegi na orintację, przyszli wykończeni i dobrze im. A my przy okazji też spaliłysmy co nieco. Moniusia - prawdę mówiąc to Ty żelazna baba jesteś, jesli wytrzymasz na tym weselu bez podjadania tych wszystkich pyszności, no ja Ci nie zazdroszczę tych pokus. renatka - gratuluję siatkówki, mam nadzieję, że małej lepiej.... Ja już znikam bo jutro mam test z gramatyki. Catepillar a może wpadłabyś go za mnie napisać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki wesołe dziewczynki❤️ Kasiek! nie za dużo tych sekund??? Ehhh Kochane- doły to ja omijam szerokim łukiem, hihi Czasem tylko mi smutno :-( ale krótko, bo ja nie lubię się smucić tylko lubię się śmiać :-) Ja myślę, że my to musimy jednak zorganizować się jakoś i spotkać. Wszyscy, którzy mają siebie mniej pomimo Świąt , to... WIELKI SZACUN Uśmiałam się z tych Waszych wpisów przeokrutnie, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****** ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ****** OFIAROM TRAGEDII!!! W KAMIENIU POMORSKIM ________ ×§× ×§× ×§× _____ ק×_____)_____×§× ___ק×_______((_______×§× __ק×________(,)________×§× _ק×________(,,,)________×§× _ק×_______,/,|,\\,_______×§× __ק×___________×§× ___ק×______×§× _____ק×__×§× ___$$$$$$$$______$$$$$$$$$ _$$$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$ _____________$$$ ______________$ .•*•.¸..•¤**¤•.,.•¤**¤•.. Zycie jest piękne....`\' Choć czasem okrutne bywa Kto sięgnie po kwiat róży Ten bez bólu go nie zrywa... .•*•.¸..•¤**¤•.,.•¤**¤•..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie odchudzczki i odchudzacze. nawet nie mam czasu tu zagladac . Waga stoi prawie w miejscu . Prawie ! ,bo tylko 1 kg mniej . czyli 77 kg, żywego cielska. Mam doła, dosyć i ogólnie wszystko w d.... Moge krzyczeć????? Najpierw kiblowałam w domku ,bo starsza córa miała przeziębienie, później anginę, zaraz anginę dostała ta młodsza do tego ząbkowanie, a teraz ma OSPĘ . Help mi !!!!!!!!!!!! ( ma 16 miesięcy ) dobrze ,że wczoraj zaliczyłam basenik. I jak tu nie jeść - ja należę do tych, kórzy jak są źli to jedzą ,ale się powstrzymać jakoś muszę !!!!! bo słoneczko tak pięknie świeci. Dobrze, że mam fajne kolezanki idziemy później na solar- mimo,że nie mam ochoty, ale dodrze mi to zrobi. Na solarium -dresik,adidaski- biegiem chociaż 20 minutek . Pozdrawiam... muszę poczytać o czym ciekawym dyskusje prowadzicie,ale później. Idę pudrować małą biedronkę. Dobrze,że nie jęczy i jest pogodna. Moje maleństwo wygląda jak dziecko wojny. :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha !!!! ostatnio robiłam ciasto dla reszty domowników. Na samym końcu zepsół mi się miksrer .A jak już gotowe ciasto chsiałam schłoszic w lodówce - wypadło mi z ręki. nadawało się tylko do kosza. Może to i dobrze, bo bym się objadła troszkę. !!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naddia----wiem co przezywasz!!!!!!!!!!!!moja Zuzalka w czerwcu w dniu swoich urodzin(13ty do tego piatek-taki sobie wybrala dzien aby wielkim krzykiem oznajmic ze jest na swiecie). juz od pierwszej plamki dalam jej heviran i krostek bylo potem duzo mniej.mimo wszystko ciezko bylo przez pierwsze dni bo wszystko ja swedzialo :-( ale dostala do lekarza antarax i juz bylo z gorki. dzis ma pamiatke po ospie \"dzioba\"na czole :-) jestem z Toba sercem podczas walki z ospa.dla Ciebie🌼 Biuralistka---a kto powiedzial ze ma byc latwo?sekund jest tyle ile powinno byc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a spotkanie jak najbardziej!!!!!!!!!!!ja zapraszam Was do mnie na wies....ale zapomnialam!!!!!!!!!!!!!!!przeciez lecicie z nami do turcji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ naddia- no to peszek masz dziewczyno. A starsza już miała ospę? Bo jeszcze starsza może Cię przetrzymać w domku. Biedronkuj Tą Twoją małą. Wytrwałości- buziaki👄 ❤️- renatka- ehhh, no smutne jest to, że tak sporo dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naddia🌼 buziale👄dla Ciebie i dziewczynek .('o') ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o ..(__) o(__)o o(__)o o(__)o cieplutko pozdrawiam, stonogę zostawiam Jeśli chodzi o spadek wagi to u mnie było to samo;-)spokojnie,nie załamuj się!!!!!!!!!!Zdrówka dla małej biedroneczki!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×