Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anetka_jarmen

Prawie wszystkie faceci mają fioła na punkcie przeszłosci seksualnej kobiety ?

Polecane posty

Gość Anetka_jarmen

O tym nie mowi sie ale wiemy o tym, pytanie, dlaczego tak maja faceci ? O co tu chodzi i czego sie boja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Depilantka
Nie tylko faceci, kobiety też:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Depilantka
Może boją się porównania do poprzedników, czy podołają....odpowiedzi może byc wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam gadanie
faceci boja sie porównań- najlepiej jakby dziewczyna byla dziewica ale z pelnym doswiadczeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem gdzie wy znajdujecie takich facetów co waszą przeszłością seksualną się interesują. Nigdy żaden z mich facetów nie pytał mnie o liczbę poprzedników i według mnie to było normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka_jarmen
Porownan, czego, mowimy o "dlugosc" znowu ? Chyba kazdy facet ma taka sama szanse zadowolic kobiete, zalezy tylko od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cinnamonnia
Nie mam pojecia, czy niemal wszyscy - mysle, ze nie! Ja spotykam sie z inteligentnymi kulturalnymi dojrzalymi mezczyznami ktorzy nie wymagaja od kobiety posiadania cnoty, ktorej sami nie maja :) Paradoksalnie fiola na punkcie przeszlosci kobiecej maja najwieksi, za przeproszeniem, kur***rze :) A czego sie boja - trudno rzec, czego obawia sie chodzacy kompleks :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
to nie to że się boją. chociaz trochę też. po pierwsze - liczą na to że jak oni laskę rozdziewiczą to ona ich już nei zostawi - dlatego dają do zrozumienia że "kto Cie teraz taką zechce". po drugie - liczą na to że ich kiepskie umiejętności w seksie nie wyjdą na jaw, bo dziewica nie ma przeciez pojęcia co i jak więc można jej wmówić że ot tak ma wygladać, a to ze ona nie ma orgazmu to wyłącznie jej problem... malutka - no mnie sie jeden zapytał,a le to był akurat taki sobie luźny układ wię go spławiłam :P nikt więcej o nic nei pytał... anetka_jarmen - nie o dlugości tylko o umiejętnościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam psycholodzy...
a czy to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cinnamonnia
Prawiczku, Ty tez nastolatkiem nie jestes, a spotykam sie z facetami w wieku od 24 lat do 34 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazdyFacet
Prawiczek, masz racje, takiej kobiety jakie Ty szukasz to nie znajdziesz. Musisz sie pogodzic z tym ze prawdopodobnie bedzie juz po kilku zwiazkach. frufru, zgodze sie z Toba jako facet, ale chodzi o dlugosc troche tez, nie mam problemy w tej dziedzinie ale jak moja dziewczyna mialaby jakiegos ogromnego faceta przedemna to szczerze mowiac to rzuce ja jak naj szybczej bo wiem ze juz nie bede mial zadnej szansy byc dla niej naj lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie żaden normalny facet bez kompleksów nie będzie mi zadwal pytań typu "z iloma spałaś, dla ilu loda robiłaś?' Pewne rzeczy wychodzą w związku dłuższym bo wiadomo, że dużo się ze sobą rozmawia i czasami można wspomnieć z kim się było wcześniej. Ale na początku to chyba jest zauroczenie wyglądem, charakterem, chęć poznania siebie bliżej, a nie zastanawianie się co druga osoba robiła w łóżku i z iloma partnerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupoty żaden facet mnie nie pytał o ilosć no moze prócz wlelkiej love i mojego męża Reszta facetów nie zadawała mi durnych pytań To chyba przychodzi z wiekiem...i nazywa sie dojrzałość Mysle ze im pewniejszy facet tym ma to bardziej gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"żaden facet mnie nie pytał o ilosć no moze prócz wlelkiej love i mojego męża Reszta facetów nie zadawała mi durnych pytań" bo pewnie nikt noramlany takich pytań zadawać nie będzie :D zresztą takie teroetyczne gadania na forum to jedno wielkie g w konfornatcji z rzeczywistością bo w oderwaniu od realnej osoby i sytuacji. Jak taki prawiki i kropki pozna dziewczynę oi sięzainteresuje to nawet nie pomyśli o tych swoich chorych filmach... no chyba że jest bardziej chory niż ustawa przewiduje :O ale wtedy to skończy jak fritzl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KazdyFacet a skad ta pewnosc,ze prawiczek nie najdzie dziewicy? Sa jeszcze takie kobiety na swiecie... Sama stracilam dziewictwo jak mialam skonczone 20 lat.. a moj partner przestal byc wtedy prawiczkiem a mial skonczone 21 ..;p No i uwazam ze przeszlosc seksualna partnera jst wazna ..\"spisz z tym z kim spal Twoj partner\" A jak bylam jeszcze dziewica... to myslalam,ze kazdego partnera bede wysylac na badania lekasrskie:D z nim mu sie oddam fizycznie..:DD:DD buhehe ..:) Teraz juz o tym nie nmysle .. wszysto zalezy od zaufania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotykałam sie z facetem który mi oznajmił na 2 randce ze spał z ponad 100 kobietami od razu poszedł do ostrzału po prostu nie uwierzyłam fantaście i tyle.:P Ja pytam tylko ile facet razy był w związku ile razy kochał jak sie wszystko konczyło ...bo prawdziwą twarz mężczyzny poznaje sie po tym jak odchodzi:) a seks.....czy to wazne z iloma jak? chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
hehe no już widzę jak Ty dyplomatycznie cokolwiek z dziewczyny wyciagasz... przeciez Ciebie idzie przejrzeć na wylot :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbliża się wiosna więc pójdź do odpowiedniego punktu i zamów sobie koszulkę z napisem "Mam 21 lat, jestem prawiczkiem i szukam grzecznej dziewicy" przejdziesz się w sobotę przez miast, rynek czy inne podobne to się od dziewic nie opędzisz :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie maja fioła. Mało, któremu przeszkadza, że laskę rżnęło 30stu chłopa na umrzyka skrzyni :P Jeśli to poruchajka. Kandydatka na stałe? :o Nie nadaje się. Z tych samych powodów z jakich kobiety nie chcą ciapy, niskiego, brzydkiego, z niskimi zarobkami, z małym fiutem etc. Po prostu. To chyba siedzi w genach. Poza tym seks z kobietą, która nikogo wcześniej nie miała mocno dowartościowuje. Kto w końcu nie chce być jedynym na świecie, czy to z kobiet, czy z mężczyzn? Większość kobiet twierdzi (zwłaszcza tych mocno przechodzonych), że to kompleksy. Ale mówią też, że tak robią najwięksi kurwiarze. :P Sprzeczność? Pozorna. Bo największym kurwom trafiają się najczęściej faceci prawiczki, lub względnie niewinni. frufru, *Sami* => dojrzałość sprowadza się do zasady: "nie pytaj, sam sprawdź" :P *Sami* => to nie jest kwestia pewności, ja na przykład chcę wszystko mieć, jak najlepsze i jak najwięcej. Najwięcej kochanek na koncie, najwięcej na koncie, najlepszą żonę, tylko nie wiem, jakie mi dzieci wyjdą, bo mój stary to był ciężki idiota... :o :P :D malutka22222 => dokładnie, zawsze co najwyżej można uprawiać monogamię seryjną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kot Behemot bo jestes łatwy i tyle w tych czasach nawet małpa może znalezc kogoś na seks polowanie atak zdobywanie to jest fajne,a teraz faceci są leniwi i łatwi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, z którymi byłem wyrażały nie mniejsze zaciekawienie moją przeszłością seksualną niz ja ich, nie był to raczej temat poruszany na początku znajomości, ale z czasem prawie zawsze dochodziło do takiej \"łóżkowej\" rozmowy...zazwyczaj właśnie w łóżku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zgodnie z tym co kot Behemot napisał nie wyobrażam sobie żeby moją stałą dziewczynę rznęło przede mna 30stu chłopa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam faceci sobie mogą wyznaczać granicę ilu mogło być przed nimi, ale o tym ilu się tak na prawdę dowiedzą decyduje dziewczyna:P Ja tam bym nie skłamała w tej kwestii tylko nie odpowiedziała na to pytanie, bo moja przeszłość to moja sprawa, ale wiem, że dużo dziewczyn kłamie a potem taki facet podnieca się, że był tylko drugim gdy tak naprawdę był dwudziestym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytasz o konkretną ilość?;) to jest to raczej cyfra niż liczba....ale to zalezy od indywidualnego przypadku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
*Sami* => że niby kobiety chcą polować, czy, że faceci powinni? :P Ja co miałem upolować upolowałem :P Mogę być i łatwy. Chciałem seksu - miałem. Kot daje się głaskać, kiedy jemu to wygodne. Przychodzi, kiedy jemu to wygodne, i odchodzi, kiedy jemu to wygodne. A co do starania się o kobiety: ktoś tak zajebisty jak ja nie musi się starać. Tak muszą tylko średniourodziwi i średniorozgarnięci. Stoją z chwastami na deszczu przed domem upragnionej niczym kandydaci na uczniów u mistrzów kendo, czy innej sztuki walki. Kobiety są łatwe. Same składają się na ołtarzu mojej egomanii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×