Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Decora

Naklejki na ściany - co sądzicie?

Polecane posty

Gość fajne sai
orinalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno o jednoznaczna wypowied

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne -inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z Ciebie idiotka
Dziewczyna delikatnie skrytykowała Twoje naklejki, inne babki potwierdziły, że nie będzieszmiała zbytu, a Ty zachowujesz się jak gówniara. Prosiłaś o konstruktywną krytykę, to ją otrzymałaś. Ale pewnie spodziewałaś się ochów i achów i się zawiodłaś. Nie potrafisz przyjąć krytyki, to nie proś o ocenę. Naprodukuj tonę tych naklejek, a potem wyklej sobie nimi cały dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te sa sliczne i niedrogie
zapytalam dzis o ocene meza i kolege-jako ze meski pkt widzenia jest inny- i zarowno jednemu jak i drugiemu sie nie podobały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Te są śliczne i niedrogie\" zaglądam tu po dwóch dniach i widzę, że dalej swój dyżur tu trzymasz. Twoje zaangażowanie i determinacja są godne podziwu! Naprawdę!!! Mi by się nawet kliknąc nie chciało jeżeli coś by mi nie odpowiadało, a ty chodzisz, pokazujesz, pytasz... Widocznie te moje naklejki nie są takie złe skoro wzbudzają tyle emocji i nie możesz przejśc obok nich obojętnie:) W każdym razie dziękuję Ci za twoją obywatelską postawę i serdecznie pozdrawiam! Oczywiście konstruktywna krytyka pokazała mi jakie są oczekiwania ludzi i rzecz jasna zamierzam wziąc ją pod uwagę. Temat dla mnie jest jednak wyczerpany bo nie lubię dziesięc razy czytac i pisac o tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te pierwsze - do pokoju bym nie nakleiła ale właśnie do przedszkola lub do szkoły są super Te drugie - fajne, rybki itp, tylko te fale mi się nie podobają, osobiście wybrałabym bardziej falowane:) A co do tego co pisały wcześniej dziewczyny, że takie nie nowoczesne one są i jakby \"starą kreską malowane\" to kurde ja właśnie szukam takich starych motywów i nie mogę znaleźć. A może właśnie rób naklejki dla koneserów. Stare bajki itp. Jak będziesz miała \"wilka i zająca\" to ja chętnie kupie:P A nigdzie nie widziałam motywów typu smerfy, muminki itp, a szkoda:( Ja tam lubię właśnie takie a nie np. kucyki pony:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsa
duma i uprzedzenie :O a naklejki ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladne i niepospolite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na jakiej zasadzie sie je
przykleja? zostaja slady na scianie po usunieciu? bylabym zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do przyklejania używa się specjalnej folii transportowej, aby nie pobrudzic ściany, no i by nie było problemu z przyklejeniem bardziej skomplikowanych elementów. Nic się wtedy nie pozawija i nie pognie. Dokładną instrukcję mogę wysłac na maila. Nie ma też problemu by przed wyschnięciem kleju kilkakrotnie poprawiac i zmieniac położenie elementu. Jak się to będzie zachowywało po kilku latach przy chęci usunięcia... By byc w 100 procentach uczciwą dopytam się jeszcze gości od wydruku i dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naklejki to w sumie drobna rzecz, ale jak się dobierze konkretną, to od razu pomieszczenie się zmienia. Myślę, że można naprawdę pokombinować, bo wybór naklejek jest ogromny. Ja znalazłam kilka ciekawych na decorations.pl - fajne, oryginalne wzory, duży wybór, sklep na plus moim zdaniem. Myślę intensywnie przez cały czas o tych naklejkach i chyba się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładne mają rzeczy w tym sklepie:) Ja nie jestem jakims wielkim fanem tego typu rzeczy, ale niektóre są naprawdę wyjątkowe:) W moim domu panuje żelazna zasada- na ścianach tylko farba:) Patrząc na te naklejki mogłabym jednak zmienić zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro panuje zelazna zasada to trzeba koniecznie z nią zerwać, bo tyle jest niesamowitych wzroów tapet i naklejek na tym świecie, że szkoda marnowac zycie na mieszkanie w monotonni kolorystycznej. fajne tapety mają w sklepie o którym wspomina agnieszkaj. Przyznam, że takiego wyboru to ja dawno nie widziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japoneczkka
Naklejki na ściany to według mnie super sprawa ponieważ wybór wzorów jest bardzo duży i w prosty sposób można odmienić nasze wnętrza. Ja sama posiadam w swoim mieszkaniu parę naklejek w kształcie ornamentów: http://www.ornamental.pl/naklejki.html?cat=24 i wyglądają świetnie. Każdy zwraca na nie uwagę. Na początku bałam się, że będą się odklejać ale wszystko jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×