Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobry duch Mar...

moja dziewczyna ma 15 lat!

Polecane posty

Gość dobry duch Mar...

Witam, postanowilem tutaj napisac, bo juz nie mam sily! Moja dziewczyna Ania ma 15 lat i wczoraj od jej mamy uslyszalem ze jestem pedofilem!! Mam 20 lat, studiuje i pracuje. Powaznie traktuje nas zwiazek, ale nie wiem czy dam rade jak ktos mnie tak szkaluje! Jestesmy razem juz pol roku i jej mama mogla sie przekonac ze to uczucie do jej corki jest szczere i prawdziwe! Chce jutro do niej jechac i porozmawiac z jej mama. Czy to dobry pomysl? Przyjsc z kwiatami? Co mi radzicie! Prosze doradzcie! Dzieki...Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echtam
matka boi się że ją bzykasz i w tym jest problem. @0 lat to męzczyzna a 15 lat to jeszcze dziecko w gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry duch Mar...
Hej, nikt mi nie doradzi?? Od wczoraj po tym spotkaniu czuje niesmak! Nie wiem czy to nie za wczesnie na spotkanie z jej mama! Ale wiem, ze jutro bedzie w domu i Ania tez. Wiem, ze nie tylko za wiek ona mnie nie akceptuje, jak nie przyjde pogadac to nie wiem kiedy sie z Anulka zobacze! Co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry duch Mar...
Do zainteresowanych: nie rozpoczelismy jeszcze wspolzycia! Czekam na gotowosc Ani, wytrzymam bo ja kocham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalala jojok
znam takie pary: dziewczyna 14, chłopak 21 dziewczyna 15, chłopak 20 dziewczyna 16, chłopak 20 - ich rodzice nie mają nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisis
sprawdz w legitymacji szkolnej czy ma skonczone 15:/ a tak powaznie, chlopak 2o-letni to nie taki znowu chłop:) mozecie wygladac,jak byscie byli rowiesnikami pedofilia to co innego, a psychoza maniakalna matki to juz problem dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatryQk
nie ma w tym nic złego, sam zaczynałem chodzić z moją jak miała 16 lat a ja 22, dzisiaj mija 6 lat jak jesteśmy razem. Przy tym bardzo ją kocham a znajomi mi zazdroszczą młodej laseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry duch Mar...
Ma skonczone 15 lat, ale co z tego?? Ania pisala dzisiaj do mnie smsy po kryjomu, ze nie poszla do szkoly a weekend ma przesiedziec w domu! To chore. Popiera moj pomysl rozmowy z jej mama, ale niby to za wczesnie. Obawiam sie, ze mamusia samochodem bedzie ja dowozic do szkoly by wykluczyc nam spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LENNA90
moze porozmaiaj z nia i powiedz jej ze z twojej strony nic nie grozi jej córce. ze duzo dla ciebie znaczy i tez pragniesz jej dobra. powinna to zrozumiec. a jesli nadl bedzie cie nazywac pedofilem to powinienes sie zastanowic czy chciał byś miec w przyszłosci taka tesciowa najlepiej aby wasze stosunki by jak najleprze. pamietaj ze twoje dziewczyna bedzie w smiesznej sydłacji miedzi kochajaca mama a chłopakiem. wiec staraj sie ja zrozumiec jeśli bedzie czuła sie nie swoją w tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jędza3
Jej mama ma rację !!! 15 lat to jeszcze dziecko !Jeśli poważnie ją traktujesz to poczekaj aż to dziecko dorośnie . Ja bym Cię przegoniła gdzie pieprz rośnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry duch Mar...
Taaa taaa i odrazu jestem pedofil! Pol roku przed spotkaniem Ani bylem z dziewczyna w moim wieku! Dwa lata zycia! Rozstalismy sie, bo sie odkochala! Leczylem sie z niej az poznalem moja Anulke. I nie zrezygnuje z niej tylko dlatego ze jest 5 lat mlodsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz_74
Jaka roznica, Ja chcialem sie umowic z dziewczyna ktora miala 16 lat, to ona chciala nie ja, ja mialem 21 lat, jak jej tata dowiedzial sie to powiem tylko tak, ze juz nie chcialo mi sie. Czy wy wszyscy jestescie z wsi jakies ? Z tego samego miejsca pochodzicie bo przepraszam ale dla mnie to jest nie normalne, nauczylem sie, mimo tego ze chetnie chcialem pobawic sie z dziewczynka mala w wieku 22 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem cię
Dariusz_74 może napisz jeszcze raz ale konkretniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry duch Mar...
Jednak jutro do niej pojade, obawiam sie ze moga mnie wpuscic do domu! Jej mama obawia sie pewnie, ze Ania moze zostac mloda mama, bo ona sama miala 17 lat jak ja urodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tersay
Widzisz, ja mam podobny problem a raczej już nie problem bo jakoś to pomyślnie trwa, miałem dziewczyny w swoim wieku a mam 20 lat, nie chcę tu pisać żadnej autoreklamy siebie ale mam nawet powodzenie, swoją dziewczynę (ma 15lat) poznałem całkiem niedawno i początkowo zwykła znajomość potem przyjaźń i po czasie miłość, przez ten cały czas rozwoju naszej znajomości rozwijałem znajomość z jej rodzicami, nie zgrywałem nikogo kim nie jestem i dałem się poznać z każdej strony znają moje wady i zalety. Twój błąd jest taki że wyskoczyłeś jej mamie przed nos jak filip z konopi zamiast ją powoli oswoić i pozwolić jej żeby nabrała zaufania do Ciebie i do twojej osoby. Mi samemu bardzo było ciężko przełamać ten strach przed różnicą wieku, ale ta dziewczyna ma charakter którego pozazdrości jej niejedna 19-latka, to ona daje mi siłe na każdy nadchodzący dzień, traktuje mnie poważnie i ja ją też, z jej mamą mam bardzo dobre relacje, pomagam jej jak trzeba i porozmawiam też. Co do seksu nie piszcie mi że jest to coś co jest moim słowem kluczowym, bo ja uważam że trzeba do tego dojżeć i być gotowym a ja i moja dziewczyna wiemy ze to nie czas na seks, kocham ją i zaczekam tyle ile będzie trzeba. Ludzie są tutaj różni na tym portalu i każdy powie Ci coś innego, ale tak na prawdę to ty sam musisz być w pełni świadomy jakim jesteś człowiekiem i czego oczekujesz od swojej drugiej połówki, zrobiłeś błąd bo nie wyciągnełeś ręki do jej rodziców, a oni teraz są zszokowani będzie Ci ciężko ale zrozum ich też bo na pewno mają obawy tym bardziej, że nie znają Cię wystarczająco dobrze. Mi kiedyś ktoś w życiu powiedział "jeśli coś robisz to rób to tak by nie sprawić nikomu przykrośći" jeśli ją kochasz a jej rodzice tego nie uznają i robi się u niej w domu nieciekawa atmosfera to odejdz od niej dla jej własnego dobra, ale najpierw spróbuj porozmawiać z jej mamą. Życzę Ci powodzenia, kieruj się sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Eyes
0.03.2009] 16:53 [zgłoś do usunięcia] lalalalalala jojok znam takie pary: dziewczyna 14, chłopak 21 dziewczyna 15, chłopak 20 dziewczyna 16, chłopak 20 - ich rodzice nie mają nic przeciwko. NIENORALMNE>... Na pewno w mediach za kareiere...ohyda.. 16 to dziecko, 17 równiez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż gościu teraz będziesz po prostu musiał przeczekać i żadne rozmowy nic nie dadzą. Jak będziesz łagodny jak gołąbek o spiłowanych pazurka i odstawiał córcię przed 22gą, to starym za jakieś 3 lata przejdą dąsy. Zasada taka: jak się bierzesz za małolatę, to poczekaj najlepiej z seksem, aż skończy tych 18. Oszczędzicie sobie sporo nieprzyjemności. A poza tym: Partnerka w swoim wieku to największa głupota, jaką facet może zrobić (no chyba, że zakłada, że i tak będzie babę zmieniać). Kobieta szybciej się starzeje :P (bierzemy pod uwagę statystyczne osoby o podobnym trybie życia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja maialam chlopaka jak mial 23 lata a ja mialam 15 lol , omg lol . Pogadaj z mama jej, nie jestes zadnym pedofilem, 5 lat roznicy nie jest az tak zle, jesli ja kochasz to bedzie ok. Nawet jesli matka bedzie miec przeciwko nie sluchaj jej matki tylko swojego serca :) I nie bzykaj jej za szybko bo 15 lat to z mloda na sex, no wlasnie :( lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Real Life Sucks => Prawnie: zgadza się. Ale w tym kraju ludzi niszczy się dla czystej przyjemności. Nie ma co dawać komuś amunicji do ręki. Choć jak wiadomo, pozór jest równie dobrzy jak rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rozumiem ... to trudne;/ ... zle sie z tym czujesz... jej mama ma po czesci racje .. ale skoro pozwolila corce wiedzac o tobie dalej sie spotykac a jes to juz poł roku to znaczy ze sie boi o dziecko ... im wiecej jestescie tym jest dla niej gorzej ... powinienes byc teraz odpowiedzielny i .... po rozmawiac z nia... wyjasnic ze zalezy ci na niej a nie na jej dupie;D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manelka
Musisz zdobyc zaufanie mamuśki. najlepiej przysięgaj ze córci nie tkniesz do 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAL TEJ MATKI
MIALA 17 LAT I URODZILA HAHAHA I MYSLI, ZE KU**A CORKA ZROBI TO SAMO, ZNAJAC BOL MATKI? I KU**A ZATRZYMUJE JA W DOMU, CO JEST NIELEGALNE? ZAL MI JEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAL TEJ MATKI 2
JAK BYS CHCIAL JA TYLKO WYRUCHAC, TO ZROBILBYS TO PO TYGODNIU ZNAJOMOSCI, A NIE PO POL ROKU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiaty - dobry pomysl, przyjdz do niej i powiedz ze ci zalezy i zaznacz ze nie zamierzasz chodzic z nia do lozk dopoki nie bdzie pelnoletnia albo do slubu (niewazne jakiemacie zamiary, wazne zeby mama myslala ze bdziesz dlugo to odkladal) i wtedy bdzie tylko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jest jedna metoda: zerwij z dziewczyna i powiedz jej, ze jako odpowiedzialna osoba musisz uszanowac slowo jej matki, chociaz bardzo kochasz, to nie chcesz byc wrogiem i wprowadzac konflikty w rodzinie. mala sie wtedy wkurzy na matke i bdzie robic fochy i awantury. jak jej mama zobaczy ja kilkanascie razy z zaplakanymi oczami i obrazona mina, to sama jej pozwoli sie spotykac i moze cos do niej dojdzie. tyle ze twoja dziewczynka moze to bardzo przezyc i tu jest ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny331
też mam taki sam problem,mam dziewczynę którą niedawno poznalem ma 15 lat i bardzo ją kocham,chciałem pogadać z jej mamą i z nią tylko ona się boi jaka będzie reakcja jej matki,niewiem co mam robić w tym przypadku,ale zgadzam się z ta wypowiedzią od kolegi "lubiepisacnaczatachiforach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny331
ja nie widze żadnego problemu z tym związkiem,jestem odpowiedzialny za to co robię,a mi narazie niezależy na sexie chociaz mam 19 lat,moja dziewczyna bardzo cierpi bo mnie kocha,musze pokazać jej matce że zależy mi na niej i że jestem odpowiedzialny za to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja widzę sytuację z drugiej strony. Miałam 16 lat gdy poznałam i związałam się z Tomkiem który jest 14 lat starszy !!! Niby tragedia, ale wszystko ładnie się ułożyło! Najpierw to ja porozmawiałam z mamą o tym że się z nim spotykam , oczywiście od tej pory codziennie wysłuchiwałam kazań że starszy , że o sex chodzi że zrobi dziecko zawale szkołę on ucieknie itp. Po ok 2 tyg Tomek zadzwonił do mojej mamy i grzecznie zaproponował rozmowę. Nie znam dokładnie szczegółów wiem że rozmawiali ponad godzinę o mojej szkole o seksie z nieletnią o dalszych planach i o tym ze jestem młoda i jeszcze może mi się odwidzieć . Teraz mając 23 lata rozumie postawę mamy . To normalne ,że troszczy się o dziecko i boi żeby go nikt nie skrzywdził tak to już jest . Ważne by stopniowo budować zaufanie . Minęło 7 lat wszyscy świetnie się dogadujemy ślubu jeszcze nie wzieliśmy ja studiuję . W całym tym związku podoba mi się to, że mogę decydować o tym czego chcę . Wiem ,że w każdej chwili mogę odejść . A przede wszystkim taki związek pokazuję prawdziwą miłość , bo jeśli facet czeka aż to dziewczyna będzie gotowa na sex to jest najlepszy dowód miłości . Nigdy nie naciskał to ja miałam dojrzeć do tego i zdecydować czy chcę ,dlatego na pierwszy raz zdecydowałam się gdy miałam 20 lat .Tak więc wszystkim życzę powodzenia i wytrwałości . Da się i wiem że warto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×