Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZlotaAnia

6 latek do szkoły

Polecane posty

Przecież to jest paranoja!!! Te nieroby w sejmie już naprawde nie mają się czym zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsffsdf
Ale o co chodzi? W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czemu? są bardzo zdolni sześciolatkowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli szkoła bedzie do tego
przygotowana to nie mam nic przeciwko.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli szkoła bedzie do tego
mi sie podoba a niby czemy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli szkoła bedzie do tego
na pewno sie takie znajdą.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli szkoła bedzie do tego
nie mam.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie pomysl nie podoba
Cale pozniejsze zycie to szkola, potem praca... Niech dziecko ma tych pare beztroskich lat ;) Nie jestem za skracaniem dziecinstwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mi się również podoba - 1 klasa zamiast "zerówki" zorientuj się lepiej w temacie jak taka nauka ma wyglądać (nauka przez zabawę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka 12
moim zdaniem to kompletna pomylka, poniewaz czego wiecej nauczy sie 6ltaek w szkole anizeli w zerowce? niczego! pozna tyle samo wiadomosci co w zerowce poniewaz tyle pomiesci jego glowka:) a juz to widze jak takie dziecko wsiedzi w lawce. ucze w przedszkolu i wiem jak takie dzieci sa glodne ruchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli szkoła bedzie do tego
ale na pewno nie trzymałabym go w domu do tego wieku. im wczesniej zacznie sie uczyć i miec kontakt z innymi tym lepeij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka776
TEZ jestem przeciw wysylania dzieci do szkoly w wieku 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli szkoła bedzie do tego
taaa...juz skracanie dzieciństwa...to dla was dziecinstwo konczy sie wraz z pójsciem do szkoły???:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie pomysl nie podoba
przeciez to, ze dziecko nie chodzi jdo szkoly nie znaczy, ze jest zamykane w domu i nie ma kontaktu z dziecmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest poroniony pomysł. Ja mam 2 dzieci. Rocznikowo są rok po roku( a różnica w msc to rok i 8 msc). I wychodzi na to że pójdą razem do pierwszek klasy. Starsze normalnie w wieku 7 lat, a młodsze jako 6 latek. Nie widzę tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandzia z gdańska
Moim zdaniem to dobry pomysł. W ogóle dziecka sie nie powinno tak niańczyć, tylko jak najszybciej wysłać miedzy ludzi. Ale niektórzy sa zdania, że będą siedzieć w domu i tak sie najlepiej dzieckiem zajmą i potem takie społeczne niedorozwiniatko dostaje sie między ludzi i dostaje kociokwiku. Ileż ono w tej szkole sie nasiedzi ? 4, góra 5 godzin i potem wróci do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie pomysl nie podoba
tak , jak mialam 7 lat to pojscie do szly kojarzylo mi sie z koncem dziecinstwa :P Moze nie calego, ogolnie. Ale tego pewnego etapu - ktory przeciez juz nigdy nie wroci. Wiec po co go skracac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starsze dziecko chodzi do przedszkola, młodsze pójdzie teraz od wrześnie. Nie są odizolowane od świata i nie zamykane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsffsdf
Śmiać mi się chce na te teksty "czy szkoła jest do tego przygotowana". A na siedmiolatki jest przygotowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie pomysl nie podoba
a ja do przedszkola nie chodizlam, dopiero do zerowki. I zadnego kociokwiku nie dostalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6latkidoszkół
Ja nie mam nic przeciwko temu,żeby 6-letnie dzieciaki szły do 1-szej klasy,jednak ustawa wprowadzająca ten obowiązek powinna być starannie przygotowana a nie jak to ktos stwierdził "na kolanie". 6-latki psychicznie są przygotowane do tego aby rozpocząć naukę o rok wczesniej niż bywało to do tej pory i nie sądzę aby miały problemy z aklimatyzacją w nowym otoczeniu. Jednak co jest naistotniejsze szkoła musi być przygotowana na takie maluchy!Tak jak wczoraj powiedział Rzecznik Praw Dziecka - 6-latki są gotowe aby pójść do szkoły tylko czy szkoła jest gotowa aby je przyjąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
co Wy z tym skracaniem dzieciństwa, dzieci z reguły lubią szkołę dopóki dorośli im jej nie obrzydzą... niby nie chcecie skracać dzieciństwa ale co drugi czterolatek chodzi na angielski - przecież to też nauka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wandzia z Gdańska. Moim zdaniem to dobry pomysł. W ogóle dziecka sie nie powinno tak niańczyć, tylko jak najszybciej wysłać miedzy ludzi. Ale niektórzy sa zdania, że będą siedzieć w domu i tak sie najlepiej dzieckiem zajmą i potem takie społeczne niedorozwiniatko dostaje sie między ludzi i dostaje kociokwiku. Ileż ono w tej szkole sie nasiedzi ? 4, góra 5 godzin i potem wróci do domu. Ja poszłam w wieku 7 lat i jestem niedorozwinięta??? Ty też?? Odstajesz?? Chyba tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem ***
A to przypadkiem nie wygląda tak, że do 2012 roku rodzic decyduje o tym, czy jego 6- letnie dziecko ma pójść do pierwszej klasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w holandii juxz w wieku 4 lat musisz isc do szkoly..fakt,ze wyglada to jak przedszkole,ale masz obowiazek-przynajmniej masz za darmo i mozesz isc do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×