Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anetka_jarmen

Prawie wszystkie faceci mają fioła na punkcie przeszłosci seksualnej kobiety ?

Polecane posty

ech teraz będe mysleć tylko o Tobie kocie zapewne seksowny inteligentny szanujący wszystkie kobiety o dzieki Ci kafe ze mogłam popisac z tak zajebistym facetem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
misiek pysiek => Bo kobiety to 200% Polacy, nie dość, że martyrologia narodu, to jeszcze własnej płci. Jeśli dodać do tego martyrologię osobistą to wyjdzie na to, że polska kobieta jest Polakiem 300%owym. Mężczyźni są bardziej uduchowieni, widzisz Ty mówisz o sztuce, ja mówię o sztuce. Przy piwie porozmawia się czasem jeszcze o pięknych sztukach... :D Przeciętny facet to 200%towy artysta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prównuj sie do kota gdybyś był taki jak on nie miałbyś mojego nr tel;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
prawiczek i kropka 1987 => kiedyś przeliczyłem szanse uczciwego człowieka na satysfakcjonujące życie i twórczo zastosowałem te wyniki w praktyce. Uczciwi, spokojni, łagodni i pokorni interesują tylko samotne z dziećmi i po przygodach. Zakładamy oczywiście, że tych przygód mają dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
*Sami* => cóż, przykro mi, że nie zostałem uznany za odpowiedni materiał na przyjaciółkę... :( :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kocie kocie najwazniejsze ze sie czujesz dobrze sam ze sobą. A to co tutaj wypisujesz jest za słabe by mnie sprowokowac do wymiany zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropuś sam wiesz po sobie,że nie wszystko co tutaj sie pisze jest prawdą,wiec to co pisze Kot może być kłamstwem także;) A o Tobie to wiesz jakie mam zdanie;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
*Sami* => jakiej tam wymiany, powtarzałabyś jedno i to samo, jak zdarta płyta okraszając co najwyżej obelgami na osłodę. Ot, typowa kobieta, ach ta dzisiejsza... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemocie...nie podasz zrodla swojego \"hagh\'u\"? Tez chce wypisywac takie bajki na forach zeby zatuszowac zyciowe nieudacznictwo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka_jarmen
Wiecie co ? To nie miala byc dyskusja dla prawiczek, nie obrazaj sie. Chcialam tylko normalne odpowiedzi od ludzi z doswiadczeniem zyciowym lub od facetow, o co im chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Prawiczek4life => Twoje niestety za bardzo w oczy bije. A nudnym i powtarzającym się ludziom towar niestety nie służy. Najwyżej zmienia im się częstotliwość mendzenia :o Pamiętajcie więc drogie dzieci, żeby od czasu do czasu dosypać zgredom barbituranów do herbatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie nie napisałes nic takiego czego bym nie przeczytała na forum. z resztą nie ma sensu rozmawiać o czyms co jest rzeczą indywidualną dla kazdego faceta. Jeden pyta o ilośc drugi nie, jeden sypia z kim popadnie,drugi sie szanuje. ot cała filozofia. z drugiej strony ciekawa jestem dlaczego krytykujesz kobiety które spały z murzynami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
*Sami* => ciemni mnie brzydzą (kobiety też coby nie było). Irytują mnie zarówno swoim smrodem, głośnością, brakiem jakiejkolwiek kultury, rozpychaniem się gdzie ich nie proszą, mentalnościa roszczeniową etc. Długoby pisać. Mam wielu znajomych innej narodowości, i o różnym kolorze skóry, ale z czarnych i arabusów w moim skromnym mniemaniu lubić się nie da. Dla mnie to zwierzęta, tak więc kobiety, które z nimi sypiają są dla mnie tym samym co zoofile i tym podobne tałatajstwo. Nie jesteś oryginalna ze swoimi insynuacjami. :D Na tym forum to znana linia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Ty nie jestes oryginalny :P Murzyni be a Ryscy cool śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz bardziej mnie przekonujesz ,ze z Toba cos nie tak do konca:O Patrzysz na moj nick zamiast na to co pisze...naucz sie czytac ze zrozumieniem bo chyba ominales to :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simona b
oczywiscie ze kot behemot to gawedziasz. takich sie czuje na odleglosc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 444444444333
Po pierwsze - nie wiem skąd w facetach przekonanie że jak rozdziewiczą laskę to ona z nimi zostanie. Ja zostawiłam faceta który mnie rozdziewiczył. Po paru miesiącach po prostu przestałam go kochać, więc to nie jest tak że jak facet pozbawi babkę "wianuszka" :P to ona będzie do niego uwiązana na wieki. Po drugie - nie znam żadnej dziewczyny (z moich równieśnic) która wciąż jest ze swoim pierwszym. Po trzecie - nigdy żaden facet nie spytał mnie o ilość facetó przed nim. I nie spotkalam nigdy kogoś (nawet wśród przyjaciol, znajomych) kto wymagałby dziewictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już od lat prawiczki pracują na tym forumie na swoją specyficzną renomę, więc wybierając takiego nicka celowo trochę głupia jest reakcja w stylu "Czemu oceniają mnie po moim nicku";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvbvbb
to prawda, na kafeterii istnieje jakaś inna rzeczywistość, niczym w Matrixie :D na zywo równiez nie spotkalam nigdy żadnego człowieka który marzyłby o dziewicy. Mialam dwóch prawiczków i żadnego nie obchodzilo że mialam przed nimi facetów, a obaj byli we mnie bardzo zakochani i bylam z nimi dość długo. Wręcz jak pytalam znajomych czy chcieliby dziewicę, mówili że nie, bo trzeba z taką długo "chodzić", jest wystraszona, niesmiala, wszystkiego trzeba ją uczyć i czekać z seksem Bóg wie jak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->misiek pysiek Przeciez nie bede specjalnie zmienial nicka, zeby koty mnie inaczej postrzegaly czytajac to co pisze :classic_cool: litosci 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja każe CI coś zmieniać....ja was nawet nie rozróżniam;) w gruncie rzeczy ja też usłyszałem o tej gloryfikacji dziewic dopiero na kafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet z dużym przebiegiem martwiący się o poziom zużycia partnerki jest hipokrytą. 🖐️ Natomiast jako prawiczek uważam, że mam prawo wymagać dziewictwa :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Prawiczek z wiarą => trochę pokory :P 444444444333 => to nie przekonanie. To nadzieja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wręcz jak pytalam znajomych czy chcieliby dziewicę, mówili że nie, bo trzeba z taką długo "chodzić", jest wystraszona, niesmiala, wszystkiego trzeba ją uczyć i czekać z seksem Bóg wie jak długo." Przynajmniej człowiek się nie nudzi i nie ma wszystkiego podanego na tacy. :o:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"Przynajmniej człowiek się nie nudzi i nie ma wszystkiego podanego na tacy." Polowanie, jak to pisała *Sami* polowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
czy seks jest w ogóle ważny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×