Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie? *

Polecane posty

to tez jest dobre...:) autor: Ewok Jak być kobietą idealną Przyznam się, że czytam prasę kobiecą. Tak, z premedytacją zaśmiecam sobie mózg różnymi plotami, poradami i pseudopsychologicznym bełkotem, który można zamknąć w jednym słowie "pezytyki". Z owych pisemek wyłania się obraz kobiety idealnej. Na temat tego, jaka powinna być "kobieta idealna", mnóstwo osób ma bardzo wiele do powiedzenia – redaktorki, psychologowie, demografowie, politycy, księża, a także tzw. przeciętny Polak, który szuka sobie partnerki i kierując się tymi wytycznymi, jeszcze jej nie znalazł (ciekawe dlaczego), a którego pisma kobiece uwielbiają o te wytyczne pytać. Skoro temat jest tak frapujący, to czemu akurat my mielibyśmy pozostawić go odłogiem? Jak wszyscy, to wszyscy. I babcia (mElodii), i Pinezka też. 1. Kobieta powinna być przede wszystkim ładna. Dobrze, jeśli jest piękna, ale w zasadzie ładna wystarczy (zdarzają się mężczyźni, którzy deklarują, że nie przywiązują wagi do wyglądu partnerki. Byłoby dobrze, aby w zabawy erotyczne ładna partnerka angażowała również koleżankę. Co do wyglądu koleżanki nie było wytycznych). 2. Kobieta powinna dbać o siebie, żeby być atrakcyjną dla partnera, ale niedobrze, jeśli na to dbanie o siebie wydawałaby jakieś pieniądze. 3. Powinna widzieć swoją przyszłość jako zamążpójście i ułożenie sobie życia u boku mężczyzny, ale niedobrze, jeśli okazuje to wyraźnie, bo wtedy może spłoszyć ewentualnego kandydata. 4. Powinna przejawiać silny instynkt macierzyński, ale niedobrze, jeśli przejawia go wyraźnie, bo to oznacza, że chce wpakować swojego partnera w pieluchy. 5. Kiedy pojawi się dziecko, kobieta powinna spełniać się w macierzyństwie, nie angażując w to zbytnio partnera, ale niedobrze, jeśli spełnia się całkowicie, bo wtedy parter czuje się odtrącony i może poszukać sobie innej kobiety. 6. Idealna kobieta powinna być wykształcona i oczytana, ale niedobrze, jeśli to okazuje, bo wtedy jej partner może się poczuć niedowartościowany i zamknie się w sobie. 7. Powinna mieć interesującą i dobrze płatną pracę, ale niedobrze, jeśli ta praca wymaga dyspozycyjności i zaangażowania, bo wtedy partner poczuje się zaniedbywany i poszuka sobie innej. 8. W zaciszu domowym kobieta powinna zajmować się wszystkimi domowymi sprawami, jedną ręką odkurzać, drugą mieszać w garnku, trzecią myć samochód, czwartą prasować, poszerzając jednocześnie swoje intelektualne horyzonty, żeby mogła być odpowiednim partnerem do rozmowy na temat Unii Europejskiej, stanu wojennego oraz przewagi samochodów z silnikiem 2000 cm³ nad tymi z 1600. 9. Powinna akceptować ograniczenia wynikające z racji przynależności do swojej płci, takie, jak niższe niż koledzy wynagrodzenie oraz to, że w razie zwolnień z pracy, ona wyleci wcześniej niż oni. 10. Powinna śmiać się z dowcipów o blondynkach i z zalotnym uśmiechem przyjmować poklepywanie po pupie, ale niedobrze, jeśli uśmiech jest zbyt zalotny, bo to byłaby nielojalność wobec partnera. 11. Wieczorem, kiedy lekcje z dziećmi sa już odrobione, dzieci położone spać, pranie rozwieszone, koszule uprasowane, obiad na następny dzień przygotowany, naczynia po kolacji przy świecach pozmywane, mieszkanie posprzątane, a partnera znudziło już oglądanie telewizji, idealna kobieta powinna przebierać się w koronki i pończochy i serwować swojemu mężczyźnie tantryczny seks. 12. Powinna wiedzieć, że prawdziwy mężczyzna musi mieć chwilę spokoju i samotności, aby przemyśleć sobie spokojnie ważne sprawy świata. 13. Powinna z uśmiechem akceptacji uczestniczyć w imprezach towarzyskich, na których jej partner zalewa się w trupa w towarzystwie kolegów, przetransportować go do domu, położyć spać, a rano czekać ze świeżym kefirem. 14. Powinna mieć świadomość, że partner w każdej chwili może pieniądze zbierane na nową pralkę wydać na zakup najnowszego modelu komórki, a także wiedzieć, że jeśli trzeba wybrać pomiędzy zakupem szafek kuchennych, na czym jej zależy, a zakupem zestawu kina domowego,na którym zależy partnerowi, priorytetem zawsze jest wybór partnera, czyli w tym wypadku kino domowe, bo mężczyzna musi mieć swoje zabawki, żeby się pochwalić kolegom. 15. Powinna wiedzieć, że po czterdziestce jej atrakcyjność się kończy i partner ma pełne prawo poszukać sobie młodszej kochanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeny ale fajne :D Przy czym nie wiedzialam nawet, ze po depilacji woskiem nogi sie sklejaja :o Byl dzis snieg, pierwszy od 14 lat, ludzie sie cieszyli jak male dzieci :D Snieg popadal pare godzin i sobie poszedl ... na ziemi nic nie pozostalo. Lece do Detroit, pa-pa mile ludziki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezle :D :) bagatelka - baw sie dobrze, kochana 👄 :) 102 - hehehe... nie martw sie; mnie kiedys mama zapomniala odebrac z przedszkola :D :) JoAska - mam nadzieje, ze dotarlas bezpiecznie do i od lekarza! Pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjemnej podrozy! baw sie dobrze, wracaj do nas szybko. u mnie, ptaki spiewaja juz melodie wiosenne, czas przeglagnac szafy za lzejszymi ubraniami. rozkladam swoje stanowisko do szycia i biore sie do pracy. mysle o sukience i spodnicy na lato. p.s. szampan na walentyki juz w lodowce sie mrozi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciao.. nas tez dzisiaj zasypalo/istna biala katastrofa snieg walil ostro caly dzien. odcial moje dziecko...8km. od domu w szkole.a wlasciwie na przystanku. trzeba bylo jechac ......na ratunek. a wiec//// szybko nauczylismy sie zakladac lancuchy a nastepnie je zdejmowac, bo nie pasowaly, po czym wybralam sie na odsiecz..., poslizgiem zjezdzajac prosto na zakorkowana droge.. dojechalam w zolwim tepie do celu.. przeszukalam dworzec autobusowy i stacje kolejowa.. bez rezultatu w tym czasie synek wrocil z kolega i jego mama do domu... spytalam sie .....zrezygnowanym glosem..dlaczego nie zadzwoniles, ze wracasz z kolega....?????? odpowiedz> zapomnialem....sorry... cala akcja trwala---4 godziny.. jak widzicie zima nas zaskoczyla.. snieg nadal lezy, jest zimno czyli do jutra nie stopnieje, zajecia szkolne odwolane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joaska nie pokazuje sie bo mam kompter z wirusem i dlugo strasznie pzewraca strony na kafeterii.. ale.... dzisiaj rano, kiedy chcialam wyladowac zdjecia z aparatu...te ze sniegiem... cos wzielo trzasnelo i sie wylaczyl komp. na amen...chyba spiecie... czyli ..teraz korzystam z "uprzejmosci".... mojej corki i jej laptopa.. nie wiem,,,ile to bedzie trwalo.../uprzejmosc---he, he.../ 102---moze dziecko sadzaj z przodu????? margolcia. kokus,kasiulena, bagatelka.. ciao, ciao, ciao, ciao, xoooxoo-ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaula
dzień dobry ...pobudka pora wstawać...u mnie juz 7.36 i siadam z kawusia do komputerka pogoda za oknem nie ciekawa ale powinno sie wypogodzic wczoraj cały wieczor padało ech nie znosze deszczu ale zapowiadaja zmiane pogody i pod koniec tygodnia tak ok piatku ma byc juz po 19st wiec trzeba posortowac w szafie i wyciągac lzejsze ubrania...wiosna bedzie hura jak ja lubie ciepełko!!!teraz mamy 3 dni luzu bo poniedziałek Grecja świetuje i bedziemy puszczac latawce zajadac sie CHAŁWĄ... i jak tu byc na diecie jak człowiek tylko słodkosci zajada jak nie tłusty czwartek a przeciez trzeba tradycje kontynuowac i pączki faworki musiały byc to teraz dzien z chałwa ..ech znowu trzeba ostro sie za diete wziąść...lodówka na kódke i koniec....lato idzie a brzusio troche odstaje...pozdrawiam wszystkich życze miłego weekendowania zagladne tu jeszcze...dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w "tropikach" na palmach lezy... snieg!!! koniec swiata.. ide lepic balwana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to sie dzieje, wszedzie snieg! :D Jay ulep i za nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kryspinka milo Cie widziec, fakt, cos pisalas o tym kompie. Podeslij jakies fotki z zima jak sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaula
hej hej witam wszystkich po cały dniu no wiec tak pogoda u nas bez zmian dzionek miałam zabiegany ale za to jutro bede leniuchowac..słonko mi zaswieci i bedzie dobrze chce sie wybrac do polskiego kiosku zakupic jakas kolorowa prase moze wyczytam cos ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie dzieje z ta pogoda! Jay, koniecznie porob zdjecia Twoich zasniezonych tropikow! :) :) Kryspina - milo Cie widziec! :) Moj brat kiedys wycial podobny numer jak Twoj syn! :D :) JoAska - dzieki 👄 :) ulkaula - czy to ty przy kawusi? :) Milego wieczorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALYSZ/////
ciao, ciao.... kibicuje malyszowi... a wy? komp. w naprawie...ale chyba hard disc spalony---cholera... zdjec nie dam rady poki co przeslac. snieg--topnieje. malysz...skacze.. i to jest teraz najwazniejsze.... prawda??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALYSZ/////
mamy--- srebroooooo!!!!! super sprawa.. super malysz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALYSZ/////
hm... to ja... wasza...kryspina.. czasami mnie ponosi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam polecial!!! Po srebro :) Kryspinka my tez kibicowalismy :) Margolcia - cala przyjemnosc po mojej stronie :) Dobranoc wszystkim Walentynkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaula
margot - ulkaula to ja przy kawusi...serdecznie witam w niedzielny poranek...niedziela rozpoczeta leniuchowaniem hihi jutro tez mamy wolne swieto !!puszczamy latawce i zajadamy sie chałwa!!!wszystkim zycze udanej niedzieli i miłych Walentynek :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki i chlopcze :) U mnie dla odmiany dzien uplywa pracowicie. Dzisiaj wyjechali ode mnie goscie i mam teraz przed soba wizje sprzatania i prania... Jedyna rzecz na plusie to fakt ze mam teraz 4 szuflady zamrazarki wypelnione: golabkami, pierogami i polskimi (domowej roboty) wedzonymi wedlinami :D ... bedzie wyzerka przez caly rok :) Milego walentynkowania ❤️ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy srebro! :D Niestety skoku nie widzialam, ale medal bardzo mnie cieszy! :D :) ulkaula - to fajnie Wam sie dzien zapowiada! :) :) Kasiulena - to bedziesz miala wyzerke! :D Zycze udanych Walentynek wszystkim zakochanym ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wszystkie moje Walentynki.. :D Duze calusy dla wszystkich, kocham was.. Ciesze sie ze skoku Malysza, chociaz jeszcze go nie ogladalem.. mimo niedzieli walczylem ze sniegiem, ktory gruba warstwa zamknal mi wyjazd z posesji oraz zasypal dokladnie wszystkie sciezki.. nawet drzwi musialem wypychac sila, zeby odsunac warstwe wilgotnego sniegu, takiego ideal do lepienia balwankow.. Kasiulena - no to powodzenia w oproznianiu zamrazarki.. smacznego.. ulkaula - chalwa.. wow, tez lubie.. czy ta chałwa i latawce to jakoś trwale związane ze swietami w Grecji czy akurat to wasz pomysl? Kryspina - wspolczuje z tym dyskiem, pewnie stracilas rozmaite zdjecia i dokumenty.. Twoj syn niezly numer wycial.. ale coz, dzialal w stresie.. Jay - no nie, u Ciebie tez snieg? czy jest tu ktos, kto nie mial sniegu tej zimy? xoxoxo - znakomite te teksty, ktore zamiescilas.. a co do Twojego pytania o dziewczyny, ktore by mialy sie wyplakiwac mi na ramieniu to nie bylo - tych placzacych.. ale w czasach ogolniaka i na studiach zdarzylo sie ze wysluchiwalem cierpliwie spowiedzi, ktore nawet przyjaciolkom nie moglyby zawierzyc.. Bagatelka - wysokich lotow i bezpiecznego ladawania.. Na razie papappa, jeszcze zajrze, milego, slodkiego i radosnego swietowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaula
W kościele greckim funkcjonuje święto, które jest odpowiednikiem środy popielcowej, nazywa się Katari deftera (czysty poniedziałek). Tego dnia Grecy, podobnie jak katolicy w środę popielcową – poszczą. Tradycyjnym posiłkiem jest chałwa. dzien zaczyna sie od kupowania Lagana to jest płaski chleb z sezamem spożywany zwykle w "Czysty poniedziałek. Jest to święto radosne i wiosenne, podczas którego Grecy bawią się i biesiadują wspólnie na świeżym powietrzu, a w niebo szybują tysiące latawców.jezeli tylko pogoda dopisze to bedzie to udany dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaula
i tez mam zamiar puszczac latawcz i zjesc dużo chałwy...ale pozniej zaczynam ostra diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caluski Walentynkowe dla was wszystkich kochani i dla waszych rodzinek!! ciuuuuuuum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy, ze sto lat mnie tutaj nie było, poczytałam troszkę ale nie dam rady nadrobic tego wszystkiego. Znalazłam coś bardzo fajnego i tym akcentem przywitam się Dla wszystkich miłośniczek ogórków. 1. Przeciętny ogórek ma przynajmniej 15 centymetrów długości. 2. Ogórki pozostają twarde przez cały weekend. 3. Ogórek nie powie Ci, że rozmiar się nie liczy. 4. Ogórki się nie denerwują. 5. Dobre ogórki są łatwiejsze do znalezienia. 6. Możesz się bawić ogórkami w supermarkecie... 7. I zawsze wiesz, jak twardy jest ogórek, zanim weźmiesz go do domu. 8. Możesz oglądnąć film będąc z ogórkiem w kinie. 9. Podczas jazdy samochodem nie musisz opuszczać własnego siedzenia... 10. Ogórek zawsze poczeka, aż dojedziesz do domu. 11. Ogórek nie zapyta "czy jestem pierwszy?". 12. Ogórek nie powie innemu ogórkowi, że nie jesteś dziewicą. 13. Jeśli chodzi o ogórki, nie musisz za każdym razem być dziewicą. 14. Ogórki nie zmuszają Cię do noszenia dziwacznych ciuchów albo do pójścia do łóżka w botkach. 15. Możesz mieć tyle ogórków, ile dasz radę. 16. Ogórki nie są zazdrosne o ginekologa, instruktora narciarskiego albo fryzjera. 17. Ogórki nie wymagają poważnych związków. 18. Ogórka bierzesz do ust tylko wtedy, gdy masz na to ochotę. 19. Ogórek nigdy nie narobi wielkiego szumu o to, że w lodówce jest inny ogórek. 20. Nie ważne ile masz lat, zawsze możesz znaleźć świeżego ogórka. 21. Ogórka nie obchodzi, jaki to czas miesiąca. 22. Ogórkom nigdy nie musisz mówić, że jest Ci przykro. 23. Ogórki nie zostawiają niedopałków, nie zasypiają na Twej piersi oraz nie przetaczają się na Twoją poduszkę. 24. Ogórki są sztywne przez całą noc... 25. Po zjedzeniu ogórka nie musisz spać na mokrym prześcieradle. 26. Ogórki nie trzymają Cię w niepewności przez miesiąc. 27. Ogórki nigdy nie pytają o Twój telefon ani nie pożyczają Twego samochodu. 28. Ogórek nie zje Ci wszystkiego ani nie wypije Twojego likieru. 29. Ogórki nie pozostawiają brudnych majtek na podłodze. 30. Ogórek nie pozostawia nie opuszczonej klapy od sedesu. 31. Ogórek nigdy nie opuści Cię dla: innej kobiety, innego mężczyzny, innego ogórka. 32. Zawsze wiesz, gdzie był Twój ogórek. 33. Ogórek nie bywa żonaty. 34. Ogórek nie roznosi chorób wenerycznych. 35. Ogórki nigdy nie oczekują od Ciebie małych ogórków. Pozdrawiam stałych bywalców oraz nowych:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...gdyby jeszcze umial ugotowac i przytulic, to pewnie zostalabym pania ogorkowa!:) pozdrawiam wszystkich w walentynki! XOXO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selala... ciao!!!!! ulkaula--bardzo ciekawe co piszesz o tym poniedzialku... no a ...chalwa.....pysznaaaa--ja jej tu oczywiscie kupic nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej drodzy milusinscy 🖐️ Widze, ze selala sie pojawila! :D Ale sie ciesze! Dawno Cie nie bylo... co tam u Ciebie slychac? A ogorek jest the best! :D :) ulkaula - fajnie sie zapowiada to swieto! Ja tez bardzo lubie chalwe! Mniam! No nic, wracam do przegadania ofert. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaula
hej hej dobry wieczór pozdrawiam wszystkich tak w przelocie ..trzeba szykowac sie do jutrzejszego dnia dziecko do szkoły poszykowac mezusia do pracy a dzionek miałam dzis bardzo fajny pogoda dopisała słonko nam świeciło ale i wiaterek dał o sobie znac..najadłam sie chałwy za cały rok...ale ogolnie było wesoło zaglądne do was jutro jeszcze raz pozdrowionka i miłego jutrzejszego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×