Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shaniaa30

zdrada idealnego męża

Polecane posty

Gość ja juz poprostu ....
"zdrada idealnego męża" raczej idealna zdrada meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba sobie zartujecie
co ma milosc i wybaczanie do tego ze ja zdradzil? ma mu wybaczyc z ''wielkiej milosci''? pogielo was? nic juz nie bedzie takie samo wiec i milsoci nie ma,nie dawajcie jej zludnej nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Ci współczuję. Byłam w bardzo podobnej sytuacji. Jednak postanowiłam złożyć pozew o rozwód z jego winy. Przyjaciółka dodatkowo namówiła mnie na wynajęcie detektywa aby w sądzie udowodnić, że to on jest winny. Na początku się wahałam ale po rozprawach, które trwały kilkanaście miesięcy zdecydowałam się. Nie żałuję tej decyzji! Były mąż na początku próbował to naprawić, obiecywał, że się zmienił, że już więcej tego nie zrobi - ale niestety stracił moje zaufanie. Teraz wiem, że na pewno były mąż był winien rozpadu naszego małżeństwa. Jedynym problemem było to, że niełatwo znaleźć dobre biuro detektywistyczne. Ale inna koleżanka poleciła mi naprawdę dobre biuro, które sama również będę polecać bo naprawdę wykonali swoje zadanie w 100%. I sąd po obejrzeniu materiałów nie miał wątpliwości z czyjej winy przyznać rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki on tam idealny??? piszesz ze niby taki z niego super maz a pozniej sama sobie zaprzeczasz slowami "Obwiniama siebie z poczatku ale jak poukladalam sobie wsyztsko w glowie to naprawde sie staralam, postepowalam z nim jak z dzieckiem, pobłażałam, mimo dwojki malych dzieci nigdy nie zapewnil nam stabilizacji, ciagle na mojej glowie wsyztsko, pracaowalam jak wół.. a on .."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dokladnie takie same przemyslenia jak gosc wyzej ,a niby z ktorej strony on byl idealny ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowody zdrady pomógł mi znaleźć detektyw Husarski. Polecam człowieka. Dobre podejśćie jasne warunki jeśli chodzi o cenę. Więcej o działalności jego agencji jest na http://detektywhusarski.pl/ . Są licencjonowani działają etycznie i jednocześnie skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz kim jestem

Kolejna reklama... Słabe pozycjonowanie. Nikła wartość reklamowa. Strzał w koleno a nie skuteczne działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak go kochasz to wybacz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×