Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieeeeeeeeeeeenieeenie

MOZNA WYKRYC KIŁĘ Z PODSTAWOWEJ MORFOLOGII KRWI??

Polecane posty

Gość nieeeeeeeeeeeenieeenie

kiedys, nie dawno ok rok pol roku temu podejrzewałam u siebie kiłę,oczywiscie ze strachu ze ją mam nie zbadałam sie wiem głupota.pozniej o tym zapomniałam, az do dzis, odebrała wyniki morfologii, czegos za mało czegos za duzo.jestem ciekawa czy mozna wyczytac z tych wyników ze jest podejrzenie kiły.wiem najlepiej zrobic odpowiednie badanie na kiłe, ale narazie chciałabym sie dowiedziec czy to mozliwe.prosze o pomoc jesli ktos cos wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupuup
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnalek malutki
A dlaczego podejrzewałaś? Miałaś jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeeeenieeenie
miałam objaw taki: maly guzek lub wrzód , twardy ale bezbolesny, był on w okolicach wejscia do pochwy, wiec tam gdzie nie ma włosów, wiec nie było to zapalenie mieszka włosowego. raz doczytałam ze pierwszym objawem kiły jest wrzód, ale z tak jakby otwarty z wydzielina, gdzie indziej doczytałam ze jednak bez wydzieliny, zamkniety wrzód i nie wiem co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waser.
Wasserman się kłania,tylko nie ten od wanny.Każdy lekarz da skierowanie,pobiorą krew.Takie badanie wymagane jest do książeczki zdrowia,więc możesz zachować dyskrecję. Ps.Mnie uczono,że to ma być wysypka,więc bądź spokojna,ale na badanie idź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeeeenieeenie
uczona cie?? czyli wiesz cos wiecej?? ja jednak jak juz bym poszła sie zbadac to odrazu do laboratorium za zapłatą. a czy to nie musi byc laboratorium chorób zakaznych??ale czytałam o tych wrzodach w enyklopedii, mam nadzieje ze ty masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeeeenieeenie
mieszkam w małym maisteczku.czy te panie maja obowiazek zachowac dyskrecje.czy lepiej pojechac do innego miasta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Epime

Ponawiam pytanie bo chciałabym się dokładniej przebadać.... Czy cytologia też może wykryć jakieś choroby weneryczne? Jakie badania laboratoryjne trzeba wykonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Epime

I czy takie badanie pobieram sama? Czy sobie poradze? Czy nie ma opcji aby ktos pobrał badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradzisz sobie na pewno. W zestawie masz instrukcję, nie jest to nic trudnego. Jeśli obawiasz się samodzielnie pobierać takie badanie to idź do laboratorium, ale tam na pewno zapłacisz za to dobre kilkaset złotych więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×