Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobry duch Mar...

moja dziewczyna ma 15 lat!

Polecane posty

Gość johny331
to ja spróbuję tak samo postąpić tak jak koleżanka,tylko od mojej dziewczyny mama boi się i sie martwi,czepia się że przedział wiekowy itd.niewiem czy z nią porozmawiać,ale najlepiej by bylo,nie zależy mi na sexie tylko chodzenie z moja dziewczyną,chcę zeby żyło nam się lepiej,niechcę dla niej źle,doraźdzcie mi,chcę dla niej dobrze,niechcę jej zaszkodzić,kocha mnie bardzo ja ją również,tylko z jej strony rodzice boją się,a ja chcę z nimi pogadać normalnie co czuję do mojej dziewczyny noi że bede odpowiedzialny za to wszystko,szkoła i nasz związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny331
marsjanka atake-dlaczego wy myślicie że każdy jak się wiąże z 15-latką to musi być pedofilem,niekoniecznie,znam dużo takich związków i żyje im się lepiej,ja też jestem w takim zwiazku,tylko musze wyprostowac moją drogę i porozmawiać od mojej dziewczyny z rodzicami na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsjanka atake
ty johny nie pierdol o związku kogoś z dziewczynką 15 letnią:O to że ma cyce i pipe owłosioną nie czyni jej dorosłą a już na pewno nie partnerką w związku:O tylko faceci nieudolni wchodzą w takie związki albo małe penisy mają albo mało kasy albo zatrzymali się na etapie gimnazjum intelektualnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto rozmawiać . To normalne u mnie też chodziło o wiek no , ale u mnie to naprawdę duża różnica . Po prostu każda mama myśli że skoro facet jest tyle starszy to już myśli poważnie i o sex mu chodzi i w ogóle od razu widzi brzuch pieluchy i bezrobocie. A tak wcale nie musi być ważne by pokazać rodzicom dojrzałość i zrozumienie . Trzeba iść na pewne ustępstwa , ale i delikatnie walczyć o swoje . U mnie np był warunek spotykamy się w ciągu dnia. W przypadku np imprez przed 23 mam być w domu w wyjątkowych sytuacjach 24 . Na prawdę każdy jest człowiekiem i z każdym da się dogadać . Johny 331 życzę powodzenia i wytrwałości ważne by nie dać ponieść się emocją tym złym , a nieraz pewnie będą . Dla ścisłości między moimi rodzicami różnica 5 lat , a są szczęśliwym małżeństwem już 25 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia.....
znalazlam dzisiaj tutaj fajny temat -rodzice go nie akceptuja. Poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny331
ciebie chyba coś pojeb****,nieznasz się to się nie wtrącaj,mi na sexie niezależy tylko chce dla nije jak najlepiej,mialem inne zwiazki w moim wieku tylko jakoś nie wyszlo!!,więc się kur** nie wtrącaj jak niewiesz oco kaman ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny331
julcia2pl-chcę dla niej jak najlepiej,kocham ją i szanuję,spróbuję pogadać z ich rodzicami,pogadałem z moją dziewczyna i ona się wlasnie boi tego,że jak porozmawiam z jej rodzicami to będzie gorzej,i niewiem co robić w tym wypadku a bardzo ją kocham chcę dla niej jak najlepiej,niechcę jej zranić mam 19 lat a ona 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i właśnie ja to rozumie. Na początku na pewno nie będzie miło .Ale wszystko da się ułożyć. Poza tym ( i tu nie wiem jak to ładnie napisać ) nastolatki to często buntowniczki i rodzice nie mogą za bardzo ich ograniczać bo wiedzą że na dobre to nie wyjdzie. Też miałam awantury i kazania na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny331
julcia,psróbuję pogadać z jej rodzicami,ale mam wachania co do tego,niechcę jej stracić ani jej krzywdy zrobić,ale jakoś spróbuję podejść na spokojnie i pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny331
marsjanka atake-a co do ciebie żal mi cię nie interesuje mnie twoje zdanie piz**,i nie pisz tutaj na tym forum bo robisz spam!! i wogóle niepomagasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olac to
wiec moje zdaie jest takie gosu jezeli jej mamusia ma cos przeciwko olej to ja bylem w tej samej sytuacji kiedy poznalem moja dziewczyne miala 15 lat nawet nie skonczone ja mialem 23 i taka sama reakcjia jej starych byla . tyle ze ja sie nie poddalem powiedzialem jej rodzicom ze bede z nia czy im sie podoba czy nie jezeli bedziesz twardo stal na ziemi to osiagniesz cel. mnie los nie rozpieszczal nie mialem gogatego tatusia a jednak dalem rade mam samochod mieszkanie i jestem z nia jej rodzice nadal mama cos do mnie ale wbijam w nich h... bo ja z nimi sie nie zenie tylko z moja ksiezniczka jestem juz z nia 3 latka i zle nie skonczyla nadal konczy szkole nadal sie uczy na bardzo dobrych stopniach ja mam nie zla prace i jak tylko zrobi mature mamy zamiar sie pobrac a czy jej rodzice przyjda na slub to mi to wisi. moim zdaniem oni zachowuja sie jak rozkapryszone gowniaze strzelajac jakies fochy na to ze jestem starszy o 8 lat od mojej pani . mojemu "tesciowi" powiedzialem prosto w oczy ze chodzy bie wiem co zrobil i tak nas nie roszdzieli i tak sie stalo wiec gosci mimo wszystko walcz o nia i nie przejmuj sie innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojnie, to tylko kobieta
Znam jedną 15 latkę, 2 gimnazjum. Śliczna, po prostu śliczna. Chyba do niej podbije ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym był jej ojcem, to wybił bym ci zęby i tak bym cię oszpecił że wtedy już by cię nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mialam 15 lat to tez sie spotykalam z kolesiem ktory mial 20 lat :) i jakos to z pedofilią nie mialo nic wspolnego nie wyglądala m jak dziecko nie przesadzajcie ludzie teraz mam 21 lat i mile to wspominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadnego sexu nie bylo oczywiscie bo rodzice wychowali mnie na normalnego czlowieka z wartosciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny jak ruski satelita
Ja mam 20,a moja 14,chodzimy od niedawna,a znamy sie jakos z 1rok.Narazie nic nie bedziemy mowili bo znamy reakcje jej starszych jak i moich.Chcemy przeczekac az ona skonczy z 16 lat i wtedy sie pokazemy,a co do sexu to ja nie naciskam.Powiedzialem jej,ze jak bedzie gotowa to mi sama przyjdzie i powie.Kocham ja i ona odwzajemnia moje uczucie i wiem,ze sie wszystko dobrze ulozy jezeli bedziemy do tego zwiazku podchodzic z glowa.Anie przejmuj sie wariatami,ktorzy nazywaja cie pedofilem bo pewnie nie znaja znaczenia tego slowa i dla nich pedofilia to tylko roznica wieku min.5lat i wiedza juz jak cymbaly nazwac czlowieka.Pozdro dla ludzi z podobnymi przypadkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny331
zgadzam się,narazie jest już wszystko wporządku,rodzice od niej zrozumieli już,że Kocham ją bardzo ,jestem za nią odpowiedzialny i umiem to pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GHFSGHSRTHGHDFD
Miałam 15 lat a On 30 :P Chodziliśmy na wesela, przyjęcia w mojej/jego rodzinie. Nikt złego słowa nie powiedział. Moi rodzice akceptowali, ba, wiele osób w tym momencie twierdzi, ze najbardziej do siebie pasowaliśmy. Byliśmy ze sobą 2,5 roku. Mnie się odwidziało, poszłam do szkoły średniej, poznałam innego. Młodszego. Głupszego. Rozstaliśmy się po 2 latach. Powodzenia dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johny331
Jest wszystko dobrze,jak moja dziewczyna miała jakieś spr.to się uczyła nie chodziłem do niej,teraz ma dobre wyniki w nauce,od niej mama to dostrzegła,że jesteśmy odpowiedzialni za siebie i za to co robimy,wtedy kiedy miała coś zdawać,robiliśmy sobie krótkie przerwy,od niej mama mie bardzo polubiła od tego czasu,rozmawia ze mną i wogóle jest wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko... Ja mam 30 lat i umawiam się z laskami w wieku od 15 lat do o kilka lat starszych od siebie. Mam już w d***e, co sądzą inni, bo to nie innie przeżywali moje życie w tym moje bóle i cierpienia. Miałem 5 lat jedną laskę rok młodszą od siebie, z którą widywałem się każdego dnia, aż sobie znalazła innego, który miał lepsze perspektywy. Społeczeństwo to nazywa "dojrzałością". Dlatego w d***e trzeba mieć społeczeństwo i rób swoje. Póki nie ma mniej niż 15, a Ty jej nie upijasz, to gówno Ci ktokolwiek może za nią zrobić. Czyń więc swoją wolę i pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedofil jak nic. Toć ona jeszcze cycków dobrze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam lepszy przypadek jestem szczupły chłopięcy 180cm wyglądam na 28 a moja dziewczyna ma 15 lat a wyglada na 22, jesteśmy razem, kochamy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×