Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczegoPomyłka

Chcę córkę, a nie syna!

Polecane posty

Gość dlaczegoPomyłka

Czy ktoś może mi powiedzieć o zaletach posiadania syna? Zawsze marzyłam o córce, lekarz potwierdził "ją" w kilku badaniach usg, ale teraz twierdzi, że jednak będzie syn. A syn to jak jakaś abstrakcja. Nie wyobrażam sobie mieć syna, kochać go, zajmować się nim. Czy ktoś też tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam tak,chcialam bardzo corke bo mam 1 syna ,teraz nigdy w zyciu nie zamienilabym go na 5 corek.Jest synkiem mamusi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam synkaa
jest cudowny! taki podobny do taty! mała kopia męża. czy to traktujesz jako zaletę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiac się chceee
dlaczegoPomyłka--nie cierpie takich idiotek jak Ty autorko.Obys nie zesrała sie ze strachu przed samym porodem czy ur.dziecko w pełni zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto zastanow sie
do dlaczegoPomyłka----naprawde sie zastanow nad swoja wypowiedzia....ja za dziecko dala bym sie pokroic....corka syn blizniaki niewazne....ja nie moge miec dzieci wcale i juz ich miec nie bede a ty masz taki problem.....przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkk3455
ja mam 2 synów i nigdy bym nie zamieniła ich na córki są cudowni Takie syneczki mamusi Nie dawno mój starszy synek stwierdził że jak urośnie to sie ze mną ożeni he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto zastanow sie
Wypowiedzialam sie i juz nie bede czytala dalej tego forum...bo teraz beda sie wypowiadac mamy ktore maja synow....a ja bede tylko plakac ze nie moge miec takiego szczescia jak wy gratuluje wszytkim mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czego sie boisz kobieto , nie wazne syn czy corka wazne ,zeby zdrowe. Zobacz jaki problem ma kobieta co nie moze miec dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ZA PODEJŚCIE ......
nieważne czy syn czy córka aby zdrowe było....nieważne ........a może jesteś tak rozpieszczona że nosisz różowe kokardeczki . trzymasz paluszka w buzi i chcesz córeczkę i już........................ty weż lepioej módl się aby było zdrowe i pomyśl o przyszłości jaką możesz jemu /jej zapewnić.........................rozkapryszona dziewczynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegoPomyłka
Wiem, teoretycznie wszystko rozumiem. Muszę się przekonać do syna....... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto zastanow sie
nie czytam...bo placze przekonac sie do syna...sorry ty masz nierowno pod kopula kobieto wiesz co ja bym oddala za syna.........wszytko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym bardzo chciala corke,ale wiem,ze jak bedzie syn to powiem to samo co prawie ,kazda matka,ze nie zamienila bym go na,nawet 2 corki.chodz corka to moje marzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja siostra
ma 3 synów i żyje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ZA PODEJŚCIE ......
nie zawsze jest tak jak sobie zaplanujemy...samo życie...ja mam dwóch synów choć niby miała być dróga córa...i to jest moje spełnienie bawimy się samochodami a nie non stop kupuje nowe różowe laleczki spineczki i pierdułeczki do rozpieszczenia mojej księżniczki.....to z mojej strony zaleta mieć chłopaków......ale nie powiem gdybym miała córe tez bardzo bym sie cieszyła ale nie doprowadziłabym do rozpieszczenia bo u dziewczynek to łatwo...no takie moje zdanie BARDZO UCIESZONEJ MATKI Z POSIADANIA DWÓCH SYNÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej no to po porodzie
sie wymienisz z taką co urodziła corkę ale wolała chłopca.Banał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfryyn
Oj, ja z kolei świetnie Cię rozumiem:) Jak oswoisz się z tą sytuacją, to zaczniesz się cieszyć z synka. Ja też bardzo chciałam córeczkę i byłam pewna, że to będzie dziewczynka i tu nagle niespodziankia na USG...Byłam z niego taka dumna jak się urodził, że nie masz pojęcia. Bardzo go kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZECZYTAJ ZA ROK......
Swoje zdania jak będziesz tulić syna ...chciałabym zobaczyć twoją minę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA PISZE
ŻE NIE WYOBRAŻA SOBIE MIEĆ SYNA KOCHAĆ GO....CO ..........TO TY JESTEŚ W CIĄŻY ...CHCESZ BYC MATKĄ ...A JESZCZE NIE POKOCHAŁAŚ DZIECKA KTÓRE W SOBIE NOSISZ ......JESTEŚ NIEDOJRZAŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie katujcie jej
Rozumiem Ciebie wymarzyłaś sobie córeczkę, dowiedziałaś się, że będzie a potem przyszło rozczarowanie. To normalne!! Pokochasz synka tylko teraz musisz się oswoić, że będzie chłopak. Będzie dobrze zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lbmlfnh
kiedyś założylam tu podobny topik bo po usg wyszło że będze raczej syn az się popłakałam teraz mi wstyd za siebie że tak mogłam myśleć kocham moje maleństwo kimkolwiek ono będzie Tobie tez przejdzie jestes rozczarowana i dlatego takie emocje tobą targają ale to przejdzie zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to masz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegoPomyłka
Dziękuję za słowa mam, które rozumieją. Które były w podobnej sytuacji i wiedzą, że wszystko sie ulozy. Myślę, że teraz jestem jeszcze w szoku, ale mam nadziej ze szybko minie i zaczne sie cieszyc ciazą. Rozwiązanie za 3 miesiace, musze zaakceptowac tą zmianę z córki na syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grunt że mam cycki
Wcale nie jest najważniejsze żeby było zdrowe. Owszem jest to priorytetem, ale ja przy pierwszej ciąży nie wyobrażałam sobie innej płci niż dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuzówka
ja mam córke i powiem ci,że najpierw to wiadomo,że mama najważniejsza,ale teraz moja córka jest tatusiowa i koniec.To ja marzyłam o córeczce a ona dała by sie za tate pokroić.I z nim sie chce ożenić a ja stara panna będę;)Wiem co czujesz,też miałam taki mały jeden moment,że pomyslałam a co bedzie jeśli będę miała synka?i wstyd mi sie zrobiło za chwilę i dałam sobie spokój.Teraz jestem w ciaży i może chciałabym synka żeby był taki mamusin i chciał sie ze mną ożenić;)Po paru latach "posuiadania" dziecka powiem ci,że płeć nie ma znaczenia,ważne zdrowie,bo nawet nie jesteś w stanie sobie wyobrazić co czuje matka kiedy jej dziecko choruje.Niech będzie chłopcem,dziewczynką,niech braoi,bałaganie.Niech tylko będzie zdrowe!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za pozno troche
a ja bym chciala miec syna :D nie koniecznie ale pierwszego tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ZA PODEJŚCIE ......
MUSISZ...już nie czepiajcie się dziewczyny to jej pierwsza ciąza ........ ŻYCZYMY CI WSZYSTKIEGO NAJ....ZDROWEGO DZIDZIUSIA.....DOJRZAŁOŚĆ SAMA PRZYJDZIE...TAK JAK ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie jestem mamą
ale chyba cię rozumiem-ja tylko wiem że zrobię wszystko by był chłopak...nie wyobrażam sobie córki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegoPomyłka
Mi wydawało się, że zrobiłam wszystko by miec córkę, a los chciał inaczej. Moze faktycznie prawda jest w tym, że corka tatusia, a synek mamusi. Oby mi przyszła ta dojrzałość, pomimo ze mam juz swoje lata czesto nie czuje sie dojrzała. A przeciez chce byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×