Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZlotaAnia

6 latek do szkoły

Polecane posty

Gość wandzia z gdańska
Zgadzam sie, ze to trzeba starannie przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie pomysl nie podoba
Ja mowie jak ja sie czulam. Skonczyl sie pewnien etap. I juz nigdy nie wrocil. Ja dopiero pozniej szkole polubilam (jak poszlam na studia) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandzia z gdańska
Ja chodziłam do zerówki, siedziałam w ławce i jakos mi dupy nie urwało. Było czytanie, liczenie, rysowanie, zabawy ruchowe. Jakos nie wspominam tego jako traumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wandzia. Chodziłaś do zerówki gdy miałaś 5 lat?????????????? Czytaj co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie pomysl nie podoba
U nas w zerowce nie siedzialo sie w lawkach :P A poza tym czytalam, pisalam i robilam inne rzeczy wczesniej w domu, z prababcia. Wiec akurat do tego szkola mi potrzebna nie byla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsffsdf
Robicie z igły widły... Tak jakby posyłali wasze dzieci do szkoły w wieku 2 lat :/ Naprawdę, nie ma o co się kłócić. Chyba nawet lepiej dla rodziców, że ich dzieci będą miały opiekę wcześniej? A te teksty o nieprzygotowanej szkole... Skoro szkoła jest nieprzygotowana dla 6latków, to dla 7latków również :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem ***
Nie ma przymusu, bo póki co prezydent zawetował ustawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie pomysl nie podoba
jedni lubia szkole, inni nie. Jedni nie mogli sie doczekac kiedy skoncza 18 lat inni nie. Rozni sa ludzie. Ja sie do szkoly nie spieszylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie pomysl nie podoba
dla mnie to byl bol tak wczesniej rano wstawac. Chocby to... Dopoki do szkoly nie chodzilam moglam sobie spac do 9 ;) czy pozniej nawet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok wcześniej do szkoły, rok dłużej pracować, na emeryturę rok później... Co jeszcze te oszołomy wymyślą. Czemu nie debatują żeby zmniejszyć im pensje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsffsdf
Ja to jestem przeciwna temu, żeby do 2012 decydowali rodzice. Zrobi się niezły bajzel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandzia z gdańska
Jakie 5? Mówimy o 6-latkach, które ida do szkoły, tak? Wiec jak miałam 6 lat, to poszłam do szkoły, bo przedszkole to to nie było. O ile dobrze pamietam, były wtedy zerówki szkolne i przedszkolne. Ja poszłam do szkolnej. A do tej nastepnej - nie obawiaj sie, ja też umiałam czytac wczesniej, konkretnie jak miałam 4 lata. Tylko nie kazda babcia przesiaduje całymi dniami w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem ***
A ja akurat bardzo chętnie zdecyduję. Nie porównujcie proszę, naszych szkół i panujących w nich warunków, do szkół na zachodzie Europy. Daleko nam do nich:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie pomysl nie podoba
No ale nie ma co wychwalac szkoly pod niebiosa, ze tam sie dzieci ucza czytac i pisac, czy kolorowac i robic inne tego typu rzeczy. Bo tego z reguly ucza sie w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsffsdf
Ja czytać nauczyłam się w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie pomysl nie podoba
poza tym jak nie kazda babcia ma mozliwosc siedziec w domu to sa wlasnie przedszkola od tego. Przeciez do przedszkola prowadzi sie na caly dzien. A jak 6 latek o godzinie 14 czy ktorejs wroci do domu to co? Tez powstaje problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandzia z gdańska
Nie, Aniu. Szesciolatek ma isć do szkoły, a pięciolatek co robi, to jest sprawa rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandzia z gdańska
Przeciez nikt nie zabrania posłac dziecka do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie pomysl nie podoba
7 latek juz sobie sam do szkoly podrepcze. 6 latek moze tez. Ale zawsze lepiej, zeby o ten rok byl starszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem ***
Dzisiaj czwartoklasista przerabia program, który przerabiano dawniej w starszych klasach. Nauczyciel pędzi, żeby zdążyć z materiałem i wiele dzieci niestety zostaje w tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsffsdf
"A jak 6 latek o godzinie 14 czy ktorejs wroci do domu to co? Tez powstaje problem" a słyszałaś o świetlicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem ***
A wiesz, co dzieje się w niektórych świetlicach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsffsdf
Wychowawczynie upijają dzieci? Wybacz, ale nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie pomysl nie podoba
Niestety slyszalam o swietlicach... Nawet mialam bliski kontakt z czyms takim :O A po co dziecko ma siedziec w swietlicy jak moze isc do szkoly rok pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsffsdf
Aha, czyli problem "co zrobić z dzieckiem po 14" będzie tylko wtedy, kiedy pójdzie do szkoły jako 6latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem ***
W naszej szkole np. jest jedna pani opiekująca się świetlicą, w której czasem ( nie zawsze, ale jednak) ,znajduje się ok 70 dzieci. podoła ona Twoim zdaniem opiece nad grupą maleńkich bądź, co bądź dzieciaczków????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie pomysl nie podoba
W wiekszosci przypadkow tak. Bo 6 latek i 7 to jednak roznica. Dziecko 7 letnie moze samo wrocic do domu :) To oczywiscie zalezy od dzieci tez ;) No ale rok roznicy to duzo - w tym wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×