Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daruu

Jest ktoś po rozwodzie kościelnym?

Polecane posty

Gość daruu

Jestem po rozwodzie,mam też kościelne uznanie nieważności zawarcia sakramentu małżeństwa orzeczone przez Sąd Biskupi. Mam 32l, pracuje, jestem niezależny, nie mieliśmy dzieci.Nigdy nie miałem wi8ększych problemów z płcią przeciwną.Podobno jestem całkiem przystojnym wysokim szatynem.Jednak"rozwodzie" cywilnym, i kościelnym wydaje mi się,że wszyscy (kobiety) omijają mnie szerokim łukiem.Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R..................
ja tam cię nie ominę ale rozwodu kościelnego nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMIL DURCZORE
no wiesz .. rfacet z odzysku to nie to samo co kawaler! wiadomo, ze najpier sie patrzey na kawalerow a potem na rozwodnikow! myslisz ze matka takiej dziewczyny czy ona sama ma marzenie wyjsc za rozwodnika? napewno chce byc pierwsz i jedyna. Ale uszy do gory, jest tez wiele rozwodek najczesciej z dziecmi, ktore moze sie toba zainteresuja, wykarz troche inteligencji, blyskotliwosci! moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawaler po 30? to jakaś ciapa życiowa, albo mizogin. a facet po rozwodzie, poharatany przez życie, umie docenić drugą szansę od losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z tym
mam 30 lat, właśnie się rozwodzę, w życiu nie wzięłabym kawalera po 30 (no może gdyby był wcześniej w długim związku bez ślubu). Wszyscy faceci po 30 bez kobiety, których znam to totalne ciapy. Wiadomo, ze w pewnym wieku już każdy ma jakąś przeszłość, przynajmniej powinien mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z tą twoją
co przestała brac witaminki? poszła w cholerę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie jeszcze nie spotkałeś jeszcze tej \"jedynej\" poczytaj sobie inne tematy, a sam się przekonasz, że dla prawdziwej miłości nie ma znaczenia stan cywilny - czasami ludzie nawet rozwodzą się, żeby być razem, bo okazuje się że ich małżeństwa były \"pomyłką\" poza tym, chyba nie zaczynasz randki od informacji, że jesteś rozwiedziony, jakoś nie wyobrażam sobie, że na dzień dobry mówisz: \"cześć, jestem daru i jestem po rozwodzie\" ;-) więc może nie chodzi o Twój stan cywilny tylko o coś innego samo bycie \"wysokim i przystojnym szatynem\" nie wystarczy, żeby być atrakcyjnym życiowo, może przez Twoje doświadcznia stałeś się nieufny, podejrzliwy, zazdrosny, a może jest jeszcze coś, co sprawia, że kobiety nie traktują Cię jako kandydata na męża - w końcu jakaś przyczyna tego rozwodu i unieważnienia też przecież była, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadek
A JA bym wziela faceta po trzydziestce, po rozwodzie , sama jestem rozwodka a mam 29 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drdi
Ja właśnie się rozwodzę choć nie chcę tego bo nadal bardzo kocham, ale nic nieporadzę. Myślę, że osoba rozwiedziona pod wieloma względami jest lepszą partią. Jeśli ktoś się rozstaje to jeśli jest choć trochę mądry to zrozumie swoje błędy i jak powinien się zachowywać w stosunku do drugiej osoby. Zrozumie, że męzczyźni i kobiety róznią się pod wieloma względami i trzeba to zaakceptować, bo ineczej można zniszczyć największą miłosć takimi drobnymi nieporozumieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Myślę, że osoba rozwiedziona pod wieloma względami jest lepszą partią. Jeśli ktoś się rozstaje to jeśli jest choć trochę mądry to zrozumie swoje błędy i jak powinien się zachowywać w stosunku do drugiej osoby." niekoniecznie, może ktos się własnie z powodu tej niedojrzałości rozwiódł i nie ma pojęcia jak powinien wyglądac związek oparty na uczuciu i tolerancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adwokat kościelny Diecezji Włocławskiej udziela bezpłatnych porad, a w sprawach powyższej Diecezji udziela bezpłatnej pomocy. tel. 661 437 833

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletta Bolesta
Witam, w przypadku zapytań z dziedziny kościelnego procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa: a.bolesta@op.pl 12-636-65-41 (od godz. 19.30 do godz. 20.00) dr Arletta Bolesta adwokat kościelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale cennika kościelniaki
nie podały??? bo tu trzeba kasiorką machnąć, by KK się odczepił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×